Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Tyle się dzieje wokół niego i jeszcze ten kołnierz. On tego nie ogarnia, nie wie że to dla jego dobra :(
  2. [quote name='Zosia123']Wczorajszy Pluto... :( [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/Pluto.jpg?t=1359136010[/IMG][/QUOTE] Serce się kraje :(
  3. Super wiadomości :) Ja znowu jakieś przeziębienie złapałam, ale musiałam zaglądnąć co słychać.
  4. [quote name='Ulka18'] Kaskadaffik przyniosla jedzenie, Makao ten po lewej (nie dowidzi i slabo slyszy) zabral sie do obgryzania raczki od garnka sluzaczego do nabierania jedzenia, dopiero potem zaczal wylizywac garnek. Biedny psia tak sie trzasl, ze tlukl zębami o garnek ze szczescia, że dostanie gotowane. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/525/dsc7802p.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4936/dsc7802p.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Biedak :( Aż się serce kraje...
  5. Wysłałam wpłatę na konto z wątku Oziego. Zdecydujecie sami na którą bidę z punktu Jedlicze przeznaczycie.
  6. [quote name='sdal2']Miejmy tylko nadzieje że gmina nie będzie protestowac i wydadzą psa do adopcji, bo a nuz im się coś nie spodoba.[/QUOTE] Bądź dobrej myśli. Powinni się ucieszyć, w końcu będą mieli jednego mniej.
  7. Zaglądam ale mogę tylko "trzymać kciuki"...
  8. U nas najpierw wszystko oblodziło, potem przysypało, ale też się nie dajemy...
  9. Lepiej jak sytuacja jest jasna. Choć potencjalny dom mógł się "dowiedzieć" o psiaku z ogłoszeń gminy.
  10. No daleko do ideału, ale może coś ruszy:roll:
  11. [quote name='sonia1974'] dziś rozmawiałam z inspektorką z torunia opitolila mnie że zbieramy pieniądze i same wyciągamy bidy z tarapatów że powinnyśmy zmusić gminę do wyłożenia pieniędzy ,pisać pisma do marszałka ,wojewody i pana boga [/QUOTE] To może by tak pomogli. Mają większą "siłę przebicia".
  12. Ale chudzina... Co na to urzędnicy? Zadali sobie trud zapewnienia mu ciepłego kąta? Może w sprawie tamtego napiszecie do cioteczek "od owczarków"...
  13. [quote name='sonia1974'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1918/228e41f226ce2a70med.jpg[/IMG][/URL] ATO KOLEJNA BIDA W OSIĘCINACH[/QUOTE] Tego odprowadziłaś? Ludzie powariowali :( Zmarznięty :(
  14. Nikt by nie powiedział ze to "pies z ulicy". Pani bardzo o niego dbała, to przecież tyle czasu... On chyba czuł że coś dobrego z tego będzie ;) i się nie opierał. Nie próbował "dziabać"?
  15. [quote name='Felka z Bagien']To piesio leci do UK?[/QUOTE] Nie psiak tylko chyba ewu ;)
  16. [quote name='sonia1974'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1911/fa7a820704188353med.jpg[/IMG][/URL] TROPIK JUŻ W SCHRONISKU[/QUOTE] Tak spokojnie sobie śpi :loveu: Brak mi słów żeby opisać co czuję... Dziękuję Wam za to że go zabraliście:Rose:
  17. [quote name='abra43']Może jest i św.Roch ale ja wierzę w św.Franciszka z Asyżu.[/QUOTE] Mi też św. Franciszek bliższy :) O Św. Rochu niedawno przeczytałam.
  18. [quote name='abra43']w środę cioteczki trzymajmy kciuki i prosmy św.Franusia o zdrowie dla Tropika [/QUOTE] Patronem zwierząt domowych jest Św. Roch :) Z psem u boku.
  19. Wysłałam 30 zł tytułem "Jedlicze" nie wiem który pilniej potrzebuje czy agresor czy sunia. Lepiej wiecie na którego potrzeba.
  20. A może w jakieś sidła wpadł. Tyle tego jest:shake: Kilka lat temu mój pies się złapał w popularne "oko":angryy: Dobrze że się nie szarpał a ja byłam blisko.
×
×
  • Create New...