-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pierw muszą trafić jakoś do Was..:roll: nie mam transportu do Bukowna :placz: idę jeszcze dzwonić do paru osób.. Jeszcze mała biegunki dostała w nocy, teraz już trochę lepiej jest.. Wczoraj wzięły się za jedzenie papieru, w sumie one to wszystko jedzą, ostatnio Mały pod koleżanki łóżkiem znalazł pinezkę, i sobie ją żuł:mad: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zulugula, Bazyliah może go wziąć na kilka dni od czwartku, ale ona też porządna zazwierzęcona, mam nadzieję, że po drodze mały jednak znajdzie dom. Jak tylko będę wiedziała, że transport na pewno jest to zadzwonię do wszystkich. Jeszcze czekam na tel od missieek, o której jej tata jedzie, muszę pożyczyc transporter, no i najgorsze - znaleźc transport do Bukowna, a ja tu samochodu nie mam, będę dzwonic po ludziach... -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ojj Halbino..:evil_lol: już ją gdzieś widziałam na którymś wątku, TŻ rozbawiła :eviltong: a my nastrój mamy lepszy.. Jeśli się uda to jutro jest decydujący dzień. Jak transport wypali to małe mają DT w Warszawie :) -
Brak słów..:roll:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']i co - znalazłyście coś?[/quote] :shake::placz: nawet nie wiem czy Mała do domu pojedzie... :roll: czekam na Zulugulę jak na zbawienie... Nie wyobrażam sobie co to będzie :shake: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kochana wysyłamy z Jusstyna85 pw itd.. Jeszcze będę dzwonić, bo na jutro jest transport do Wwa. Pytam też tam o DT :roll: nie wyobrażam sobie, że zawożę któregoś do schronu :placz: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Podunęłaś mi myśl....zaraz zapytać kogoś z W-wy :)[/quote] Oby coś nam wyszło. Tata Missieek jedzie jutro, albo we wtorek rano do Warszawy.. A szczepienie jutro :roll: weta mojego dziś nie ma.. -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Soemo wiesz, że masz opory przed oddaniem do Schroniska,ale tutaj nie ma wyjścia,nikt przecież nie będzie miał pretensji.Zrobiłaś co mogłaś...[/quote] Ja jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa :eviltong: będę dzwonić.. Jutro jest transport do Wwa, ale jeszcze muszę wiedzieć kiedy wizyta będzie. Zadzwonię wieczorem do kilku osób z Wwa, trzymajcie kciuki. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dostaję paniki.. :roll: 2 dni, a nawet tymczasu dla Czarnucha nie ma :placz: serce mi chyba pęknie... Jeszcze nawet nie wiem jak przebiegnie jutrzejsza wizyta i czy będzie transport do Wwa dla suni.. :-( poczekam do jutra, jak Pani od Nancy nie zadzwoni, to ja to zrobię. -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']więc ja pomóc nie mogę... spróbuję jeszcze zapytać kogoś...[/quote] Wiem Halbinko.. pytam cały czas. Wystawię go na Cafeanimal.. Nic nie tracę. -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']co z ich szczepieniem?[/quote] dziś wieczorem będą szczepione. -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zaczyna mnie ogarniać panika :roll::-( wszystkie znajome DT zawalone, albo nie są w stanie zaopiekować się psiakiem. Kryzys dotyka wszystkich :-( -
Jakie kruszyny.. :shake:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ehh i TŻ się teraz ze mnie śmieje, że nie umiem sobie radzić :eviltong: Z Nancy już lepiej, wydaje mi się, że to z przejedzenia, no i z pełnymi brzuszkami szalały wczoraj po całym mieszkaniu, kumpela wyjechała, więc miały pole do popisu ;) Nancy nie ma tendencji do wpieprzania wszystkiego po drodze. Nie to co Małe :mad: Robi się gorąco, bo 10 luty za 2 dni, a Mały nie ma żadnych domkowych propozycji :-( -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nikt nie dzwoni...:shake: jeśli wizyta poniedziałkowa się uda to tylko Ciapek jest bez domu.. jeszcze z sąsiadkami będę rozmawiać, choć one starsze. -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']a ten 2. nick,który podała Agamika,pisałaś?[/quote] Skasowałam priva:oops: pisałam jeszcze do innych osób, na razie bez odzewu.. -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
