Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='dorobella']Musiały zacząć wcześniej, udało się i poczuły się bezkarne. Tak bardzo, że postanowiły zadziałać na szeroką skalę. Są dwie, któraś była mózgiem całej operacji.[/quote] Albo nie znają kompletnie przepisów, tzn. może nie tyle znają co nie mają wyczucia ile za takie przestępstwa może grozić... łącznie z używaniem zdjęć kogoś innego łamiąc prawa autorskie.
  2. :cool3::cool3: takie dwie kruszynki na kanapie to jeszcze z 10 by się zmieściło :diabloti::diabloti:
  3. Cioteczki, na dniach uaktualnię wszystkie rozliczenia. Co dzień wynotowuje w kajecie wszystkie wpłaty, teraz tylko kwestia przepisania tego tutaj. Może magda222 ma rację, może sama czuje się nieswojo???
  4. [quote name='majqa']Wszystko się zgadza ale ta osoba w znanej nam już materii wykazała się wystarczającą siłą, bo na karb bezmyślności, braku przewidywań konsekwencji swojego czynu, tego, co zrobiła, nie można złożyć. To już nie jest małe dziecko o rozbrajającej niewinności niemowlęcia jeża.[/quote] I do tego siłą dwóch osób tak naprawdę... przecież każdy z nas kto sobie pomyśli: przecież jakbym kogoś oszukał to i tak to wyjdzie na jaw, odczuwa następnie lęk konsekwencji, tak reaguje zdrowo myślący człowiek... a to takowej reakcji nie było wcale...
  5. [quote name='psiulka']To ogłoszenie, jak i masę innych, zrobiłam ja i wszystkie są wklejone na wątek "Czarusia". :shake: Pewnie część tych ogłoszeń już wygasła, bo odkąd "Czarek" rzekomo znalazł dom, to one sobie tam na tych serwerach zostały, ja z nimi nic nie robiłam. Bannerki nawet zrobiłam, co by tu, na dogo więcej osób pomagało Czarusiowi, a tu takie świństwo nas wszystkich spotkało, brak mi słów :angryy: Nawet bazarek na rzecz "Czarusia" pomagałam robić userce [B]szachus[/B], co by tylko tą sytuację finansową "Czarka" poprawić... Brak słów.........[/quote] No właśnie... jak się czyta te wątki teraz to aż skóra cierpnie... bo tyle ciotek próbowało pomóc, interesowało się losami tych psów, jakby realnie istniały, angażowało się emocjonalnie... to jest też okropne.
  6. [quote name='marysia55']a dlaczego cioteczka Lara :loveu:, nie korzysta z arkuszy excel :evil_lol: byłoby łatwiej i szybciej z wklejaniem na wątek :roll::p:p[/quote] marysiu, dobre pytanie :diabloti: ale widzisz, ja taka obyta z komputerem, a nie korzystam z excela, wolę jakoś ręczne tabelki :p poza tym teraz mam nie tylko tabelki, ale wynotowuje wszystkie wpłaty z datami na osobnych stronach, bo póki tego nie robiłam to mi się zbyt wszystko miksowało ;) więc muszę jeszcze ze strony banku przepisywać wpływy codzienne :p
  7. [quote name='gameta']No przecież napisała, że za kasę z dogo kupiła książki :diabloti:[/quote] gameta :diabloti: Tak, tak :angryy: mi nie wyglądało to na całkowicie nowy zakup, takie segregatory zbiera się miesiącami, albo latami.
