[quote name='kikou'] ostatecznie pan wet dzwonił juz o 13tej żeby go zabierać, bo szczeka łobuzuje i nie można pracować ;) [/QUOTE]
Dał chłopak czadu:evil_lol: Rediś łobuzuje bo prochy jeszcze działają, zobaczymy jaki twardziel z niego będzie w ciągu następnych kilku dni.
Dobrze że wszystko w porządku.