-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Dałyście prośbę na transportowy?
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Oj Ciotka... :mad: ja już nie wiem co mówić, nikt nie dzwoni, nikt się nie interesuje nią tak żeby do adopcji, choć zachęcam. Zawsze pełni podziwu jaka radosna, grzeczna, ale Biszkopt taki och ach.. standard.. Kolejne szczeniaki na pewno będą, mi się marzy duży psiak, ale współlokatorka by się chyba w sobie zamknęła :eviltong: więc będziemy maluchy małe ratować :) chciałabym jak najszybciej, ale 30 wracam do domu chyba z Nancy, a z drugim maluchem i torbą bym się sama do busa nie zabrała...:roll: Nancy ma robione ogłoszenia na kilkunastu portalach przez Ciotkę Bazyliah, była w Metro i nic.. A o chorobie trzeba pisać, bo to że teraz okey nie znaczy, że tak będzie zawsze. -
Amstaff suczka wyrzucona z samochodu! Została zaadoptowana!
Soema replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ona nie była wysterylizowana?:roll: Czy nie wiadomo.. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Masza4']Gratuluję szybkiej akcji biszkoptowej :) Nancy po prostu straciła kompana do zabaw, tulenia, podgryzania, lizania, wszystkiego-robienia :cool3:[/quote] Ogólnie poniewierania :diabloti: Biszkopt też tęsknił, bo do 2 w nocy płakał..:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/52/001ce63b3dc5e1af.jpg[/IMG][/URL] Nancy próbują uszy stawać :evil_lol: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Aż boję się pytać coś Ty robiła :crazyeye: nie zaproszę Cię chyba do siebie jednak :eviltong: nic się nie dzieje, ważne że u Was wszystko w porządku :) od pobyty u Cioci Basi Nancy kocha wszystkie stworzenia :lol: na spacerach starsze psy z bloku to uciekają jak ją widzą.. wulkan energii:evil_lol: -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
:niewiem:,...... może coś się stało... -
10 MIES HUSKY z ŁAŃCUCHA wykupiona od IDOTY w DS
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ale sunia miała szczęście .. :roll: teraz tylko trzeba znaleźc dla niej dobrego, odpowiedzialnego, doświadczonego opiekuna, najlepiej z domem z ogrodem.. Piękna psina.. A myślicie coś o "odwiedzeniu" szczeniaków..?:razz: -
[quote name='Bazyliah']Nie była, mam kilka zwierzów na cafe ogłoszonych, ale nigdy żaden nie został wybrany :shake:[/quote] To Ciotka prześlij mailem zdjęcia, krótki opis i kontakt, ja wystawię. Wszystkie moje tymczasy miały ogłoszenia w Metro i dwa dodatkowo psiaki. Może się uda, będę odnawiać co jakiś czas ;) [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]http://www.dogomania.pl/forum/f97/odzew-na-ogloszenie-w-metrze-tychy-katowice-wroclaw-czestochowa-male-szczenie-129738/ [/SIZE]
-
Ciotka, a ona była w Metrze?:razz:
-
No to czekamy na decyzję Iwop :) cieszę się Koszalinianka, że odp na pw:Rose:, bo większość które wysłałam pozostały bez odpowiedzi...
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Będzie kolejna, ale nie wiem kiedy :roll: na Nancunie też przyjdzie pora :) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Wiem, muszę coś z tym zrobić :eviltong: negocjacje trwają.. Ale nie wiem czy to wyjdzie teraz.. chyba dopiero pod koniec lutego :roll: Dziś Nancy jak tylko się obudziłam, standardowo przywitała mnie ogromną radością :lol: lepiej jest, ale widać że tęskni. Lecimy na spacer :painting: -
[quote name='emilia2280']Soema, to ogromna szansa dla malych. Jesli ktos zgodzi sié pojechac za zwrotem kosztó, zaplacé za transport, jesli mozesz wziác kolejnego malca.[/quote] Raczej mogę, w nauce mi nie przeszkadzają, a świadomość, że można uratować mu życie wynagradza ciągłe wietrzenie pokoju :diabloti: planuję wrócić w piątek 30 do domu, biorę Nancy ze sobą - bo mojego Skarba nikt nie chce adoptować i tak sobie siedzi i jeździ ze mną :roll: fizycznie nie dam rady zabrać dwóch psiaków i torby, bo wracam sama busem i mi nie pozwolą, więc jak coś to musiałabym zostać w Krk chwilę dłużej. Metro to duża szansa dla szczeniąt, więc przeważnie jak jakiś szczeniak się tam ukaże to jeden na kilkanaście dzwoniących domków okazuje się naprawdę fajny.
