-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Mam takie naiwne pytanie, właściciele nic nie podpisują jak oddają psa i nie poniosą kary..?:roll:
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Sunia nie płacze, ta mała, czarna Ciapa tak się drze.. Taki śmiszny jest :) to raczej z jego charakteru wynika. Bo o mamie to chyba one już nie pamiętają :roll: -
[quote name='Bazyliah']:lol: A podoba Ci się coś? Bo ostatnio zainteresowanie kolczykami marne.[/quote] Mnie... wszystkie :oops: ja uwielbiam... mam wielką słabość i w ogóle :oops: a te są takie ach...:loveu: muszę przeprowadzić poważną rozmowę z TŻ :evil_lol:
-
A mogę sobie cuś kupić, czy tylko podbijać?:oops:
-
[quote name='GoskaGoska']dziewczynki zawsze taki numery zapisujcie , bo inne dziewczyny mogą skorzystac ;) a Emma biedna musi znalesc domek, proszę podaj namiery do siebie to wspomogę ogloszeniowo , bo jak podrośnie to będzie calkiem cięzko musi jeszcze w luty znalesc domek :cool3:[/quote] Ja zawsze takie konkretne osoby zapisuję, nawet wątek założyłam o odzewie, ale.. to ciężko tak. Ludzie są dziwni :roll: chce się im pomóc i w ogóle, ale trudno jak ktoś nie ma internetu np..
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy ona w ogóle sobie zdaje sprawę, że ma czekać. :roll: Coraz bardziej się "zgrywamy".. i ani dla mnie, ani dla niej to nie jest dobre.. Mi to chyba serce pęknie :-( ehh.. Doszły :oops: mam awizo.. ale grypa mnie uziemiła, odbiorę w czwartek, albo piątek.:oops: [COLOR=DarkRed]dziękuję [/COLOR]:Rose: -
Ehh dziś ogólnie mało telefonów było.. Ja miałam z Gdańska, Katowic, Zielonej Góry, Krakowa i 4 z Wwa.. Ale mnie nikt nie mówił nic o warunkach, a zawsze wszystko mówię,, tyle, że odległość przeraża.
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Aż się Ciebie zaczynam bać :-o ale do marca jeszcze daleko.. uff :cool1: Aa zapomniałam pochwalić się inteligencją w rodzinie.. Wujek, o którym pisałam, że ma sunię - Kropkę chorą.. Niestety suni nie udało się uratować (*) kupił psa na sandomierskiej targowicy.. za 10zł:flaming: nie wiem czy źle, czy dobrze zrobiłam, że nie powiedziałam mu o Nancy. -
Były jakieś telefony?:razz:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :loveu: widzę, że podkarpackie nad nami czuwa :cool1: ojj za Nancy będę płakać :roll: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']z Bemowa jest Zulugula,Bodziulka...takie info dostałam[/quote] Oo Zulugula :lol: jutro zadzwonię do tego pana i spytam czy aktualne. Wtedy będę siać panikę, w czwartek jadę do takiej pani z Krk, może którąś sunię zostawię, albo inna tam dom znajdzie. Przerażona jestem, bo wierzyłam w Metro, a dziś mało konkretnych osób dzwoniło.. A jak już to albo z Gdańska, albo z Zielonej Góry, jedna pani z Wwa zrezygnowała, inna nie zadzwoniła już.. Pan z Bemowa chce suczkę, pani z Krk też. Jakiś facet z Katowic o psa pytał, ale już po rozmowie mi się odechciało dalszych kontaktów. Aa no i tak pytałam przed wzięciem psiaków, czy płaczą.. Mały płacze bardzo, dużo za bardzo.. :roll: czy wyjdę do łazienki, czy nie daj Boże z Nancy, to jest tragedia. Współlokatorki wściekłe, bo sesja, a on ujada niesamowicie. Potrafi też jak w pokoju jestem siąść i piszczeć. Sunia jest cichutka. Za to rozbrykana i dużo odważniejsza. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marlena:)']A ja mam takie niedyskretne pytanie :eviltong: Jak dodać ogłoszenie do Metra? :cool3: Moim też by sie przydałoo:razz:[/quote] A widzisz.. to nie takie proste :eviltong: robisz sobie konto na [url=http://www.cafeanimal.pl/]cafeanimal.pl - społeczność miłośników zwierząt[/url] dodajesz ogłoszenie.. i czekasz, czy wylosują :p W czwartek jadę do pewnego domku. Nie wiem którą sunię tam zostawię :roll::roll: -
10-cio miesięczny amstaff bardzo grzeczny!!! Wrocław ... ma dom
