Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. oby jej już nigdy nic złego nie spotkało! a co z tym podejrzeniem ciąży?wygląda jak ciężarna?
  2. tajga-dobry wybór;) bardzo ładne imię. kana, nie za wcześnie na kąpiel jak ona taka przerażona? czekam na te foty. strasznie si,ę cieszę, że ona już bezpieczna! edit: nie pisałaś przed chwilą ze tajga????:crazyeye::crazyeye::evil_lol: i vega i tajga mi się podoba;)
  3. [B][SIZE=5]vega![/SIZE][/B] [SIZE=1](fiona już jest, hera też)[/SIZE]
  4. biedna kruszynka! też mi się wydaje że za parę dni będzie nie do poznania.
  5. szkoda że nie mamy relacji na żywo:evil_lol:
  6. ojej, mam nadzieję że zaraz też będą pierwsze wieści!!! a za chwilę nawet może zdjęcia!oby sunia była spokojna i kota nie zjadła!
  7. o kurcze! szok jaka majeczka nam się popularna nagle zrobiła!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  8. [quote name='agnieszka32']Zamówiłam dla suni: - legowisko, takie: :cool3: [URL]http://www.kuchniapupila.pl/pies/akcesoria/legowiska1/bimbay_legowisko_kanapa_zamsz_roznie_rozmiary,p1632807883[/URL] - dwa rodzaje karmy (dla alergików, na wszelki wypadek), - 3 spoty na kleszcze i pchły. W poniedziałek lub we wtorek powinno wszystko dotrzeć do Kany.[/quote] :crazyeye::crazyeye:aguś, jesteś niesamowita!!!:loveu:
  9. kluska, dzięki wielkie! ziarnko do ziarnka...;)
  10. oj, biedak, znowu musi cierpieć:-(
  11. śliczny fobos...samotny fobos:-( a może ktoś mógłby napisać jakiś wzruszający nowy tekst? może zmienić tytuł allegro?strasznie mi szkoda tego psiaka:shake: dodałam do alegro zdjęcia [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=691634120[/URL]
  12. [url]http://img189.imageshack.us/img189/8758/vigoe.jpg[/url] :loveu: jaki uśmiech cudny!:loveu::loveu:
  13. :placz::placz::placz:mogłam cisnąć męża! mogłam rozwodem zagrozić! może by uległ!:placz::placz::placz: aż się popłakałam...niestety wcale nie ze szczęścia
  14. [quote name='hajaa']Nie mam ani Hery, ani żadnych wieści :shake:[/quote] :hmmmm: też czekam na wieści...
  15. czyżby aga znów nie miała internetu?
  16. było by wspaniale tylko tych deklaracji nie widać...a mi jest już i tak wstyd, że tak żebram:oops:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]:cool1:mogą być miniaturki :p[/FONT][/quote] O NIE! ŻADNYCH MINIATUREK!:mad::evil_lol: aga mi tego nie zrobi:cool3:
  18. no to i ja się fotek domagam!!:mad::eviltong:
  19. dzięki freya! jednorazowe wpłaty też są bardzo ważne!:multi:
  20. ŚMIESZNY KLAPCIUŚ:loveu: [url]http://i31.tinypic.com/3447hpz.jpg[/url]
  21. piękna jest!(powtarzam się pewnie) [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/249]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  22. [LEFT]kana podaj numer konta lub numer tel. do ciebie bo ktoś z naszej klasy chce wspomóc sunię. [url=http://upload.nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/244]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] [/LEFT]
  23. [quote name='esperanza']ale obiecała napisać relację jeszcze dziś :p[/quote] brzmi obiecująco:razz:
  24. jeśli już mowa o tuczeniu:evil_lol: to zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/[/url]
  25. zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205[/url]
×
×
  • Create New...