Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Dino to Twardziel, będzie dobrze :thumbs:
  2. Śledzimy wątek z ukrycia ;) Może to nic strasznego jeżeli apetyt dopisuje, choć warto sprawdzić...
  3. Trudno. Falbanek dalej bierze te leki?
  4. Zostałyśmy same na wątku Falbanka...:roll: Jest szansa na fotki?
  5. [quote name='KasiaKia'] A to jak psy zachowują się wobec pracowników to z reguły jest ich wina - ostatnio widziałam jak W. dla zabawy udawał, że bije po głowie łopatą takiego biedaka przestraszonego :( nie dziwne, że psy tak na nich reagują. [/QUOTE] Nic tylko pogratulować "poczucia humoru" :angryy:
  6. Trzymaj się chłopak...
  7. [quote name='toyota']Tego dziadka to już na pewno nie adoptuje nikt :(: [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9379/on2g.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/images/orange-loader.gif[/IMG][/QUOTE] A coś o tym psiaku wiadomo:roll:?
  8. [quote name='kabaja']:hand: fajnie ,że znowu zajrzałaś[/QUOTE] Czasu czasem brakuje ale pamiętam o Harrym:loveu:
  9. Pozdrowionka :) [url]http://www.e-gify.com/620/poloz_palec_w_miejscu_czarnej_kropki.html[/url]
  10. [quote name='Iljova']Kochany słodziak :-)[/QUOTE] ...i widać że chłopak jest "pracowity". Podwórko samo się nie przekopie;)
  11. "Drapiemy" Falbania za uszkiem;)
  12. [quote name='Ingrid44']Nikt nie zaglada do Redisia , wszyscy chyba na wakacjach .[/QUOTE] Zaglądają ale nie piszą ;)
  13. Gosiapk znam ten "ból". Korzystasz z Google Chrome? Też próbowałam. W końcu skorzystałam z Mozilli a teraz dalej używam G Ch. :D
  14. [quote name='KasiaKia'] Staruszki zawszę są priorytetem jak dziewczyny przychodzą, także spokojnie :) [/QUOTE] To widać :)
  15. [quote name='lusinda']jak będę w czwartek to porobię każdemu dziadeczkowi zdjęcia, postaram się pozbierać "do kupy" info o tych psiakach.[/QUOTE] Fajnie. Weźmiemy się za seniorów;)
  16. Pozdrawiam wszystkie Orzeszki :)
  17. Po to jest forum. Ja nie byłam w schronisku, wiem tylko tyle ile przeczytam albo zapytam, dlatego na KAŻDĄ relację czekam z niecierpliwością. I nie tylko ja. Dziewczyny piszcie, proszę...
  18. Ja sobie nawet nie próbuję wyobrazić tego co czujecie jak wracacie:-(.
  19. To jest najgorsze:( . Jedzenie w misce a nie mają jak tego zjeść :placz:
×
×
  • Create New...