Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Dziewczyny, nie ma chyba co przesadzać, te posty powinny być usunięte, bo nie są na temat i nasze i jej. Czytałam wątek Dracusia - psa, którego adoptowała Izys, też się dziewczyny martwiły. Nie będę nikogo oceniac. Najważniejsze żeby Mambie było dobrze, chcę wierzyc, że jak Izys upora się z problemami, to tu się wszystko wyjaśni :) i będą zdjęcia, umowa i wizyty.. Dla mnie osobiście najważniejsza jest tu Mamba, nic/nikt więcej. Choc po głowie mi różne głupie myśli chodziły i chyba nadal chodzą..:roll::oops:
  2. Nie wierzę :crazyeye: oby wszystko się udało..
  3. Emm na cafeaimal. Odnowię we wtorek jak coś ;) 3mam kciuki
  4. Paranoja jakaś.. :roll: też słyszałam, że Wiosna ma miejsca, ale nie wiem dla jakich psów..:oops:
  5. Akcja przeprowadzona cichaczem :eviltong: gratuluję :lol:
  6. Ooo :loveu::loveu: a my tęsknimy :oops: Cieczka blokuje adopcje? Można odnawiać ogłoszenia? Spacery z Nancy to teraz istne szaleństwo, na razie nie pachnie jeszcze intensywnie, ale lata jak szalona:roll: no i spacerów jest o wiele więcej, bo sika non stop :eviltong:
  7. Jaka jest szansa, że psiaki można stamtąd wyciągnąć?:roll: jeśli to Was poratuje mogę wpłacić jednorazowo 50-100zł.. one powinny normalnie żyć..:-(
  8. [quote name='dczn'] Ktos mialby sie ukrywac dlatego, ze pies zdechl? HAHAHAHAHA!!!!!!!!!!To much television and science foction ;P Ojejeje- powiedzialaby "pies zdechl, zginal" koniec. Co to przestepstwo? Nie... Tu trzeba domysly snuc... aby watek sie rozgrzal :) Żal.pl ....[/quote] Dziwne, że tu piszesz bez żadnej wrażliwości o śmierci psa, a na wątku Lizy (*) wzruszasz się "i nic innego się nie liczy".. Poczekamy, aż Izys wróci na dogo, może pierwszy raz jest DT i nie wie jak to powinno się odbywać. Ciebie - nie rozumiem. Nie będę się rozwijać, to wątek Mamby.. Bo jej siostry grzeją doopki w swoich domkach, o których wiemy.
  9. Funia ile ona może miec? " Sunia ma tak przerażone oczka, wygląda tragicznie...:-(
  10. Próbujcie Dziewczyny z[B] Metrem[/B] .. ogłaszał ją ktoś na Cafeanimal ?
  11. Dziwne metody selekcji...:-( ja w tym roku raczej nie będę brała dorosłych psów na DT, współlokatorka się boi.. Szczeniaki i młode psy mogę brać. Nie chcę nawet myśleć, co tam się dzieje..:placz:
  12. Tola, a wiadomo coś o wieku suni? Może założysz jej osobny wątek? Długo jest w schronie, tak źle je znosi? Czy chora? Nikt mi do głowy nie przychodzi z wolnym DT..:-( może wystawić ją na cafe, może się jej uda :roll: ja bardzo wierzę w ten portal..
  13. A ta chudzina ile ma ma, wiadomo coś o niej?:-( edit: Zdjęcie zniknęło :oops: Tola jakby się Wam udało zrobić psiakom zdjęcia indywidualnie, wystawiłabym je na cafeanimal, na DT dopiero pod koniec lutego mogę wziąć, albo teraz na tydzień..:roll:
