Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/449/6670fcf1dca237b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/55/19304849f0352597med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/454/22ba9eb7e6628596med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/4af15ba17b908801med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/55/fbaf03766e805084med.jpg[/IMG][/URL] zignorowały przygotowane posłanko..:roll:
  2. Foksia i Dżekuś cieszę się, że mogłam pomóc.. Przez przypadek kiedyś tamten wątek znalazłam. Mam nadzieję, że kiedyś zasłużę jednak na Twoje zaufanie..:oops: a do bokserów z TZ mamy od zawsze słabość.. Oby tylko dla Małej nie było za późno..:roll:
  3. Psiaki szaleją z Nancy.. nie da się póki co zrobić zdjęć ;) Mała ma wyjątkowo śliczną mordkę, do boksera raczej niepodobna :cool1: Psiaki mają śliczną, miękką sierśc. Sunia była na początku bardzo speszona, ale już pcha się na kolana i wygłupia z resztą :) jedyny problem to cieczka Nancy.. :roll: ale jakoś damy radę. a co do ludzi.. dobrze, że to za nimi..
  4. Marlenko czytałaś wątek? Nie mamy pojęcia jaki ten pies naprawdę jest :roll: przydałby się ktoś doświadczony, czy to w hotelu czy w DT, bo wg mnie on póki co jest nieobliczalny.. I trzeba go sprawdzić żeby nie było żadnej tragedii.
  5. Bardziej to wygląda jak jakieś uczulenie.. np. od pcheł..:roll: nie wiem, ale tu potrzebna jest fachowa konsultacja. Na DT mam chorą sukę, moja "domowa" ONka też nużycę ma.. Zupełnie inne objawy.. :shake:
  6. [quote name='Mysia_']a transport już jest?[/quote] Tak, Agnieszka je przywiezie :)
  7. Ona powinna, przynajmniej na codzień, nosić obroże Preventic (amitraza) i być ciągle pod bardzo dobrą opieką weterynaryjną.. To na pewno nużeniec? Miała badania zeskrobiny skóry? Mam sunię na DT od 2 m-cy też miała nużyce, ale inne trochę objawy, biedna osłabiona sunia.. Ja dopiero w marcu bym ją mogła wziąc :roll:
  8. Przeczytałam :mdleje::mdleje: Wcześniej widziałam ten wątek, ale w ogóle nie skojarzyłam.. Marlenko chyba trzeba ten wątek zamknąć, bo to jednak większy problem i dużo poważniejszy jest :roll:
  9. I na czym w końcu stanęło?
  10. Taa niedużo.. 10 wracam do Sando, a do Krk jadę pod koniec lutego, Nancy od 2 miechów u mnie, szukamy domku..:roll: trochę niechętnie, ale trzeba. Na razie nie wiem, czy jutro przyjadą 2 małe bidy, czekam na info.. Odezwę się :)
  11. Zdążyłam zauważyć Marlenko :diabloti: no to może zapukaj nieśmiało do Ciotek, może ktoś u nich będzie szukał młodego ASTa.. A co Ty z Elblągiem masz wspólnego? Podkarpackiego się trzymaj! Ew. świętokrzyskiego :eviltong:
  12. Ty to już przesadzasz z tymi psami.. :roll: powiedziałabym Ci zapukaj do Ciotek od ASTów, ale u nich chyba i tak przepełnienie.. Ale może mogą go mieć na uwadze :razz:
  13. To na kiedy sobie miejsce rezerwować?:eviltong: już policzyłaś ile dokładnie stworzeń masz pod swoją opieką?:razz:
  14. [quote name='funia']Ale może trzeba powalczyć o Nelę i jej maleństwo .A jak wziął ja jakiś kołeK ??[/quote] Szczerze, to ja nie wierzę żeby kogoś nagle taka miłośc do kundelków wzięła, że aż 2 zaadoptował.. Choć kto wie, może mu się szkoda malucha zrobiło :niewiem: jednak Dogo uczy mnie realnego (pesymistycznego) myślenia..:roll:
  15. Tu na dogo jest nawet dział poświęcony cieczką, gdzie wypowiadają się dogomaniacy bardzo przeciwni sterylizacji.. :roll: ciągle panuje taki stereotyp, że szczeniaki są dla zdrowia suki :mad: ostatnio tak jeden z wetów powiedział mojej sąsiadce... A schronisku chyba zależy na wyadoptowaniu psów, nieważne gdzie, byleby było..
  16. A ja ciągle mam nadzieję, że tęsknota za Kuleczką będzie silniejsza niż potrzeba wolności..:roll:
  17. [quote name='Marlena:)']Gorączkę to i ja mam :eviltong: To jesteśmy umówione. Teraz wpadłaś kochana... nie wyplątasz się .. będę straszyć Cie dniami i nocami :evil_lol::evil_lol:[/quote] Chcesz mój numer?:evil_lol: wiem, wiem wszystko jest na piśmie.. z Twoim szczęściem do znajd, to po mnie już :razz: [SIZE=1]aaa ale jak ja znajdę kotka to Ci podrzucę, dobra? Bo w wakacje tak min. 2 się gdzieś tam pałętają, a ja uczulenie mam...:roll:[/SIZE] [SIZE=1]i cierpię z miłości :diabloti:[/SIZE]
  18. [quote name='Marlena:)']Soema :loveu: Jak nie będziesz miała nic na DT to zgłoś się do mnie - napewno coś odstąpię :evil_lol:[/quote] Ciotka ja póki co tylko szczeniaki biorę na DT.. :eviltong: jak w marcu jakiegoś znajdziesz to się piszę, póki co mam "tylko" zasiedziałą w mym tymczasie Nancy i jutro dojadą 2 maleństwa ze Śląska :roll: [SIZE=1]no i gorączkę mam[/SIZE]..:diabloti:
  19. http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziony-cudny-bokser-lomianki-pilnie-dt-inaczej-dzis-schron-pomocy-129066/ (tytuł nieaktualny) To jest wątek o bokserze z padaczką, jest pod opieką fundacji BwP, joaaa jest od pomocy bokserom. Może warto spytać..
  20. Istne szaleństwo w tych Gorzycach.. :shake:
  21. Ale Roxi do niej podobna :loveu: cieszę się, że już wszystkie szczęśliwe..
  22. TŻ z nią wychodzi ;) ona z innego powodu teraz chce wychodzić :mad: chłopów się chce... Nancy zaczęła sierść odrastać w tym miejscu, na razie kontrolujemy. Jak będzie gorzej to będziemy leczyć. Apetyt ma urosła przez te 1,5 miesiąca bardzo. Myślałam, że będzie mniejsza :) nabiera ciała.. Grzeczna nadal, jutro pewnie będzie szaleństwo:diabloti: a mi już lepiej..
  23. roześlijcie pw do ludzi z Sosnowca... Marnie to widzę :roll: dlaczego wetka ich nie uśpiła?!
  24. [SIZE=1]:placz::placz: d**a... jestem chora, 39 stopni :-( zróbcie mi coś[/SIZE].. Powiedzcie mi, czy jak Nancy ma cieczkę mogę ją za tydzień zaszczepić? Będzie szczepienie hurtowe, bo będziemy mieli gości w niedzielę z tego wątku.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-szczeniaki-7-tygodniowe-pilnie-szukaja-dt-nawet-platnego-127774/index16.html#post11706378[/url]
  25. Będzie lepiej, musi.. Mam tylko nadzieję, że znajdą domy do 10 lutego :roll: ale damy radę :)
×
×
  • Create New...