-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Schronisko zostalo poinformowane o przyjezdzie Ani a ja natomiast o oplacie za psa w wysokosci 65zl.:razz:[/quote] paranoja:angryy: -
ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
co u zojki? -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: One nic sobie z moich posłanek nie robią - obok, na tarasie leżą dwa mięciutkie posłanka, każde z dwoma kocykami :evil_lol:, z tyłu dwie budy (wyściełane matami i drybedami :evil_lol:), a one wolą na płytkach i betonie leżeć :shake::mad:. Kupiłam im kiedyś takie duże maty do leżenia i ciągle za nimi latałam z tymi matami, i im podtykałam, aby na nich się kładły :evil_lol:. Aż któregoś popołudnia wracam z pracy, a obie maty rozerwane na strzępy i porozrzucane na całym podjeździe i częściowo w budach :diabloti::diabloti::diabloti: Zero szacunku dla wysiłków pańci :eviltong:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:wariatka!:loveu: paskudne, psiska! nie doceniają pani wysiłków:mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol: w ogóle to strasznie są bezczelne, że nie kładą się za każdym razem tam, gdzie pańcia by chciała:evil_lol: -
to ja trzymam kciuki za udany zabieg i rozwiązanie zagadek! cudna alma mogłaby już znaleźć swój wspaniały dom!
-
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
aha, no to oby mu było lepiej! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/506/8fbff46504d6b383.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: jak to możliwe aga, że jeszcze nie podsunęłaś im pod dooopki posłanek:mad: [url]http://images6.fotosik.pl/506/0daeb74a830d4192.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/65/b3871c06cf0fb053.jpg[/url] -
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
oj, biedak! widać jak mocno jest spuchnięty.co z ząbkiem? -
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL][url]http://images38.fotosik.pl/164/c64bb8b049a8c531med.jpg[/url] a taka niewinna się wydaje:mad: -
[quote name='Jenny19']Ogłoszenia Barona: (sorki, że tekst taki skąpy ale nie mam weny na nic dłuższego, podałam tylko konkrety dotyczące Barona, jak ktoś spłodzi coś lepszego to zamienię;)) [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2041963_piekny_potezny_amstaff_baron_dla.html"]alegratka[/URL] [/quote] haha! a ja właśnie tworzyłam tekst do allegro:evil_lol: gdybym widziała, że ty już napisałaś to bym zgapiła:evil_lol: zerknijcie ciotki czy coś poprawić zanim wystawie aukcję: [I][B]BARON to przepiękny, ok.3-4 letni amstaff. Patrząc na niego widzimy silnego, sprężystego, pewnego siebie psa. Jednak jego niewątpliwa uroda nie przyniosła mu szczęścia. Baron został porzucony. Rok przesiedział w schronisku...z braku miejsca został umieszczony w ciemnym pomieszczeniu, bez widoku słońca. Baron budził respekt, nie lubił obcych, potrafił nawet pokazaqć zęby na nowo poznane osoby, dlatego też nie wychodził na spacery. Ten wspaniały pies przez prawie rok przesiedział w ciemnym, betonowym pomieszczeniu, widział tylko 4 ściany i od czasu do czasu człowieka, który przynosił mu jedzenie lub odwiedzającą go wolontariuszkę. Dzięki pomocy dobrych ludzi udało nam się zebrać fundusze na to, by wyciągnąć barona z tej samotni, z tego zimnego, ciemnego pomieszczenia, z którego nie miał możliwości widzieć słońca, wąchać trawy, nie miał mo,zliwości odychać świeżym powietrzem... Baron został przewieziony do hoteliku dla psów, prowadzonego przez dwóch szkoleniowców. Tam przechodzi socjalizację, uczy się komend i dobrych manier. Szkoleniowiec mówi, że Baron jest już gotowy do adopcji, jednak powinien mieć pewnego siebie, stanowczego i konsekwentnego przewodnika. Pies wymaga sporo ruchu, musi się wyszaleć, jest bardzo podatny na szkolenie, uwielbia wykonywać polecenia osoby, która się nim opiekuje i jest w nią bardzo wpatrzony. Baron potrzebuje czasu by zaufać nowo poznanej osobie, gdy już zaufa, staje się wspaniałym, wiernym towarzyszem, zabiegającym o względy "pana". Baron nie toleruje innych zwierząt, nie reaguje jednak agresją nieprowokowany. BARON JEST WYKASTROWANY. Obecnie pies przebywa w Bogatyni.[/B][/I]
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']się powtórzę:cool3:[/quote] andzia, bo to tak trochę dookoła:evil_lol:...2 razy dłuższą trasę sunia by jechała;) i chyba nikt się nie odezwał bo nikt tamtędy nie jedzie. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Freya73'] [COLOR=silver]Moj byly Cocer Spaniel (13 lat za TM) Midi rowniez miala drozdzyce i niestety miala bardzo czesto nawroty. [/COLOR][/quote] nie strasz! w sobotę rano ania z poznania jedzie po candy -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada_']w weekend sie wszystko okaże jesli nie wypali to napisze tekst do ogloszen i bedziemy dalej szukac[/quote] a nie we wtorek?:cool3: -
ARES starszy schrowany bullterrier znalazł wspaniałą rodzinę!
agaga21 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[LEFT]świerzbowiec się wyleczy, karmę dobierze...tylko te oczka biedne. [/LEFT] -
ARES starszy schrowany bullterrier znalazł wspaniałą rodzinę!
agaga21 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
jak się czuje aresik? -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
co u granda?