A co tam u Kory ?:diabloti: [SIZE=1]rufusowa - nie bij :eviltong:[/SIZE] A tak offowo::oops: zna ktoś kogoś, kto mógłby mi pomóc dac DT dla szczeniaka, ode mnie z DT:-(, [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-pomocy-2-zdrowe-szczeniaki-prosza-o-dt-na-juz-127774/index15.html[/url] Sunia ma szansę na domek w Wwa, w poniedziałek wizyta. A Mały - ciapowaty nie ma gdzie się podziać, a dziewczyny mówią żeby go do schronu zawieźć, nie chcę :-( miałam nadzieję, że takie cuda znajdą w tydzień dom :roll: doo*a.. Od razu mówię, że od początku było ustalone, że małe do 10 są u mnie :oops: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ja wiem.. Teraz tylko czekam na jej decyzję, zadzwoniłabym, ale nie chcę naciskać. Nancunia wymiotowała w nocy, rano miała biegunkę, nie wiem co się dzieje, bo jadły wszystkie to samo, a Małe załatwiają się normalnie. A dziś mi zjadły portfel :mad: chyba dlatego, że ciotka Bazyliah takie ładne wystawiła :eviltong: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Soema - masz zapchaną skrzynkę. Niestety nie mogę pomóc, bo jutro bierzemy szczeniaka ze schroniska koło Częstochowy. Mogę pomóc w ogłoszeniach i mocno trzymać kciuki:oops:[/quote] Dzięki za odpowiedź :) szkoda.. jutro postaram się jakoś racjonalniej pomyśleć. Może uda się uniknąć ostateczności:roll: -
Niech śpi i odpoczywa, Maleństwo kochane :) zuch dziewczyna z niej :loveu:
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Agamika napisałam,żeby sprawdzić na czarnych kwiatkach,czy to nie ci ludzie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11750458-post208.html[/URL][/quote] Uff nie Ci :) tamci są z Bemowa. Zgadzają się na wizytę i w ogóle. Póki i dla mnie i dla Ewy sympatyczni. I bardzo "napaleni" - wysyłałam zdjecia suni i sporo o niej opowiadałam. Poza tym czekał dwa dni na mój telefon, czy znalazłam kogoś do przeprowadzenia wizyty, potem się upewniał. Sam zadzwonił do Zuluguli. Co do facetów.. Dla mnie osobiście, wyższość suczek nad psiakami jest niepodważalna :) -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Damy radę, dzięki. Ja wierzę, że będzie dobrze, tylko wiara teraz została. Co do psiaków, wysyłam pw, popytam sąsiadów, w poniedziałek wizyta - Państwu naprawdę zależy, a Zulugula na pewno ich przemagluje ;) Tylko co z psiakiem, jęczydu*a :) ale on uwielbia ludzi i wygłupy, będzie dobrze. Najlepszy by był dom, gdzie by nie zostawał za długo sam. -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']jeśli chodzi o dt... mój spalony... mam potwierdzone testami parwo... :roll:[/quote] Widziałam.. :roll: oby Alutka dała radę. Mam nadzieję, że coś wymyślimy :) będę pytać ludzi.. Jak nie dam rady jutro, to w niedzielę je zaszczepię. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ja wiem.. ale znowu, znam przykład z Dogo/ z Sndomierza, że po sterylce po pierwszej cieczce sunia nie trzyma moczu, a druga była przed cieczką ciachnięta i jest okey :roll: ja jej powiedziałam, nie gwarantuję, że będzie okey, bo są różne przypadki. Zobaczymy, ja mam jednak nadzieję, że ta "więź" co była tak widoczna jednak będzie silniejsza... Naprawdę Nancy nigdy się tak nie zachowywała. -
[quote name='funia']Sa,są ale sory jestem wykończona może jutro .Jest wszystkich ok.20 . Mam dzisiaj strasznego doła po schronie ,nie wiem może to też ta pogoda:shake:[/quote] Nie wiem czy to od pogody zależy..:roll: ja to chyba sobie po wyadoptowaniu tych 3 co mam jakąś przerwę z Dogo zrobię, bo to dołująco działa.. Znając życie to wejdę, zobaczę jakąś bidę i wezmę kolejną :oops: