Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='pati']a kto postawił taki wymóg?[/quote] Kiedyś Tosia..:oops: jak i w przypadku innych psów, ale mniejsza z tym. Jej tematu nie poruszam. Ktoś zajmuje się jej ogłaszaniem?
  2. :placz: naprawdę nie można do [B]hotelu[/B].. nie wiem... z drugiej strony, który teraz wolny :shake:
  3. Mam 3 szczeniaki na DT, nie dam rady.. Już i tak ciasno jest.. A hotel?:oops: Ten biały był ładniutki może faktycznie gdzieś do domu zabrali go..:roll:
  4. Cekinko czytałam :-( nie dam rady..
  5. Ona ma ogłoszenia uaktualniane?:roll: jest nadal wymóg, że najlepiej, jak najbliżej Wwa dom?
  6. Pilnuję :diabloti: mam go pod ręką, bo robię im zdjęcia non stop :) muszę kiedyś zainwestować w aparat.. Ale to jak będę duża i bogata :evil_lol:
  7. [quote name='beka']Już znalazła ;) U nas:diabloti:[/quote] Wiedziałam :cool1: też bym nie chciała oddawać. Ale fotki będą?:razz:
  8. Teraz tej suni będzie tylko lepiej :) Psie Anioły nad nią czuwają :loveu: swoją drogą, bardzo szybko na wadze przybiera..:)
  9. Rozumiem.. Skonsultuje to z wetem, jak będę ;) one są takie śliczne, gdybym była zdrowa i nie musiała wracać, to bym tak z chęcią dłużej z nimi posiedziała, wiecie "trzeba je socjalizować" :diabloti: naprawdę dziwię się, że takie cuda domu nie mają.. Muszę aparat pożyczyć jak da radę i zrobić im ładne foto.
  10. Justynko, którego psiaka kopnął ten facet?:angryy: bo mała czasem tak dziwnie przednią łapkę trzyma i gryzie ją... Ale chodzi normalnie. Ogólnie to mały jest straszny płaczek, typowy facet :eviltong: a sunia się mi taaak podoba, że najchętniej to bym ją zostawiła u się :oops: ale nie da rady. Koopy w porządku, nie widzę robaków. Wczoraj sunia była przerażona, kładła się jak się podchodziło do niej, dziś wszystkich chce ustawić :diabloti: są śliczne i naprawdę zadbane, tylko miziać ich mięciutką sierść. Spały we 3, o dziwo, na posłanku obok łóżka. Przespały prawie 7 godz. Rano miałam Czarnucha na głowie :evil_lol: a małą w nogach :) dziękuję za allegro.:loveu:
  11. Moich też nie ma, dziś same staruszki.. Ehh, mnie się większość osób pyta czy mi płacą za opiekę nad psami :roll: a tu się dopłaca..
  12. Aniu, Nemuś ma jakiś swój plakat? Teraz jestem chora, jeszcze 3 szczeniaki mam, ale jakby mi się poprawiło mogłabym porozwieszać po osiedlu, że to Cudo domu szuka. Wiem, że tak ciężko, ale trzeba próbować wszystkiego :roll:
  13. O matko...:-( nie wiem co napisać, tak mi przykro. Odechciało mi się zdawać relacji. U nas w porządku, istne szaleństwo..
  14. Ale się porobiło..:roll: Ewelinie pewnie bardzo przykro. Jak taka psina może domu jeszcze nie mieć?! Ja rozmawiałam z tymi sąsiadkami, one planują wiosną adoptować starszą bidę, ale to musi być sunia :roll: nie chcą psa..
