-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Evl równie piękne widziałam.. wiesz co wklej tu zdjęcie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/10-mies-husky-z-lancucha-wykupiona-od-idoty-brakuje-50-zl-dt-129456/index15.html#post11685046[/url] a może się uda, dużo chętnych jest na tamtą psine :) A Nancy non stop szuka kontaktu wzrokowego i zmusza mnie do spaceru..:roll: ale teraz mam mecz :cool1: i oglądamy :lol: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']cześć dziewczyny... przyszłam Wam coś pokazać... :razz: [URL]http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl/pix/dogs/original/46v99ciuk1tqap_1.jpg[/URL][/quote] Ooo matko :crazyeye: daj mi go :loveu: :eviltong: zginął komuś? -
To się chyba wszy nazywa :turn-l: może naoglądała się programów o małpkach :eviltong: weź jej powiedz żeby domu szukała, a nie przed tv siedziała :-o a jak drugi tymczas?
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']I co tam u ślicznej młodej damy słychać?[/quote] Nie lubię jej :nonono2: spacery to katorga pomału.. W takich momentach mieszkanie na osiedlu psiolubnym to przekleństwo.. :help1: Szedł starszy pan, z młodym dogiem argentyńskim.. Samiec. Mówię, że mała ma cieczkę i uciekam, a on z psem za mną "on jest duży nie skopuluje jej":razz: -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Soema replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: CIOTKA! Co to za akcje po cichaczu?:mad: myślałam, że coś się stało po pierwszym zdaniu.. [B] Gratuluję[/B] !! :multi: :bigcool::bigcool::bigcool: -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oddałam ostatnio jednego tymczasowicza, odzew z Metra był spory.. (link od Halbiny).. Ale chyba nie dam rady z 3 psami.. Bo jest jeszcze Nancy (6m-cy) z cieczką, która na tymczasie u mnie już od prawie 2m-cy..:roll::roll: do 10 lutego jestem w Krk, do tego czasu mogę jakiegoś szczeniaka wziąć jeszcze do siebie.. Na razie czekam na odp z Zamościa, bo stamtąd miałam psiaka, ale nie wiem czy się transport znajdzie żeby kolejnego przywieźli... -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/23576.html"]jusstyna85[/URL] one bardzo płaczą jak same zostają? -
Ale chłopaka podróż czeka.. mam nadzieję, że mu domek wszystko wynagrodzi :)
-
Miniaturowa Niteczka vel Isia zostaje na zawsze w DT:):):)
Soema replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Kurcze, pomóżcie mi znaleźć domy stałe dla moich 2 tymczasowiczek, to wezme tę maliznę :-([/quote] A w Metrze były, znów jest duży odzew jak się pojawią szczeniaki.. Po chorobie to muszą mieć najlepsze domki :roll: To ile mały Neli ma? :razz: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dajemy jeszcze radę..:roll: zaraz muszę pranie puścic.. Najgorsze chyba przed nami dopiero :mad: -
Ale Klucha :crazyeye: ale uszy :lol: no to możecie się rozglądnąć, jak się nie uda to tu bliżej będę patrzeć za szczeniorem. :oops:
-
Tylko kurde co z transportem..:roll:
-
Zmiana planów, wyjeżdżam chyba dopiero 10 lutego do domu, ale chyba nie ma pilnej potrzeby DT u Was?
-
Miniaturowa Niteczka vel Isia zostaje na zawsze w DT:):):)
Soema replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale jest maleńka :loveu: tylko przytulać ... i kochać :lol: -
A gdzie Krecik?:niewiem: zdjęcia byś Ciotka wstawiła jakieś.. a nie trzymasz te tymczasy dla siebie tylko :mad:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Zawsze jest jakieś ryzyko, trzeba będzie jej zrobić badania, potem sterylkę.. :roll: a siostra Nancy ma już cieczkę? -
Max z Iławy prosi o odpowiedzialny domek ! ma dom
Soema replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Alee ma pychol cudowny :loveu: może by go dać na ONki w potrzebie? Albo gdzieś w te rejony :oops::roll: -
To fakt.. ale dla niektórych psów to szansa, jedna z niewielu. Dziś niestety nie ma Emmy, jutro odnowię.:roll:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Właśnie miałam o tym pisać..:roll: Nancy jeszcze tak nie "pachnie", ale dziś już za nami wpadł "kajtuś" do windy.. Się dopiero zacznie, poza tym psina też swoje odczuwa i nie jest jej na pewno za fajnie.. Ale jak na dogo przeczytałam wątek o cieczkach to się przeraziłam, tam nikt za sterylką nie był :roll: -
[quote name='Bazyliah']Dzięki :) A jak odnawiasz ogłoszenia? Może ja coś źle robię :roll:[/quote] Tam teoretycznie można co 2tygodnie, ale ja usuwam i wstawiam ponownie :eviltong: ostatnio Biszkopta wystawiłam w niedzielę i był w gazecie we wtorek, więc jak coś we wtorek odświeżam. A reszta ferajny to co?:razz:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/449/bb54e9f477f3f381med.jpg[/IMG][/URL] Miziać, pieścić, kochać:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/444/35bcec8b0237eed2med.jpg[/IMG][/URL] Tak się uśmiechamy, jak na spacer chcemy (aż się ogonek rozmył):lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/53/6de4497819042c5emed.jpg[/IMG][/URL] cudne ma te uszka :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/318/6be3397cfb95a892med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/318/6be3397cfb95a892med.jpg[/IMG][/URL]