-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='sonikowa']Mamy szczeniaczka, na którego czeka domek we Wrocławiu. Jest z wawy. Może mógłby się zabrać z Kazanem? To maleństwo.. A kiedy jedziecie po Kazana?[/quote] Sonikowa. nesssssa piszę kilka postów wyżej, że pociągiem w niedzielę :)
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Stwierdzam, że Nancy by była najszczęśliwsza w domu z ogrodem (twórcze stwierdzenie, wiem:diabloti:) wypuszczam ją bez smyczy lata, w sumie to szaleję po podwórku. Aż czasem warczy :evil_lol: dziś jest sporo śniegu to cała mokra wróciła i bardzo szczęśliwa. Przychodzi na zawołanie. Pyskuje do Nuki - nie zostaną raczej przyjaciółkami :shake: wczoraj wzięłam Nusię na smycz, Nancy biegała i ją chciała zaczepiać. Niestety, obie uważają mnie za swoją panią i jak już mówiłam, Nuka nie posiada żadnego instynktu macierzyńskiego :lol: więc Nancy dostała w niucha, ale nie przejęła się tym zbytnio. Hmm Nancy jest wielkośi łba razem z szyją mojej Nusi :) Po domu Nancy juz lata, jakby od zawsze tu mieszkała, wie gdzie może wejśc, gdzie nie. Cieczka już praktycznie się skończyła. -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja mówiłam, że on buziaki rozdaje :eviltong: to następnym razem weźmiesz kotecki :lol: Co się z tym Dogo dzieje??:razz: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Komu mam oddać za szczepienie? allegro jest zmienione na W-we,ale nr podany do Ciebie Soemo[/quote] Justynko ja oddaję pieniądze Zuluguli :) Ty to wiesz :eviltong: Bazyliah jak tam mały się zaaklimatyzował w towarzystwie? Dziękuję Zulugula za pomoc :) mam nadzieję, że będę miała szansę się odwdzięczyć. Szanownej Pani też :diabloti: -
Sara i inne zwierzaki proszą o pomoc.Pani Krystyna odeszła...POMOCY !!!
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
W jakim wieku jest w końcu szczenię (chociaż mniej więcej) i sunia, Dogo posłuszeństwa odmawia i czasem tylko pozwala mi wejść :angryy: -
[quote name='psiama']mAlunia wie co dobre :))Jeszcze troche niunia i bedziesz halbinie lepsze kąski z talerza sprzatać :))Czy tylko mi dogo tak pokracznie od kilku dni działa ... ?[/quote] Wszystkim tak chodzi :angryy: chyba walczą z uzależnieniem naszym od Dogo :cool1: mAlutka trzymam za Ciebie ciągle kciuki, ciągle mi się przypomina Twój słodki pyszczek, bądź dzielna i silna!
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To jak tylko będę mogła to prześlę Ci pieniędze Zulugula :) ale się cieszę, że sunia w domu. Bardzo jestem ciekawa co z niej wyrośnie, mordke ma taką cudowną, a przy okazji jest takiej śmiesznej budowy. Ciekawe czy do boksera choc trochę będzie podobna w przyszłości. Szanowna Pani, to będziemy się umawiac kiedy Ty wchodzisz, ja schodzę, żebym forum nie miało satysfakcji, że nas wywala :diabloti: ale teraz większośc ma problemy z Dogo :roll: taka terapia - walka z nałogiem :eviltong: A jak Ciapek bez siostry się zachowuję? -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
My już w Sandomierzu. Nancy zwymiotowała na mnie (w kocyk) 2 razy w busie :mad: moja wina.. zjadła z 10 psich chrupków, z samego rana. Ale jak zwykle siedziała bardzo grzecznie :) później byliśmy u mamy w pracy i Nancy została wymiziana przez dzieci - pierw była nieśmiała, potem trochę zaczepiała, a później była zmęczona :diabloti: w domu zjadła trochę, ale oczywiście delikatnie. Potem śmigała po podwórku, nie uwierzycie - zaczęła się słuchac :cool1: a wszystko dzięki .. mojej suni. Nukę zamknęłam w kojcu, bo ona jednak nie posiada instynktu macierzyńskiego i jest jakieś 20 razy większa od Nancy, dla mnie to teraz olbrzym, jak z takimi maleństwami mam do czynienia ;) jak mnie Nancy nie słuchała, to przestałam się z nią bawic i poszłam do Nuśki. W momencie Zazdrośnik pojawił się za moimi plecami. Nuśka ma problemy ze wzrokiem, pierw małej nie widziała, więc ta zaczęła "burczec" żeby tylko odciagnąc ją ode mnie. O i tak sobie popyskowały nawzajem. :evil_lol:Potem Nancy już grzecznie przychodziła na zawołanie, nawet do domu wróciła i weszła bez problemu. A mnie tak cholernie ciężko.. 5 tygodni mnie nie było, tak się bałam wrócic do domu, bo mojego drugiego psiaka już nie ma (*) nie miałam siły o tym pisac, choc śni mi się po nocach..:-( musieliśmy go uśpic, w Sylwestra. Niestety powodem była agresja. Mogłabym całą historię jego życia napisac, ale to za cięzko.. Niestety, choc się zarzekałam, że w życiu psa nie uśpię - musiałam posłuchac rozumu :placz: bo mogło dojśc do tragedii.. A Nuśka chora.. były badania za ponad 200zł (kolejne) jutro wyniki, ale wet mówi, że skóry się nie wyleczy.. Można tylko ulżyc, podawac leki na świąd itp., ale to jej skróci życie :placz: jutro jeszcze wyniki z Niemiec przyśla, bo krew badaliśmy.. Fatalnie się czuję... I choc nie wiem ilu bidom pomogę, nigdy to nie zlikwiduje we mnie poczucia winy i bezsilności :placz: a wszystkiemu winni..ludzie. -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Szkoda.. ale dzięki Nemusiowi jakaś starsza bida dom znajdzie :) To Chłopak też swój najlepszy znajdzie! Trzeba teraz tylko pilnować tego drugiego :mad: oby nie dostał żadnego psa..:roll: -
Co tam u Ślicznoty?:lol:
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
W końcu mi Dogo chodzi :cool1: pozazdrościłam Szanownej Pani :eviltong: U mnie zachowywały się identycznie :) agresja niczym pies bojowy, no chyba że on patrzył w drzwi wejściowe, a drzwi za nim się otworzyły akurat, to wtedy jednak lament i pod łóżko :diabloti: ale bystre są wyjątkowo, wredne też :eviltong: A z nowego domku będą jakieś informacje? Co ze sterylką?:razz: Mam nadzieję, że psiak szybko znajdzie dom.. Jusstyna85 allegro jest zmienione? Do mnie dziś ktoś znów z Krk dzwonił :roll: nie mogli wcześniej:mad: Zulugula napisz ile szczepienie kosztowało :) -
Sara i inne zwierzaki proszą o pomoc.Pani Krystyna odeszła...POMOCY !!!
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
[quote name='kosu32']DT na już. W weekend powinny być nowe fotki szczylka i jego mamy. [B]Soemo[/B]-masz może jakieś dobre wieści?[/quote] To ja coś źle przeczytałam :roll: myślałam, że on jeszcze przy mamie musi być, bo z suką do bloku nie wezmę.. Nie no ja wracam do Krk w marcu, prawdopodobnie będę brała kolejną bidę.. Niestety, jest do wyboru do koloru, DT pilnie wszędzie potrzebne i nie wiem którego wezmę :-( -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki Nemuś :) -
Znowu biszkoptowy..:-( ja dopiero od marca będę mogła jakąś bidę wziąć..:roll:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']I jak? Pani dała jakikolwiek znak życia?[/quote] Żadnego :roll: a my zaraz jedziemy do Sandomierza.. -
Ale jeszcze walczymy.. My tu duchowo wspieramy, a mAlutka chce żyć.. Walcz dzieciaczku, a w życiu Cię już nic złego nie spotka!
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oby... bo nie możemy nadużywać gościnności warszawskich Ciotek ;) a Ty Aga gdzie i z kim w taka trasę jedziesz?:crazyeye: -
Sara i inne zwierzaki proszą o pomoc.Pani Krystyna odeszła...POMOCY !!!
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
To na kiedy ten DT potrzebny dla szczeniora? -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Oj maluchy sie najezdza a najezdza Slicznosci:loveu:[/quote] Ano.. byleby warto było :) Mała jutro już chyba we własnym domku będzie spała, zostanie Ciapek. A mi się nadal tęskni :roll: -
Alutko trzymaj się.. Mordkę masz tak cudowną, nie daj się temu choróbsku :shake:
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Boże, jakie piękne.. Czegoś takiego jeszcze w swoim młodym życiu nie widziałam :shake: jaka pomoc potrzebna najpilniej? Na DT do bloku żadnego takiego nie wezmę niestety, choć ja kocham wielkie psy(współlokatorka niekoniecznie), Hipcio cudo.. Zresztą ja wszystkie zdjęcia sobie ściągnę na kompa :oops: Murka to młody psiak? Taka wycofana... I te ONki i ROTKI i inne misie.. :-( -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą dzwoniła do mnie Pani w sprawie psiaka.. jest z Krakowa :roll: ale podziękowała jak usłyszała, że są w Warszawie.. Ehh.. A psiaki mają się dobrze, Zulugula jak wejdzie to na pewno napisze :) -
I na nich nie ma mocnych?:roll:
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Nic nie pisze - czyżby szczeniorki ją wszamały? Soema - karmiłaś je przed podróżą?[/quote] Nie...:roll: żeby nie było rewolucji w podróży :-o a ja dzwoniłam wcześniej, zaraz spóbuję :)