  8. Ja uważam, że to są siostry. Są bardzo podobne do siebie. A co do biedy... biedni ludzie nie mają dostępu do komputera i internetu :angryy: a na jednym zdjęciu Moniki Ch. widziałam całą biblioteczkę nowiutki ksiązeczek, segregatorów, itd. :angryy:
  9. [quote name='marysia55']qrczę zapomniałam napisać, że odpisała mi majka50. Niestety nie da rady podtrzymać swoich deklaracji na Verterka :shake:. Bardzo przeprasza, ale to nieprzewidziane sprawy losowe tak zdecydowały. Musimy ją wykreślić ze stałych deklaracji. Chyba trzeba poszukać jeszcze jakis sponsorów.[/quote] Dobrze marysiu, że dałaś znać. W najbliższym czasie uaktualnię wszystkie rozliczenia i prześlę MartynieP to będziemy wiedzieć na czym stoimy ;) tzn. ja mam wszystko zapisane w swoich pięknych zeszytach, tabelki, itd :cool1: mogę Wam nawet zdjęcie zrobić jaki sobie Lara kajet założyła :cool1::cool1::cool1: ale przeniesienie tego tutaj, przepisanie wszystkiego trochę trwa ;) Napiszę tylko, że najnowsze wpłaty to: Dziś 10.09 wpłynęło 10zł od marysi55 :loveu: 7.09 Negri_2008 10zł 3.09 supergoga 60zł Marinka 5zł 2.09 -41,00zł ogłoszenia allegro agata51 61zł - w tym na opłacenie allegro bico 10zł Isiak 10zł To wpłaty z września. ALe wszyskie bedą wkrótce uaktualnione ;)
  10. Co do sterylki to Pani mi powiedziała, że skonsultuje jej termin z weterynarzem. Najpierw porobią badania Perełce jak z jej stanem zdrowia po tej chorobie, którą przechodziła.
  11. O, to ciotko Negri, wyściskaj ode mnie drugą babuleńkę, Niunię :loveu::loveu::loveu: i Antonia :D
  12. [quote name='maciaszek']Ale jak to za duży? Przecież on jest takim średnim psem raczej. Duży to jest dog czy bernardyn...[/quote] No wiesz maciaszku... megii1 powiedziała mi, że on ma gabaryty owczarka niemieckiego...
  13. :loveu::loveu::loveu: Ja też witam nowego Pana Rudzika - Lolusia i gratuluję wyboru!!! :multi:
  14. Oszustka!!!! :angryy::angryy::angryy:
  15. BLue_Lagoon to oszustka!!! :angryy::angryy::angryy: Więcej na wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155/index34.html#post12948226[/url]
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/72499.html"]xxtruskawaxx[/URL] - ciotki, ta osoba jeszcze nie ma bana :angryy::angryy::angryy::angryy:
  17. Blue_Lagoon to oszustka!!!! :angryy::angryy::angryy::angryy: więcej na wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155/index33.html[/url]
  18. No niezła była ta przemiana :mad::mad::mad: rzeczywiście, bardzo szybka :mad::mad::mad:
  19. Kochani, ja podałam swoim darczyńcom dotychczasowym mail oszustki, chcę wobec nich być szczera. Mam bazę danych darczyńców.
  20. Ożesz.... teraz dopiero przeczytałam!!! :angryy::angryy::angryy: moja złość nie zna granic!!!! Dziewczyno, jeśli to czytasz, wiesz ile my tutaj dziennie tracimy czasu na pomoc tym wszystkim biedom??? :angryy::angryy::angryy: ile pieniędzy??? i tak jak ktoś napisał, nam też się nie przelewa :angryy::angryy::angryy: ja też mam ciężką sytuację, ale wysupłuję dla dwóch psów po 5zł miesięcznie.... masę allegro, ogłoszeń.... to okropne, bo w ten sposób zabrałaś szansę dla wielu wielu psów... już nie mówię o ludziach, którzy kupują cegiełki i teraz już nie kupią, bo stracili zaufanie. Brak słów.... Edit: jak ktoś żyje w biedzie to nie ma komputera, dostępu do internetu.... bo to też kosztuje.
  21. Dzwoniła dziś jedna Pani i... Verter jest za duży, szuka małego pieska :placz::placz::placz: mimo moich zapewnień jakim wspaniałym psem jest Verter nie dała się przekonać :( Marinka też poleciła go jednemu domowi, ale też jest "za duży" :placz::placz::placz:
  22. [quote name='maciaszek']Na katowickie konto wpłynęło 100 zł ze zlecenia stałego JOMY i 53,50 zł z bazarkow moich/Gisic87/Jaszy. Mamy teraz: [B]1701,955 zł.[/B][/quote] Ja zaraz przeleję ten zwrot 20,00zł, dopiero dziś udało mi się umieścić pieniądze na moim koncie :oops:
  23. [quote name='maciaszek']Wiewiórka odpowiedziała - że Iskierka toleruje koty.[/quote] Wiem wiem :) tylko jak ja pisałam tego posta to nie widziałam jeszcze odpowiedzi :p żeby się teraz Iskierce poszczęściło jak Perełka już w domu :loveu:
×
×
  • Create New...