Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. cisza....po co zakładać wątek jak potem nie mozna się doprosić o jakiekolwiek info...?:roll:
  2. dlaczego nie ma zadnych wieści co u psiaka?:roll:
  3. tez bym chciała przeczytać coś o nowym życiu zonki:cool3:
  4. wspaniale! możesz być z siebie dumna!
  5. [url=http://www.jasnet.pl/pies/zwierzak2.php?id_zwierz=128]Pies[/url] a to amstaff
  6. [quote name='monika55']Astki juz oglaszane na Jasnecie. [URL="http://www.jasnet.pl/pies/?id_rodz=&start=18"]Przygarnij mnie [JasNet.pl][/URL][/quote] [url=http://www.jasnet.pl/pies/zwierzak2.php?id_zwierz=113]Pies[/url] to pit bullka a nie amstaffka
  7. pamiętam, zaglądam...ale co tu pisać jak nie mogę jej pomóc?:-( sunia chyba z dnia na dzień pięknieje.niesamowity ma ten swój roześmiany pysio!
  8. na pewno za każdym razem będzie coraz lepiej bo będzie wiedział co go czeka.
  9. pamiętaj by w aucie dawać mu najlepsze przysmaki jeśli ci sie uda!:cool3:
  10. kiedy dasz radę spróbować znów?
  11. [quote name='Asior']co nie był?? :roll: [/quote] nie był ogłaszany wcześniej?(posty skaczą) ale allegro to chyba ma?:razz:
  12. aha, czyli nie był?...to nic dziwnego ze tak długo czeka.:-(
  13. [quote name='ania z poznania']Może "Dla słodkiej Amstaff-ki rok w schronie to za długo!"?[/quote] tytuł za długi o 3 znaki.
  14. nooo, to poczekajmy na mosii żeby się dowiedzieć "co autor miał na myśli..." :evil_lol:
  15. no to czekamy...mam nadzieję ze w międzyczasie nikt sobie po niego ot tak nie przyjdzie bez sprawdzenia. wierzę że się uda. tylko że pewnie w tym tygodniu juz nie, bo jedziesz po barona i do bogatyni a potem wyjeżdżasz i on znów pewnie bedzie musiał nabrać do ciebie zaufania...podejrzewam, ze trzeba by się z nim bardzo zaprzyjaźnić zeby go namówić na podróż.
  16. karolcia!!!udało ci się!gratuluję, nawet nie wiesz jak bardzo, bardzo się cieszę!!!!:multi::multi: udało ci się i mam nadzieję że teraz jak najczęściej będziesz brała go na spacerek. powiedz, jak zareagował ? jak się zachowywał? psiak jest piękny! w ogóle bym nie powiedziała ze to ten sam grand.
  17. czy to znaczy że mosii nie pobiera za oskara opłat?:-o
  18. aniu, rozmawiałas już z markiem? a zainteresowana rodzina co na to?
  19. [quote name='marysia55']no przecież widać, że boczki jej coś wklęsły :lol: jak mozna tego nie zauważyć :p:p[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:no tak...jak można tego nie zauważyć???:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. a byłas moze u tej chorej kobiety? wiesz co z nią?
  21. eh...biedaczysko:-( mam nadzieje że jutrzejsze wieści od weta nie będą tragiczne.
  22. [quote name='agnieszka32'] Wybrałaś serce, tak dla .... odmiany? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no właśnie...dla odmiany:evil_lol:;) poprzednim nie zdążyłam się po prostu nacieszyć:oops:
  23. ciekawa jestem aga czy doszły już nowe adresówki? bo nasza się zgubiła i zastanawiałam się czy zamówić taka samą czy taką jak ty zamawiałaś:razz: w koncu wybrałam serduszko:evil_lol::evil_lol: [url=http://www.graweruj.pl/index.php?products=product&prod_id=23]Brelok SERCE[/url]
×
×
  • Create New...