Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Soniya']Witam, a ja uprzejmie donosze, że staruszek Groszek także został adoptowany:) szczęście uśmiechnęło się nie tylko do Lukasa:)[/QUOTE] Super... :)
  2. Trzymaj się chłopie! Zdrowiej.
  3. [quote name='lusinda']jutro rano będę w schronisku - mam nadzieję że znajdę sekundę i zrobię im jakieś nowe zdjęcia. siedzą w 3 dziadeczki :)[/QUOTE] Super... Czekamy na informacje :)
  4. Ile tu się dzieje :) Fajnie. Wysłałam po pracy 30 zł do karmy. Nie wiedziałam, że już jest omawiany temat odłowienia. Oczywiście sdal, jeżeli będzie trzeba te 150 na odłowienie to ja się nie wycofuję:), ale już w tym tyg. napewno nie zdążę wysłać:oops:. Jutro się nie wyrwę a w sobotę mamy księdza. Czekam na informację.
  5. [quote name='sonia1974'] z mieszkańcy Osięcin mają gdzieś Tropika i niewiedzą że Bliźniaki trafiły do Brodnicy , to musiał być ktos z dogo znający szczegóły :cool3: [/QUOTE] Jak już bym to miała w planach, to napewno nie zrobiłabym tego bez konsultacji z Wami :) No przecież nawet nie wiem gdzie on jest :D. Dorzucę się do karmy, tylko kurcze nie wiem czy zdążę do banku albo na pocztę. Na tą chwilę wyślę 30 zł, ale później miśkowi wyślę więcej.
  6. [quote name='sonia1974']Oczywiście że gminie nie odpuszczamy , dalej będziemy szukać rozwiązania sytuacji . Dziś w uwadze był reportaż na temat Włocławka i bezdomnych psów, koczujących w okolicy cmentarza . My podlegamy pod Włocławski TOZ tak samo działają u nas jak i siebie . Mam nadzieję że inspektor Włodkowska przyjedzie do Osięcin . Ciotki mam pytanie która z Was dzwoniła do Brodnicy w sprawie Tropika ? Rana Tropika goi się , Pani codziennie zawozi mu ciepłe mleczko (w okresie zimy i jesieni ) , dostaje też suchą karmę i chleb z pasztetową. W tej chwili jestem spłukana z kasy ale po 10 tego miesiąca coś dla Tropika uszykuję .[/QUOTE] Ja nie dzwoniłam... Może ktoś z mieszkańców? Cioteczko podaj nr konta może po pracy zdążę do banku w tym tygodniu.
  7. Chwała tej pani za to że go karmi, ale na dłuższą metę to niewiele da. Pojawią się nowe psy (odpukać) i co wtedy? To nie będzie już jeden, stary pies... Gmina i TOZ muszą zacząć wypełniać swoje obowiązki. Nie wiem, ale jak już zaczęłyście walkę to może warto kontynuować... Czy ta pani zauważyła czy ta nowa rana się goi:-(? Boje się żeby biedak nie cierpiał...
  8. [quote name='agata51']Oj, jak ja lubię takie niespodzianki :multi:[/QUOTE] Bo takie niespodzianki są najlepsze:lol: Widzieć zadbanego, zadowolonego psa - bezcenne ;)
  9. [quote name='Olena84']Mam pytanie, żeby mieć zdjęcia Romka w pełnej rozdzielczości muszę się zwrócić do osoby która je robiła, bo z tymi na dogomanii nic nie da sie już w tym kierunku zrobić?[/QUOTE] A o które zdjęcia konkretnie chodzi? Ja weszłam w jakąś galerię i otworzyłam duże. Tego z forum chyba wystarczająco nie powiększysz... :roll:
  10. [quote name='Olena84']A mnie jest przykro jak widzę osoby które deklarowały na Romka stałę deklaracje i po jakimś czasie napisały ze nie mogą juz, a teraz widzę jak deklarują na innych wątkach, czy po jakims czasie tam też zrezygnują... przykre to naprawde..[/QUOTE] Rozumiem jeżeli ktoś musi się wycofać bo coś stało, stracił pracę itp (nikomu nie życzę), ale bez przesady. Jak nie mam pewności, to deklaruję się jednorazowo. Przecież nikt nikomu nie "zabroni" wpłacać częściej;) Może zastanów się nad tym:roll:: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/172142-Czarne-kwiatki-deklarowicz%C3%B3w-%28czyli-fa%C5%82szywe-deklaracje-i-niespe%C5%82nione-obietnice%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/172142-Czarne-kwiatki-deklarowicz%C3%B3w-%28czyli-fa%C5%82szywe-deklaracje-i-niespe%C5%82nione-obietnice%29[/URL]
