Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='ab-agnieszka']Schronisko zostalo poinformowane o przyjezdzie Ani a ja natomiast o oplacie za psa w wysokosci 65zl.:razz:[/quote] paranoja:angryy:
  2. [quote name='agnieszka32']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: One nic sobie z moich posłanek nie robią - obok, na tarasie leżą dwa mięciutkie posłanka, każde z dwoma kocykami :evil_lol:, z tyłu dwie budy (wyściełane matami i drybedami :evil_lol:), a one wolą na płytkach i betonie leżeć :shake::mad:. Kupiłam im kiedyś takie duże maty do leżenia i ciągle za nimi latałam z tymi matami, i im podtykałam, aby na nich się kładły :evil_lol:. Aż któregoś popołudnia wracam z pracy, a obie maty rozerwane na strzępy i porozrzucane na całym podjeździe i częściowo w budach :diabloti::diabloti::diabloti: Zero szacunku dla wysiłków pańci :eviltong:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:wariatka!:loveu: paskudne, psiska! nie doceniają pani wysiłków:mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol: w ogóle to strasznie są bezczelne, że nie kładą się za każdym razem tam, gdzie pańcia by chciała:evil_lol:
  3. to ja trzymam kciuki za udany zabieg i rozwiązanie zagadek! cudna alma mogłaby już znaleźć swój wspaniały dom!
  4. jaki cudny uśmiech!:loveu: [url]http://img530.imageshack.us/img530/707/34275357.png[/url]
  5. :evil_lol::evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/506/8fbff46504d6b383.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: jak to możliwe aga, że jeszcze nie podsunęłaś im pod dooopki posłanek:mad: [url]http://images6.fotosik.pl/506/0daeb74a830d4192.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/65/b3871c06cf0fb053.jpg[/url]
  6. baron ma allegro: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=696279709]ŻYŁ BEZ SŁOŃCA. TRAWY, LUDZI-PIĘKNY AMSTAFF ! (696279709) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  7. [quote name='andzia69']to, że ludzie biedni i mieszkaja gdzie mieszkają to pikuś - tacy tez mogą kochać zwierzaki...ale najbardziej przeraża mnie to, że ta suka nic a nic się nie cieszyła......chyba raju to tam nie miała:-([/quote] NO DOKŁADNIE!!!:placz:
  8. oj, biedak! widać jak mocno jest spuchnięty.co z ząbkiem?
  9. [quote name='APSA']Kurcze. Jest szansa, że jej znów nie dopilnują :roll:[/quote] ale czy dt nadal będzie aktualny? hajaa pewnie inną psinę lada moment weźmie
  10. [quote name='agaci-x']...Już mu siusiaka lizała i jak Luis wącha jej tyłek to ona sobie z tego nic nie robi. Także postępy jakieś są. ;)[/quote] :grin::grin::grin::mdleje:zabiłaś mnie tym opisem postepów!
  11. a już choć ciut lepiej z kaśką się dogadują?
  12. [url]http://images45.fotosik.pl/168/b2d065ab36b4a47amed.jpg[/url] :loveu:
  13. [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL][url]http://images38.fotosik.pl/164/c64bb8b049a8c531med.jpg[/url] a taka niewinna się wydaje:mad:
  14. [quote name='Kana'] Jestem w niej zakochana :loveu:[/quote]:evil_lol::evil_lol:chyba trudno by się było w niej nie zakochać!
  15. [quote name='Jenny19']Ogłoszenia Barona: (sorki, że tekst taki skąpy ale nie mam weny na nic dłuższego, podałam tylko konkrety dotyczące Barona, jak ktoś spłodzi coś lepszego to zamienię;)) [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2041963_piekny_potezny_amstaff_baron_dla.html"]alegratka[/URL] [/quote] haha! a ja właśnie tworzyłam tekst do allegro:evil_lol: gdybym widziała, że ty już napisałaś to bym zgapiła:evil_lol: zerknijcie ciotki czy coś poprawić zanim wystawie aukcję: [I][B]BARON to przepiękny, ok.3-4 letni amstaff. Patrząc na niego widzimy silnego, sprężystego, pewnego siebie psa. Jednak jego niewątpliwa uroda nie przyniosła mu szczęścia. Baron został porzucony. Rok przesiedział w schronisku...z braku miejsca został umieszczony w ciemnym pomieszczeniu, bez widoku słońca. Baron budził respekt, nie lubił obcych, potrafił nawet pokazaqć zęby na nowo poznane osoby, dlatego też nie wychodził na spacery. Ten wspaniały pies przez prawie rok przesiedział w ciemnym, betonowym pomieszczeniu, widział tylko 4 ściany i od czasu do czasu człowieka, który przynosił mu jedzenie lub odwiedzającą go wolontariuszkę. Dzięki pomocy dobrych ludzi udało nam się zebrać fundusze na to, by wyciągnąć barona z tej samotni, z tego zimnego, ciemnego pomieszczenia, z którego nie miał możliwości widzieć słońca, wąchać trawy, nie miał mo,zliwości odychać świeżym powietrzem... Baron został przewieziony do hoteliku dla psów, prowadzonego przez dwóch szkoleniowców. Tam przechodzi socjalizację, uczy się komend i dobrych manier. Szkoleniowiec mówi, że Baron jest już gotowy do adopcji, jednak powinien mieć pewnego siebie, stanowczego i konsekwentnego przewodnika. Pies wymaga sporo ruchu, musi się wyszaleć, jest bardzo podatny na szkolenie, uwielbia wykonywać polecenia osoby, która się nim opiekuje i jest w nią bardzo wpatrzony. Baron potrzebuje czasu by zaufać nowo poznanej osobie, gdy już zaufa, staje się wspaniałym, wiernym towarzyszem, zabiegającym o względy "pana". Baron nie toleruje innych zwierząt, nie reaguje jednak agresją nieprowokowany. BARON JEST WYKASTROWANY. Obecnie pies przebywa w Bogatyni.[/B][/I]
  16. [quote name='andzia69']się powtórzę:cool3:[/quote] andzia, bo to tak trochę dookoła:evil_lol:...2 razy dłuższą trasę sunia by jechała;) i chyba nikt się nie odezwał bo nikt tamtędy nie jedzie.
  17. [quote name='Freya73'] [COLOR=silver]Moj byly Cocer Spaniel (13 lat za TM) Midi rowniez miala drozdzyce i niestety miala bardzo czesto nawroty. [/COLOR][/quote] nie strasz! w sobotę rano ania z poznania jedzie po candy
  18. [quote name='Ada_']w weekend sie wszystko okaże jesli nie wypali to napisze tekst do ogloszen i bedziemy dalej szukac[/quote] a nie we wtorek?:cool3:
  19. [LEFT]świerzbowiec się wyleczy, karmę dobierze...tylko te oczka biedne. [/LEFT]
  20. [url]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/0414a497.jpg[/url] dziecinka kochana!:loveu: i pomyśleć że chcieli ją uśpić z powodu :crazyeye:agresji!!! a ona się daje nosić na rękach!
×
×
  • Create New...