Soema replied to viverna's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki.. Gratuluję odpowiedzialności :roll: [SIZE=1]w sumie się nie odzywam, jeszczem nie dzieciata:oops:[/SIZE] -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Poszukuję kogoś z Wwa (Bemowo) do przeprowadzenia wizyty, w sprawie suni. Pan zainteresowany bardzo. W sprawie psa był tel z Katowic, dziwny Pan, ale prosi o wizytę. Zobaczymy... No i czekam czy dziewczyna z Wwa oddzwoni..:roll: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No ładniutkie są, w Metro jest ich ogłoszenie, dziwni ludzie dzwonią :roll: mają też z Nancy allegro.. Mają tydzień żeby dom znaleźc :roll: -
Halbinko trzymam za Was bardzo mocno kciuki :roll: takie maleństwo..:-(
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Widziałam wątek Halbinko..:roll: bardzo mocno trzymam kciuki! A małe są dziś w Metrze :lol: jak na razie tylko 2 telefony i to z Wwa, jedna Pani już chciała jechać zobaczyć, druga oglądać.. Ale mówią, że za daleko :roll: [url=http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx]PressDisplay.com - Repliki gazet z całego świata[/url] -
Obudziły mnie telefony w sprawie adopcji psiaków, są w Metrze. Dzwoniły dwie osoby póki co z Wwa, myślałam żeby dawać na Ciebie namiar, ale patrzę a [U]Emma też jest w Metro :lol:[/U]:lol:
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']zdj super:loveu: ten czarny taki był od początku,inne mu pokazywały co robic...[/quote] Ehh.. facet :eviltong: ale w tej trójce nie ma takiego, co bardzo dominuje, albo który się zawsze podkłada. Choć jak jedzą i któreś małe się chociaż popatrzy to Nancy odchodzi od miski :roll: wcześniejszy to ją terroryzował, tu się to odbywa bez warknięcia :razz: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']a owszem, prawie jak merlin z mordą... tfu, Marilyn Monroe :evil_lol:[/quote] Mamy XXI wiek i nowy symbol sexu :cool1: ehh.... a propos - niech ta cieczka się już skończy :mad: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']jakie słodkie te malizny :loveu:[/quote] Jakie malizny :crazyeye: one są największe z dotychczasowych moich tymczasowiczów :diabloti: Psiak jest prawie wielkości Nancy ( ona ma ponad pół roku), choć na zdjęciach tego tak nie widać. Ostatni - Biszkopt, przechodził swobodnie pod nią :evil_lol: I zwracam honor - Mała ma coś z boksera:cool1:, jak się irytuje, albo denerwuje to tak słodko się jej skóra marszczy na pyszczku :loveu: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']smacznie sobie śpią...:loveu:[/quote] Na szczęście :roll: bo tak to takie tornado kolorowe przelatuje przez mieszkanie, ew. korytarz w bloku :diabloti: ale jak to z dziećmi chwila wariactw, a później spanko :loveu: Kochana Nancy się dostosowuje :) a te psiaki to tylko kochać :loveu::loveu: Mały to taka ciapa, duży, a nieporadny - słodki :lol: buziaki rozdaje naokoło. Sunia ma częste napady głupawki, szczególnie lubi robić fontannę, wpadając w miskę z wodą :diabloti: mniejsza, za to zadziorna niesamowicie. Buziaki, oczywiście, zawsze i każdemu :eviltong: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']mnie się zdaje, czy Nancy ma "pieprzyka" na pycholu? :cool3:[/quote] A ma :diabloti: twarzowy/pyskowy, nieprawdaż?:eviltong: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/7d3b199e61cf46b5med.jpg[/IMG][/URL] Dziewczyny :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/4bd7ded4edeb5895med.jpg[/IMG][/URL] Dwa czarnuchy :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/efb544b0da625731med.jpg[/IMG][/URL] Jeden brzuch :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/9b82414b96a892fcmed.jpg[/IMG][/URL] Drugi brzuch :evil_lol: (Nancy chciała ją zagnieść) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/48a1fe6e18b483dfmed.jpg[/IMG][/URL] Z lotu ptaka.. teraz śpią tak :) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/7d3b199e61cf46b5med.jpg[/IMG][/URL] Dziewczyny :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/4bd7ded4edeb5895med.jpg[/IMG][/URL] Dwa czarnuchy :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/efb544b0da625731med.jpg[/IMG][/URL] Jeden brzuch :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/9b82414b96a892fcmed.jpg[/IMG][/URL] Drugi brzuch :evil_lol: (Nancy chciała ją zagnieść) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/48a1fe6e18b483dfmed.jpg[/IMG][/URL] Z lotu ptaka.. teraz śpią tak :)