  15. [quote name='malawaszka']nawet trzeba więc jakby ktoś mógł pomóc to bardzo bardzo proszę :modla:[/quote] Mam na DT psiaka podobnego, i jeszcze 2 inne jakby jakiś odzew był na ogłoszenia to dam znać ;)
  16. Dziękuję Chita :loveu: a psiaki jakoś specjalnie apetytu nie mają, ani na zupkę, ani na suche. Za to żywiołowe są i śliczne :) teraz troszkę zaczęły płakac, ale dostały piłeczkę i wszystko minęło :diabloti:
  17. Cofam swojego wcześniejszego posta,... nie o taką tęsknotę i obrót sprawy mi chodziło :roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/psy-ze-schroniska-w-legnicy-woj-dolnoslaskie-110822/[/url] wątek legnickiego schronu.. zaraz popatrzę, może znajdę kogoś z tamtych okolic.
  18. Nancy... była zadowolona, do czasu, aż zamiast się bawić zaczęła się nadstawiać Małemu :roll: dostała opieprz i strzeliła focha :diabloti: stwierdziła chyba, że protestuje, bo się z nimi nie bawi. Jak ją gryzą to stoi nieruchomo :razz: Co do ogłoszeń - na bieżąco Nancy robi Ciotka Bazyliah. Allegro kiedyś robiła Masza4. Małym ma robić Jusstyna85 i chita.:loveu:
  19. Wystarczyło spytać :eviltong: ale są baardzo podobne, Nancy waży trochę ponad 5kilo, może teraz koło 6kg. Wiesz, pozazdrościłam i się "dokundliłam" :diabloti: [SIZE=1]to przez gorączkę :evil_lol:[/SIZE]
  20. Ponowiłam ogłoszenie na cafe :) swoim nowym też zrobiłam, więc konkurencja :diabloti: jakbyś miała gdzieś wolny domek, jak swoje wyadoptujesz :eviltong: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-szczeniaki-7-tygodniowe-pilnie-w-dt-zbieramy-na-szczepienia-127774/index17.html[/url]
  21. [quote name='jusstyna85']jaka jest z charakteru?jaka będzie duża? na tych fotkach jest jeden i ten sam pies?:)[/quote] Aż sprawdziłam, tak :) uwielbia dzieci i inne psy - na spacerach jak je widzi to piszczy z radości. Na początku bała się swojego cienia, teraz jest lepiej, ale bywa lękliwa. Dużo czasu minęło, aż zaufała człowiekowi. Zakochana w moim TŻ, ale z innym mężczyznami bywa różnie. Odrobaczona, raz zaszczepiona, będzie drugi jak tylko cieczka się skończy. [url=http://www.pineska.pl/?id=58174&do=view]Ogłoszenia - Malutka 5-miesięczna Nancy[/url] takie ogłoszenia miała..
  22. Tak, od 2 m-cy jest Nancy u mnie z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/6miesieczna-5kg-nancy-ma-nuzyce-szuka-wyjatkowego-ds-zdj-s-1-26-36-37-a-126420/[/URL] nużyca wyleczona, kontrolowana. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/51/f5a5bf9c8f6a704bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/50/e2c8d2588a70331amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/44/7d1c3a59809af747med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/52/001ce63b3dc5e1afmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/449/bb54e9f477f3f381med.jpg[/IMG][/URL] zdjęcia w większości robione telefonem, stąd jakość.. Aa namiary : [B]mój mail. [email][email protected][/email] tel. 660 78 13 87[/B]
  23. [quote name='chita']jakie slodziaki:loveu:to sie Nancy nie nudzi:eviltong:[/quote] Obraziła się trochę, bo nakrzyczałam na nią, bo się nie słuchała. Strzeliła mega focha :cool1: zaraz wymiziamy i przejdzie :eviltong:
  24. Pochwalimy się [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/55/7128c786e08572abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/454/22ba9eb7e6628596med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/0ea357cc603c12f5med.jpg[/IMG][/URL] Jedynym problemem jest to, że nie mam 3 rąk :eviltong: no i że Nancy ma cieczkę.. ale pracujemy nad tym.. Piesek wielkości prawie Nancy, sunia mniejsza.
×
×
  • Create New...