-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
psiaczki są po prostu w swoim prywatnym raju -
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
agata, może jak kaska luisa odgania to odsyłaj ją na miejsce i karć ostrym głosem. powinna wiedzieć ze pani takie zachowanie się nie podoba. -
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
troche mnie zdziwiło, ze szukacie dla psa domku "na cito" a "spławiliście" dziewczynę szukającą młodego psiaka tylko dlatego, że mieszka w kujawsko-pomorskim, nawet jej nie sprawdzając... -
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lorijel']będę jutro dzwonić do tych państwa/pani (za godzinę znikam i nie mam kontaktu ze światem do późnych godzin nocnych ;) ) mówiłam im też wcześniej o tym kocie, że gwarancji nie daję, że może być różnie... zależy od ich hmm.. determinacji. czy są gotowi na takie czy inne problemy, czy są gotowi do pracy nad tymi ewentualnymi problemami. sama nie wiem, to trudna decyzja, bo szansa dla niego jest, ale z drugiej strony - co jeśli coś pójdzie nie tak, jeśli okaże się, że mamy go stamtąd zabrać, bo kota obwarczał i po tygodniu obwarkuje nadal? to na drugim końcu Pl[/quote] może państwo mogli by się zobowiązać ze w razie czego sami go przywiozą do was w najgorszym wypadku[SIZE=1](tak na wszelki wypadek)[/SIZE] -
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
ten glut jest niepokojący. mam nadzieję że będzie tak jak pisze alicja (oby tylko po powrocie nie było powrotu do przeszłości;) -
[quote name='doddy']Nowy, fajny bazarek dla psiaków od cioci Kardoe [URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=12470842[/URL][/quote] chybacoś źle wpisałaś bo mi się otwiera okno odpowiedzi jak klikam w link.
-
Tosia, porzucona amstafka - pojechała do domu po swoją szansę!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='wroobelterrorystka']no.. może nie z fotela, ale z łóżka jest :) [URL="http://img40.imageshack.us/i/75320786.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7141/75320786.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] jeszcze lepiej! -
[SIZE=4][SIZE=2]prośba o pomoc od osoby szukającej przez allegro swojej suni:[/SIZE] w dniu 17 czerwca 2009 na terenie zalewu chechlo obok pola namiotowego zaginela suczka rasy amstaff reaguje na imie TEKILA .... pobiegla w okolice pola i juz z niego nie wrocila :( ma dopiero 6 miesiecy .. jest bardzo ufna w stosunku do ludzi.. nie przejawiala zadnej agresji.. bardzo towarzyska uwielbiala sie bawic z innymi psami i ludzmi... bardzo prosze o kontakt jesli ktos ja widzial w tych okolicach .. NAGRODA dla znalazcy mojej psinki :( telefon 510 359 878 [/SIZE][CENTER] [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/665/60/53/665605359[/IMG] [CENTER] [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/665/60/53/665605359_1[/IMG] [url=http://allegro.pl/item665605359.html]ZAGINELA ! suczka rasy AMSTAFF ... NAGRODA ! (665605359) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/CENTER] [/CENTER]
-
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
to nie odnawiam mu allegro. w razie jakby cos nie wyszło(tfu, tfu!) to odnowię. -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
agaga21 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
można jeszcze podpytać, najlepiej telefonicznie. jesli to podpucha, oszustwo jakieś to po prawej stronie na górze aukcji jest napis [URL="http://www.allegro.pl/report_item.php?item_id=660926808"]Zgłoś naruszenie zasad[/URL]. wystarczy kliknąć a allegro powinno zająć się tą aukcją jesli nie ma uprawnień to ją zdejmą a dziewczynie zawiesic mogą konto. tylko jeśli ona za uzbierane pieniążki naprawde pomaga psiakom to moze zostawić ją lepiej i niech sobie zbiera.... -
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lorijel']w środę :)[/quote] no i co??? była wizyta? jak wypadła? -
[quote name='Rybka_39']Ale ja prosiłam Renatkę, żeby poprosiła dorcass jak miałam bana:cool3:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12370908-post609.html[/URL] czyli 3 allegro:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] to następnym razem trzeba daĆ znac bo nie ma sensu robić podwójnie.jeśli miała wyróżnione to ja mogłam w jej miejsce wystawic allegro innemu psiakowi.:razz:
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]Pieniążki za Bazarki wysłane + moje skarpetkowe na BB [/B][/FONT][/quote] dziękujemy pięknie alicja! -
[quote name='Rybka_39']Wiem, że ktoś jeszcze robił wyróżnione...:roll:[/quote] na pewno9? nie przypominam sobie żeby było na wątku...bo ja już bym wtedy drugiego nie robiła:evil_lol: może chodzi o innego psa? no chyba ze ktos nie napisał że robi drugie allegro.....:hmmmm:
-
ajra jeszcze 3 dni ma allegro.niech się samo skończy i wtedy się okaże czy wystawię nowe czy nie ;)