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Cieszę się ogromnie:loveu:[/quote] Ja też.. :) Dziękuję :Rose: Tyle, że Nancy dawno takiej smutnej nie widziałam..:roll: nie chcę jeść jak na razie. Przytuliła się do misia i kocyka i tak leży, w pewnym momencie to mi się słabo zrobiło, bo miałam wrażenie, że zasłabła, tak bezwładnie się położyła i chwilę nie reagowała.. i ma takie smutne oczy.. Ale teraz jest okey, tyle tylko, że wtula się w kocyk na którym był mały. Ale na spacerze, jak zobaczyła psiaka innego to moment się ożywiła.:) -
[quote name='karusiap']dodzwonilam sie....Pani na wstepie powiedziala mi,ze pies ma byc rasowy....potem,ze duzy,ale wyjasnienia dlaczego nie trzymaly sie za bardzo kupy... w kazdym razie spytalam,czy moze byc tylko duzy czy ma byc rasowy,,,,wiec musi miec cos z rasy.... nasze wszystkei COS maja,ale chyba jednak nie to co....:shake::evil_lol: Soema,dziekuje ze pamietasz o naszych maluchach:loveu:[/quote] O mosh.. przepraszam :oops: mi mówiła co innego, mój Biszkopt jest malutki.. I pytała czy rasowy to mówiłam, że wszystkiego po trochu :cool1: ehh.. może następnym razem będzie lepiej.
-
Mówiłam im żeby sobie wzięli drugiego, ale nie chcą na razie :mad: odezwę się za jakiś czas :eviltong: szkoda, że do Zamościa tak daleko, bo mogłabym na te 1,5tyg wziąć kolejnego psiaka i na pewno by dom znalazł. Nawet dziś dzwonili ludzie z Metra. Teraz ludzie decydują się na adopcje psiaków, nie wiem czego akurat teraz... Ale dużo osób szuka szczeniaka, a u Was to szczególny "wysyp", a po schronach szczeniaków brak - na szczęście..
-
Biszkopt już w swoim domku :lol: moim zdaniem super ludzie, młode małżeństwo, ciepłe, miłe, no i zakochane w małym ;) Cały komplet na niego czekał: nowiutkie posłanie, gryzaki, miski, zabawki i karma Royal Canin dla szczeniąt :) jak byłam w trakcie dawania wskazówek, m.in. o upodobaniach małego do załatwiania się na dywanach, zaniepokoiło mnie, że nie widzę Biszkopta. W jednym, jedynym pokoju, gdzie jest wykładzina, a do którego państwo zamówili specjalną bramkę, żeby psiak nie wchodził, Biszkopt zrobił ogromną koopę :diabloti: pięknie się przywitał.:cool1:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Od dziś znów z Nancy same jesteśmy :roll: Biszkopt od dziś w nowym, super domku :multi: u znajomych Salibinki :loveu: Mały podobno cały czas płacze, a Nancy go szukała po korytarzu w bloku.. W mieszkaniu zresztą też... -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='rufusowa']Soema postaram sie załatwić fotki Kory chociaz na razie mysle głównie o Mambie :oops: [CENTER] [/CENTER] [/quote] Ciotka ja wiem.. bardziej to było na odreagowanie niż z potrzeby zobaczenia Kory.. Gryzę się na razie w język :p -
[CENTER][B]Biszkopt jedzie jutro do domku[/B] :Cool!::Cool!: :bigcool: :bigcool: [LEFT][FONT=Arial]Będzie mieszkał z młodym małżeństwem w Krakowie. Osobom, które dzwoniły z Metra staram się pomóc znaleźć innego psiaka..[/FONT] Zamość dla nich za daleko..:roll: [/LEFT] [/CENTER]
-
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neigh']Ja też się powstrzymuje od komentarzy, bo życie pisze najbardziej nieprawdopodobne scenariusze......... Jednak napisanie: nie mogę rozmawiać, ale się nie martw.........to nie jest wielki problem[/quote] Ale Iza na Dogo była 17..:oops: może coś się dzieje? Rufusowa a wysępisz zdjęcia Korusi?:evil_lol: -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
Ja też mam różne wizje, pomysły itd.. więc się nie wypowiadam.:roll: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Biszkopt jest dziś w Metrze i mam non stop telefony.. z połowy Polski. :roll: a on już pawie dom ma.. Nie wiem co to będzie z Nancy, będzie u mnie tak długo jak tylko trzeba.. ogłoszenia ma uaktualniane. Nie rozumiem ludzi, nawet na spacerach, dopiero w trakcie rozmowy ludzie przyznają, że - tak, ma coś w sobie .. Tak to są "ochy, achy" nad małym zawsze, który ogląda świat z mych objęć:diabloti:.. Nancy uszy próbują wstać :evil_lol: kochane psisko..:loveu: