-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='dorobella']Musiały zacząć wcześniej, udało się i poczuły się bezkarne. Tak bardzo, że postanowiły zadziałać na szeroką skalę. Są dwie, któraś była mózgiem całej operacji.[/quote] Albo nie znają kompletnie przepisów, tzn. może nie tyle znają co nie mają wyczucia ile za takie przestępstwa może grozić... łącznie z używaniem zdjęć kogoś innego łamiąc prawa autorskie.
-
Cioteczki, na dniach uaktualnię wszystkie rozliczenia. Co dzień wynotowuje w kajecie wszystkie wpłaty, teraz tylko kwestia przepisania tego tutaj. Może magda222 ma rację, może sama czuje się nieswojo???
-
[quote name='majqa']Wszystko się zgadza ale ta osoba w znanej nam już materii wykazała się wystarczającą siłą, bo na karb bezmyślności, braku przewidywań konsekwencji swojego czynu, tego, co zrobiła, nie można złożyć. To już nie jest małe dziecko o rozbrajającej niewinności niemowlęcia jeża.[/quote] I do tego siłą dwóch osób tak naprawdę... przecież każdy z nas kto sobie pomyśli: przecież jakbym kogoś oszukał to i tak to wyjdzie na jaw, odczuwa następnie lęk konsekwencji, tak reaguje zdrowo myślący człowiek... a to takowej reakcji nie było wcale...
-
[quote name='psiulka']To ogłoszenie, jak i masę innych, zrobiłam ja i wszystkie są wklejone na wątek "Czarusia". :shake: Pewnie część tych ogłoszeń już wygasła, bo odkąd "Czarek" rzekomo znalazł dom, to one sobie tam na tych serwerach zostały, ja z nimi nic nie robiłam. Bannerki nawet zrobiłam, co by tu, na dogo więcej osób pomagało Czarusiowi, a tu takie świństwo nas wszystkich spotkało, brak mi słów :angryy: Nawet bazarek na rzecz "Czarusia" pomagałam robić userce [B]szachus[/B], co by tylko tą sytuację finansową "Czarka" poprawić... Brak słów.........[/quote] No właśnie... jak się czyta te wątki teraz to aż skóra cierpnie... bo tyle ciotek próbowało pomóc, interesowało się losami tych psów, jakby realnie istniały, angażowało się emocjonalnie... to jest też okropne.
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']a dlaczego cioteczka Lara :loveu:, nie korzysta z arkuszy excel :evil_lol: byłoby łatwiej i szybciej z wklejaniem na wątek :roll::p:p[/quote] marysiu, dobre pytanie :diabloti: ale widzisz, ja taka obyta z komputerem, a nie korzystam z excela, wolę jakoś ręczne tabelki :p poza tym teraz mam nie tylko tabelki, ale wynotowuje wszystkie wpłaty z datami na osobnych stronach, bo póki tego nie robiłam to mi się zbyt wszystko miksowało ;) więc muszę jeszcze ze strony banku przepisywać wpływy codzienne :p -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']qrczę zapomniałam napisać, że odpisała mi majka50. Niestety nie da rady podtrzymać swoich deklaracji na Verterka :shake:. Bardzo przeprasza, ale to nieprzewidziane sprawy losowe tak zdecydowały. Musimy ją wykreślić ze stałych deklaracji. Chyba trzeba poszukać jeszcze jakis sponsorów.[/quote] Dobrze marysiu, że dałaś znać. W najbliższym czasie uaktualnię wszystkie rozliczenia i prześlę MartynieP to będziemy wiedzieć na czym stoimy ;) tzn. ja mam wszystko zapisane w swoich pięknych zeszytach, tabelki, itd :cool1: mogę Wam nawet zdjęcie zrobić jaki sobie Lara kajet założyła :cool1::cool1::cool1: ale przeniesienie tego tutaj, przepisanie wszystkiego trochę trwa ;) Napiszę tylko, że najnowsze wpłaty to: Dziś 10.09 wpłynęło 10zł od marysi55 :loveu: 7.09 Negri_2008 10zł 3.09 supergoga 60zł Marinka 5zł 2.09 -41,00zł ogłoszenia allegro agata51 61zł - w tym na opłacenie allegro bico 10zł Isiak 10zł To wpłaty z września. ALe wszyskie bedą wkrótce uaktualnione ;) -
Co do sterylki to Pani mi powiedziała, że skonsultuje jej termin z weterynarzem. Najpierw porobią badania Perełce jak z jej stanem zdrowia po tej chorobie, którą przechodziła.
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Ale jak to za duży? Przecież on jest takim średnim psem raczej. Duży to jest dog czy bernardyn...[/quote] No wiesz maciaszku... megii1 powiedziała mi, że on ma gabaryty owczarka niemieckiego... -
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
__Lara replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu: Ja też witam nowego Pana Rudzika - Lolusia i gratuluję wyboru!!! :multi: -
Oszustka!!!! :angryy::angryy::angryy:
-
BLue_Lagoon to oszustka!!! :angryy::angryy::angryy: Więcej na wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155/index34.html#post12948226[/url]
-
Wątek zbiorczy psów do adopcji pani Ali
__Lara replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
Blue_Lagoon to oszustka!!!! :angryy::angryy::angryy::angryy: więcej na wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155/index33.html[/url] -
No niezła była ta przemiana :mad::mad::mad: rzeczywiście, bardzo szybka :mad::mad::mad:
-
Ożesz.... teraz dopiero przeczytałam!!! :angryy::angryy::angryy: moja złość nie zna granic!!!! Dziewczyno, jeśli to czytasz, wiesz ile my tutaj dziennie tracimy czasu na pomoc tym wszystkim biedom??? :angryy::angryy::angryy: ile pieniędzy??? i tak jak ktoś napisał, nam też się nie przelewa :angryy::angryy::angryy: ja też mam ciężką sytuację, ale wysupłuję dla dwóch psów po 5zł miesięcznie.... masę allegro, ogłoszeń.... to okropne, bo w ten sposób zabrałaś szansę dla wielu wielu psów... już nie mówię o ludziach, którzy kupują cegiełki i teraz już nie kupią, bo stracili zaufanie. Brak słów.... Edit: jak ktoś żyje w biedzie to nie ma komputera, dostępu do internetu.... bo to też kosztuje.
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła dziś jedna Pani i... Verter jest za duży, szuka małego pieska :placz::placz::placz: mimo moich zapewnień jakim wspaniałym psem jest Verter nie dała się przekonać :( Marinka też poleciła go jednemu domowi, ale też jest "za duży" :placz::placz::placz: -
[quote name='maciaszek']Wiewiórka odpowiedziała - że Iskierka toleruje koty.[/quote] Wiem wiem :) tylko jak ja pisałam tego posta to nie widziałam jeszcze odpowiedzi :p żeby się teraz Iskierce poszczęściło jak Perełka już w domu :loveu: