-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205[/url] -
zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205[/URL]
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205[/url] -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205 -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki doddy, dzięki yoko;) ja zaraz wystawiam smakowity:eviltong: bazarek na bandę bogatyńską, to wstawię tu link. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ula, chodzi mi o takie zdjęcia bez krat, w miarę jasne, na których psa będzie widać. te stare w zieleni też nie są dobre bo zniekształcają sylwetkę psa. jest np. wielka głowa i reszty nie widać albo zdjęcie robione z góry, z bardzo bliska...one nie są dobre...wybacz że się czepiam;) ale gdyby trochę się postarać to na pewno można by zrobić psu ładne foty-nawet w kojcu lub przed nim. po prostu można każdego psa pokazać na zdjęciach lepiej i gorzej. myślę też że może większe by mogło być ambusiem zainteresowani jesli zdjęcia pojawiały by się częściej niż ok.raz w roku. a nie możecie zabierać psów na spacery poza teren schroniska?:cool3::cool3: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
słuchajcie, przejrzałam caaaaały watek. ambo nie ma ani jednego dobrego zdjęcia.:shake: ostatnie zdjęcia na których w miarę go widać są z 2007 roku! te z kwietnia tego roku są ciemne i z za gęstych krat. dobre zdjęcia to podstawa do tego by ogłaszać psa. znalazłam tekst doddy i jej deklarację wirtualnego opiekuna. doddy, chciałam zapytać czy nadal jesteś jego opiekunką? i jeśli tak, to czy możemy liczyć na twoje wpłaty gdy pies będzie w hotelu ? ogólnie strasznie dołująca historia, może gdyby pies miał dobre zdjęcia to nie siedziałby tak długo w schronisku. nie widziałam też ogłoszeń poza allegro:shake: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczki, jak do tej pory mamy jedną jedyną deklarację na ambo 30zł....jakoś trudno mi uwierzyć, że przez ten cały czas-przez te lata na dogo ambo nie znalazł tutaj ludzi, którzy mogli by choć trochę wspomóc go finansowo:shake:jeśli nie będzie deklaracji to....nie wiem jak to będzie. nie zapominajcie że my NIE JESTEŚMY FUNDACJĄ! tylko zupełnie prywatnymi osobami, nie mamy możliwości zbierania kasy na psiaki inaczej niż żebrając na dogomanii.:oops: -
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
to wy czekajcie na wyjaśnienia a ja czekam na zdjęcia:eviltong:;) -
bryśka, może w takim razie ogłosisz ambo z mielca albo naszą maję?:cool3::cool3:
-
:crazyeye:kurcze, on dopiero od dziś ma ogłoszenia a tu 2 chętnych!
-
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
coś ty! to nie można??? przecież mnóstwo osób podaje linki do takich aukcji! -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pawel_wrl']Ten obrazeczek do link do większego zdjęcia :) Docelowo wstawiam najczęściej 800x600, taka rozdziałka szybko ładuje się i wszystko widac tak jak trzeba :) [/quote] ja wieeeem, ale trzeba kliknąć i czekać aż fotosik otworzy. przyjemniej ogląda sie na wątkach zdjęcia w "normalnych" rozmiarach. -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']:p........................ :roflt:[/quote] no co, no co? nie lubie tych miniaturek -
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
no właśnie 5 minut temu sobie pomyślałam, że ją wrzucę zaraz jak tylko agamika wstawi zdjęcia i wtedy wybiorę najładniejsze:evil_lol: sunia jest przesliczna! a dlaczego wam zablokowali?:crazyeye: -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']ja nie w sensie że wogóle tylko teraz :eviltong:[/quote] cały czas jestem tylko po cichu siedzę:evil_lol: raz dostałam zakaz odzywania się i chyba mi tak zostało na dłużej:diabloti:;) -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']ooooooooooo ślepa ciotka dotarła :evil_lol::eviltong:[/quote] ślepa ciotka jest na tym wątku od samego początku:eviltong: -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
paweł wstawiaj większe zdjęcia:cool3: -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa'] Hej młodzieży, może i nieco stare,ale...ho ho...i to jak hoho!:lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol:jak to fajnie po kilkunastu latach być znów młodzieżą nazywaną:evil_lol::evil_lol: a to że ho ho ho to ja wiem:eviltong: powiedziałabym nawet [SIZE=4][B]HO HO HO!!![/B][/SIZE]:loveu: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
kana, jak już będzie coś więcej o niej wiadomo i porobisz jej ładne foty to zrobię jej super allegro! co do pozostałych suniek to mam nadzieję że też do nich się szczęście w tym nieszczęściu uśmiechnie -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
kana, jestes boska!myślę że sunia się otworzy i będzie wspaniała. -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana'] [SIZE=4][B][SIZE=3]Kurcze czy na prawdę nie ma nikogo kto sprawdzi reakcję na koty którejś z kremowych suń ?! Warszawiacy pomocy :placz: [/SIZE] [/B][/SIZE][/quote] kana, dzwoń do komety:502204595