-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Miniaturowa Niteczka vel Isia zostaje na zawsze w DT:):):)
Soema replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Torusia']A co tam i Niteczki słychać? Soema a jak Biszkopcik?[/quote] Biszkopcik - szczęśliwy w nowym domku, a Państwo nim zachwyceni :) aa teraz ma na imię Gary :cool1: -
A jak z jego zaaklimatyzowaniem się? Bo maluch bał się trochę..
-
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Macie jakieś wieści z domku tego Cuda?:razz: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
I jak psiaki u tej pani?:roll: -
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
Soema replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Proszę o zwrócenie uwagi także na drugi artykuł - obok Homerkowego a dot. Sandomierza i 12 psiaków w potrzebie. Tytuł artykułu AKCJA WIELKIEJ POMOCY DLA ŻYCIA - tu apel do sandomierzan :lol::lol:[/quote] Basiu, a możesz zrobić zdjęcie temu artykułowi o Sando :oops: na oczy mi siada i nie wszędzie się doczytuję...:roll: Mam nadzieję, że Homerek się nie obrazi :loveu: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Wyniki krwi są dobre:loveu: - w piątek Nemuś ma zabieg.[/quote] Trzymam kciuki za Nemo i czekam na informacje :) zuch chłopak :lol: i Kobiety Anioły :loveu: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ehh.. jutro jadę do weta z Nancy, ma łysy punkt na grzbiecie i mam podejrzenia, że mogła się zarazić od jednego psa z osiedla, który ma pół grzbietu pozbawionego sierści.. Jego właściciel mnie zignorował, a że korzystamy z tych samych wind itd., to zarażenie jest prawdopodobne. Tym bardziej, że mała ma teraz cieczkę, więc jest osłabiona (no i nużyca kontorolowana cały czas..) Mam nadzieję, że nie złapała żadnego grzyba :roll: soknsultuję się i dam tu znac. Chciałabym jednak panikowac tylko w tym przypadku.. A jak szczeniaki w nowym miejscu, gdzie mają ogłoszenia? -
[quote name='Tola']Byłam dzisiaj w schronie; malutka jest z mamcią i powinna byc jeszcze oki 2 tyg. Jeden z pracowników oddał podobno drugie szczenię tydzien temu, nie wiem co z malutką:roll: Jesli teraz maluszka miałaby jechac to z mamcią, a takiej opcji nie bierzesz chyba pod uwagę:oops:[/quote] Tola nie mogę.. :-( choćbym chciała.. No to ja od marca mogę jakieś szczeniaki brać na DT, jak będziecie chcieli. [SIZE=1]Ehh.. niesprawiedliwe to wszystko..:roll:[/SIZE]
-
Pięknie.. :loveu:
-
[quote name='Bazyliah']Z zapytań o szczeniaka - sms o treści: "jak można się skontaktować o tego szczeniaczka".[/quote] Dobrze się nie spytała o numer telefonu :eviltong: my chcemy fotki :lilangel::lilangel:
-
Miniaturowa Niteczka vel Isia zostaje na zawsze w DT:):):)
Soema replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ojj to fakt, Biszkopt też takie robił, że świeczki w oczach miałam :diabloti: Mądra psina, mam nadzieję, że teraz to już jej się tylko szczęścić będzie :) -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Soema replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Ehh.. będzie tęskniła za Tobą i Guzikiem.. [SIZE=1]Polec państwu inną bidę żeby Małej się tak nie tęskniło :razz: [/SIZE]trzymam kciuki za to cudo, mam nadzieję, że szybko przestanie tęsknic.. Niedługo można zmienić tytuł wątku :multi: -
Miniaturowa Niteczka vel Isia zostaje na zawsze w DT:):):)
Soema replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A ja myślałam, że ona większym psiakiem jest. Ale dobrze, że się jej tak poszczęściło..:) -
Miniaturowa Niteczka vel Isia zostaje na zawsze w DT:):):)
Soema replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ooo :lol: a kto to cudo wziął? Już widzę te zdjęcia za kilka tygodni, jaka będzie piękna :multi: [SIZE=1]szczęśliwą rękę ostatnio macie :)[/SIZE] -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Pytam, bo może ja coś przeoczyłam... :roll:[/quote] Nie, też kiedyś się zastanawiałam nad tym, ale mi wyleciało z głowy.. Muszę z Nancy do weta jechać..:roll: robi jej się łysa plama na grzbiecie, mam podejrzenia, że zaraziła się od jednego psa z bloku - cały grzbiet ma łysy :angryy: a facet olał moje pytanie, a że korzystamy tu z wind to mogła się zarazić..:mad: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='zaginiona sara']chyba Pusiakowej te ksiazeczki ale jej ostatnio nie ma[/quote] Często jest..:oops: banerki robi.. Zaraz napiszę pw :roll: Salibinko..:oops::oops: -
Znów nie ma Emmy, za to jest inny psiak, którego ogłaszałam wczoraj...:roll::roll: Będę próbować do skutku :diabloti:
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']10 luty daleko...może udałoby sie znaleźć do tego czasu...zastanów sie prosze,obiecuje robić wyróżnione allegro do skutku...[/quote] Prześpię się z tym.. 3 młode psy to już ładna gromada, no i nie ma pewności co do 10.. A nie chcę ich rozdzielać :roll: ehh i Nancy ma cieczkę i spacery to katorga. Psiaki jeszcze nie szczepione? Nie można z nimi jeszcze wychodzić na dwór? -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']Soema może Ci się uda? Jak widzisz sytuacja tu jest niezawesoła :-([/quote] Widzę, że jest nieciekawa sytuacja... Ja mam teraz sesję, do 10 jestem w Krk, potem nie dam rady wziąć jeszcze jednego pieska ze sobą. Jedzie ze mną Nancy. Wracam dopiero po 2tygodniach. Jeśli do 10 oba psiaki, by nie znalazły domu to nie miałabym ich jak zabrać ze sobą :-( jeśli nie musiałabym wracać to bym wzięła oba i by czekały na super domki u mnie. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']ja uważam, że Nancy znajdzie taki dom, że ciotkom kapcie pospadają z wrażenia! :lol: chyba trzeba po prostu czasu. btw, czy maluch ma ogłoszenia jakieś? Bazyliah'owe chyba jeszcze są gdzieś, tak?[/quote] EVL są, miałyśmy uaktualniać, no ale cieczka... To by dodatkowy stres chyba dla niej był. I tak teraz jest taka smutna i inna trochę :roll: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Na razie sobie nie wyobrażam momentu, gdy będę ją oddawać ..:roll: no ale.. szukam jakichś bid bo do 10 lutego mogę jeszcze jakiegoś szczeniaka wziąć..:) A Ty Franka w cudownego psa przemieniłaś :loveu: -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Soema replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Ja podczytuję, ale nic ciekawego do napisania nie mam :oops: a psina urocza :) może coś się P. przydarzyło, na pewno się wszystko wyjaśni..:roll: -
Teraz na 2 jest program o tej pseudo chyba o tej..
-
Zwracam honor więc :oops: ja tylko mecze oglądam :eviltong: To jak liczne teraz stado jest? Ponowiłam Emmie Cafe.. i będę ponawiać do skutku ;)