  11. Boję się zapytać jak rozmowa z urzędnikami:roll:
  12. Już miałam nadzieję że Romuś znajdzie własny ciepły kącik... Szkoda
  13. Jestem, ale niewiele mogę. Będę zaglądać.
  14. Jak on musi przeżywać....:-(
  15. [quote name='mari23']zmieszczą się, i tak tylko dwa banerki wkleic można :( cieszę się, że sprawa Tropika ruszyła do przodu - ten biedak za długo już na pomoc czeka[/QUOTE] Ja też czekam z niecierpliwością co będzie jutro. Oby się pozytywnie rozwiązało. Co do banerków to wiem że 2 tylko nie wiem ile max. szerokości :roll:
  16. Mniejszy żeby inne bidy :( też się zmieściły [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230750-Osi%C4%99ciny-gmina-bezdomnych-ps%C3%B3w-potrzebna-pomoc"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9395/tropikbaner1.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232454-PILNE%21-Mielec-Dwa-psie-dziadeczki-od-lat-oczekuj%C4%85ce-na-dom-%28"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3840/reksio5baner1.jpg[/IMG][/URL]
  18. A my nie grillujemy, dalej palimy ogniska. Pieczemy ziemniaki, kukurydzę, kiełbaskę też, ale najlepsze są ziemniaki. Pamiętam jak byliśmy mali to jeszcze jabłka nabijaliśmy na kije i było wesoło... Fajnie powspominać:roll:
  19. [quote name='sonia1974']Ja napisałam uśpienie w sensie - uśpienie a następnie odłowienie , na suczkę z cieczka też by poszedł , toz w Włocławku też napisał do gminy w sprawie Tropika .W poniedziałek będę dzwonić do gminy[/QUOTE] No ja tak to zrozumiałam :)
  20. [quote name='kolejna kobietka']strasznie przykre :-( watek na dogo jest, wydarzenie na fb jest, ogloszenia sa, bez pieniedzy na razie nic wiecej nie mozemy zrobic :sad:[/QUOTE] Smutna prawda....
  21. [quote name='kuzlik']oj lubi :) a najlepsze jest to ze chodzimy na pol godz spacery zeby Dyzia nie przemeczac,ale jak wrocimy do domu to potrafi jeszcze nastepne pol godz smigac po podworku,nie czuje zmeczenia,znudzenia...:)[/QUOTE] Dyziul kochany nareszcie się wyspaceruje "do syta":lol:
  22. [quote name='sonia1974']hej Ciotka uczysz w szkole , pojęłam !!! dziękuje myślę że Ciotki z Osięcin też złożą sie na uśpienie psiaka tylko musimy załatwić z gminą[/QUOTE] Nie uczę, ale pracuję w szkolnym sekretariacie:lol: Cieszę się bardzo że Ci się udało. Ja to dopiero dzisiaj rozpracowałam po PW od cioteczki fochu. Edit Dostałam jeszcze taki link dotyczący banerków itp. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/187654-Dogo-pomoc!!-udzielę!!"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...elę!![/URL]
  23. Ja mogę jednorazowo wpłacić te 150zł dla weta, żeby można go było złapać. Mam nadzieję że ta rana się zagoi. Ludzie są okrutni. Oby Wam się udało coś z tym TOZ 'wywalczyć"... Banerek u Ciebie nie działa. Myślałam że go sknociłam ale u mnie działa (przynajmniej na razie):roll: Linkowanie opiszę "po swojemu" na PW.
  24. [quote name='Olena84']Romek w grudniu i pierwszych dniach stycznia zarobił na [B]spłacenie długu![/B] W sumie 830zł!! Cud jakiś, oby tak dalej, proszę pamiętajmy że bazarki nie zawsze dobrze idą, a on ma nadal połowę deklaracji![/QUOTE] Ja pamiętam że Romeczkowi obiecałam grosika... Może w przyszłym tygodniu w końcu zdążę do banku. A jak Romuś pojedzie do domku to może a paliwo się przyda. Tego pycholkowi życzę :)
×
×
  • Create New...