  14. Jaka przystępna..:roll: pocieszające, że mniej psiaków jest..
  15. [quote name='zaginiona sara']no ale z cieczka to troche problem nie sama radosc[/quote] No za chwilę te starsze psy nie będą tak przed nią uciekać :mad: damy radę, prac będziemy znów co chwilę wszystko, nie wiem czy zakładać jej majtki..:eviltong:
  16. A co mi tam.. Dawanie psiakowi DT to duża odpowiedzialność, bo przeważnie na tymczasowych opiekunów spadają największe obowiązki, nie tylko nauka czystości, ale też socjalizacja itd.. DT MUSI mieć kontakt z osobami od których ma psa.. Ja zawsze staram się przynajmniej raz dziennie napisac na wątku tymczasowicza co u nas, jakie postępy, w miarę możliwości foty. Potrzebne są informacje do ogłoszeń. Tu niby znalazł się dom - okey, musi przejśc taką samą drogę, jak każdy inny, tak chce Rufusowa i tak ma byc. Zgodzą się na jedną wizytę? Bo tłumów nie lubią?:roll: Dziewczyno wzięcie psa z Dogomanii wiąże się z podpianiem umowy i tam przeważnie jest zastrzeżenie, że można i po adopcji psiaka odwiedzic. Jeśli im to przeszkadza, mogli wziąc psiaka ze schronu, nie mieliby pielgrzymek :razz: nie wierzę, że przez miesiąc nie można iśc do kafejki/znajomych, wysłac sms "u nas okey, mam problemy, ale wszystkow wyjaśnie".. tak się nie robi i nie można miec do nas pretensji, to żadna nagonka, szczucie (!?).. Pomaga się wszystkim, którym jesteśmy w stanie i "procedura" zawsze jest taka sama..
  17. [quote name='kanna']ja mam na odwrót...post poszaedł 22.05 na dogo mam go o ..22.14:crazyeye: ja mam godz zgodną z twoja a post 22.14:crazyeye:[/quote] :oops: o mosh.. tego to ja nie rozumiem.. :oops: 22:17..
  18. [quote name='ARKA']:roll: no to wiem tylko kto ma to zrobic ja u siebie czy dogo?:p[/quote] To jest indywidualna sprawa każdego z nas, dogo nic nie wskóra, bo każdy ma zegar na kompie i to wg jego czasu, a nie dogo posty są przypisywane. Trzeba powiedzieć: mam 22:08 teraz i każdy się do mnie teraz dostosowuje :diabloti:
  19. Trzeba zsynchronizować zegarki :diabloti: ja tak czytam codziennie ten wątek i to dla mnie jak jakiś Matrix.. nie mogę ogarnąć. Ale w Krk dużo się mówi o Olkuszu, nawet starsze panie mnie czasem pytają, jak teraz sytuacja (wiedzą, że jestem zalogowana na forum).. Ja nie rozumiem, jak w ogóle może być brana pod uwagę możliwość utworzenia przez pana "P" kolejnego "schronu".. i jak on ma śmiałość w ogóle to proponować..:roll:
  20. A maila to Ciotka wysłała?:mad: i tak ją w niedzielę wystawię raczej, bo w weekend Metra nie ma.
  21. [quote name='Bazyliah']A szampana i tort kupiłaś? Pierwsza cieczka to psie święto jest. Coś jakby 18-stka :razz:[/quote] Nie pomyślałam.. to zdarzyło się tak nagle...:eviltong: zaraz TZ-ta wyślę :evil_lol:
  22. Śledzę na bieżąco wątek i nie mam nic mądrego do napisania :roll: nie mam pojęcia co o tym myśleć.. Pseudo jest złe.. ale chyba oprócz Urzędu Skarbowego na tą kobietę nie ma sposobu? Psy chyba zaniedbane nie są, co do szczepień - (komentarz) - to chyba jednak je szczepi, bo przecież jakby jeden psiak coś złapał to by wszystkie zachorowały.. A mówiła około ile psiaków ma? GoskaGoska dużo bezpańskich psiaków jest teraz w Brzegu? Bo to mi też spokoju nie daje..:roll:
  23. No wcześnie dojrzewa :eviltong: zaskoczyła mnie,..:oops: a mieliśmy dziś iść do parku żeby się wylatała...:mad:
  24. Dziewczyny kiedy mniej więcej Nancy się urodziła? Ile ona ma? Tamten wątek, ma wykasowane posty.. chyba jest trochę starsza. Nancy ma cieczkę...:oops::oops:
×
×
  • Create New...