oj tak, zgadzam się z tarzanką. uważam, że ta sytuacja jest co naj mniej dziwna(nie doszukuję się tu jakiegoś spisku ale nie podoba mi się ta sytuacja) tymbardziej że były problemy z "dogadaniem się" na początku gabi z nowymi wółaścicielami, z postów nell wynikało, ze nie jest psem zachwycona.
nell, wyślij w koncu te zdjęcia zuzlikowej na maila skoro sama ich nie potrafisz wkleić, napisz parę słów o gabi i będzie spokój.