-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
o tą chodzi-ta się panicznie boi i tej grozi uśpienie [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/145/92aeb40ce0a44aed.jpg[/IMG][/URL] -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']zaraz nam młodzież pewnie odpisze że starszyzna w okularach biega i dlatego się do miniaturek nie czepia :eviltong:[/quote] no właśnie miałam to pisać:diabloti: -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
znowu miniaturki:mad: eh, ciotka, ciotka!:evil_lol: ziutek widać szczęśliwy, świetnie wygląda!:loveu: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ab-agnieszka nie taka strachliwa!:evil_lol:jaki by groźny kierownik nie był to by sobie kobitka radę dała -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
nie same starocie, bo i ja czekam:eviltong::p:evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]śliczny Smyku , pokazuj się cioteczkom :razz::razz:[/B][/FONT][/quote] [B][SIZE=5]SMYK [/SIZE][/B]to fajne imię:evil_lol::evil_lol: jak dla mnie może być smyk! to imię jest sympatyczne tak jak ten psiak:loveu:;)
-
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
no to działaj asiu, działaj:evil_lol: może akurat majeczka się spodoba:cool3: -
Mona w typie ast. Mistrzyni agility za TM.
agaga21 replied to kuba123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
monka się zmęczyła, nic dziwnego skoro tyyyyyle uprzęży na sobie nosi:evil_lol: http://img140.imageshack.us/img140/7589/12044.jpg -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
super, że choć tu wszystko dobrze -
kochana mordeczka! kolejny biedaczek:-(
-
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
właśnie dostałam maila takiego: [I][B]witam!! szatan to synek po moim psie.ostatnio jak bylem w schronisku sie o niego dowiedziec to mial go zabrac jeden z wolontariuszy.nie stalo sie tak??? [/B][/I] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: co wy na to? -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
super! wielkie dzięki! -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
dostałam taką wiadomość od ewy, która była w schronisku w ten weekend: [I][B]"BYŁAM W WOŁOMINIE I WIDZIAŁAM TE SUNIE. ROZPŁAKAŁAM SIĘ ..WARUNKI MAJĄ DOBRE I WIDAĆ ŻE ZADBANE SĄ ..CZYŚCIUTKO MIAŁY...ALE TA MAMCIA ZE SZCZENIACZKIEM BYŁA TAKA UROCZA I PRZEKOCHANA...TAKA PRZYTULANKA ..IDEALNY PIES...SZCZENIAK TO OKOŁO TRZY MIESIĘCZNA SUNIA,,,MOŻE MA DWA MIESIĄCE..... MĄŻ MÓWI ŻE SUNIA MIAŁA CIĘŻKI PORÓD.... TA BIAŁASKA Z BRĄZEM TO STRASZNIE WYSTRASZONA JEST...WUSZŁA JAK WCHODZILIŚMY I TROCHE SZCZEKAŁA. ALE JAK PODESZLIŚMY DO BOKSU TO SIĘ SKRYŁA W BUDZIE I AŻ DYGOTAŁA UWAŻAM ŻE BYŁA BITA....ALE WYGLĄDA NA MŁODA.... I JEJ GROZI UŚPIENIE..ALE WŁASCICIEL TEGO PUNKTU WETER. POWIEDZAŁ ŻE NIA MA SERCA JEJ USPAĆ I DLATEGO SKONTAKTOWAŁ SIE Z P.OLĄ...PRĘGUSKA TEŻ JEST UROCZA JA SIĘ DEKLARUJE POMÓC I DORZUCIĆ DO HOTELIKU LUB DT. ...MĄŻ UWAŻA ŻE TEN LEKARZ JEST TROSZECZKĘ DZIWNY I NIEPEWNY....NIE POZWOLIŁ NAM WYJŚĆ Z SUNIAMI NA SPACER.... A PRZECIEŻ MY MAMY DOŚWIADCZENIE Z BULOWATYMI. TA SUNIA MAŁĄ JAK ŻARŁA GŁASKAŁAM JĄ TO NAWET NIE ZAWARCZAŁA...." [/B][B]"TA BIAŁA W BUDZIE...GROZI JEJ UŚPIENIE....SZCZENIAK TO JAKIŚ KUNDELEK PEWNIE DLATEGO WYLĄDOWAŁA W SCHRONISKU...,MOŻE WSPÓLNIE COŚ WYMYŚLIMY...BO MOGŁAM JE MIEĆ WSZYSTKIE TAK BEZ NICZEGO...MOGŁAM JE ZABRAĆ OD RAZU I TO MNIE NIEPOKOI. [/B][/I]" -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
szukamy rokiego!!!:placz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/135/2e81ce9a4bbc4e74med.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=7][COLOR=Red]ROKI ZOSTAŁ WCZORAJ UKRADZIONY!!![/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/amstaff-roki-w-koncu-w-swoim-domku-131125/index48.html[/url] pomoc w poszukiwaniach potrzebna!! roki wyszedł wczoraj z siostrzenicą oli (18 letnią). dziewczyna przywiązała go na chwilę przez żabką i poszła coś kupić. chwilę potem podjechało czarne audi na katowickich rejestracjach i porwano psa! dziewczyna przyznała się ze wcześniej ze 2 razy jacyś "kolesie" pytali ją o niego, mogła być obserwowana. -
[B][SIZE=7][COLOR=Red]ROKI ZOSTAŁ WCZORAJ UKRADZIONY!!![/COLOR][/SIZE][/B] pomoc w poszukiwaniach potrzebna!! roki wyszedł wczoraj z siostrzenicą oli (18 letnią). dziewczyna przywiązała go na chwilę przez żabką i poszła coś kupić. chwilę potem podjechało czarne audi na katowickich rejestracjach i porwano psa! dziewczyna przyznała się ze wcześniej ze 2 razy jacyś "kolesie" pytali ją o niego, mogła być obserwowana. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/amstaff-roki-w-koncu-w-swoim-domku-131125/index48.html[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/135/2e81ce9a4bbc4e74med.jpg[/IMG][/URL]
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ulka18']Napisze do moda, zeby zmienil tytul, ze potrzebne wsparcie dla Ambo. Bo Atik chyba nie zaglada na ten watek. Cioteczki, czy widzicie szanse na adopcje dla takiej biedy jak Ambo? ulka, może niech przepisze wątek na ab-agnieszkę.ona zawsze "przejmuje" wątki jak zabieramy psiaka i potem w 1 poście robi rozliczenie. szansa jest na pewno...tylko musimy pomóc szczęściu w odnalezieniu drogi do ambo ;) bo się chyba trochę zagubiło:evil_lol: -
danusiu, na pewno ja nie traktuję hoteliku u ciebie jako ostateczność! wręcz przeciwnie, uważam, że na pewno u ciebie psiaki są zadowolone i pod wspaniałą opieką a warunki macie wspaniałe! prawda jest taka, że rzeczywiście zawozimy do ciebie chorą sunię, ale i zdrowe będziemy wozić jesli tylko będziesz miała dla nas miejsca;)
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki ulka!! no to ambo ma 30 zł miesięcznie. kto się dorzuci? potrzebujemy 400 zł miesięcznie.