-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/320746/00000011.JPG[/url] walki psów!!! -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
niesamowicie piękna!:loveu::loveu::loveu:to prawdziwy skarb! -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='LILUtosi']:multi::multi: Bedzie 200zł od mojego kolegi. NIESAMOWITE!!!:multi: BUZIAKI DLA TWOJEGO KOLEGI!:loveu:TO NA PIERWSZY MIESIĄC JUŻ PRAWIE JEST CAŁA SUMA:multi::multi::multi: ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 10zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 170zł brakuje 230zł kolega lilutosi -200zł jednorazowo -
3 letni pies szuka domu! Rypin k.Brodnicy Ma dom
agaga21 replied to PRZEC's topic in Już w nowym domu
[quote name='wroobelterrorystka']Zając znalazł cyudowny dom całkiem niedaleko nas :loveu:[/quote] super!!! co za niespodzianka!!:multi: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sabinko! bardzo, bardzo, bardzo, bardzo ci dziękuję:loveu: ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 10zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 170zł brakuje 230zł -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i31.tinypic.com/2r6p0kj.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/eoy20.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/5p22r6.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/1zeb6vo.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/9ub0g3.jpg[/IMG] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ForYou']Witam! Jestem nowa na forum. I właśnie przeczytałam cały życiorys Cukiereczka , sunia jest prześliczna , miejscami mi łezka poleciała - ale taka ja już jestem. Moje finanse nie są za duże ale ze dwie dyszki napewno się dożuce :) Proszę o numer konta - kaska bedzie wysłana w poniedziałek :) Pozdrawiam i życze Cukiereczkowi dużo zdrówka[/quote] wysłałam ci pw. dziękuję!! zaraz wstawię fotki, dopiero weszłam do domu. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
danusiu, mam jeszcze prośbę, czy mogłabyś porobić zbliżenia tych miejsc?jak to teraz wygląda? może to po prostu pigmentacja taka albo stan zapalny(mój pies często miewał takie sine łapki i to były stany zapalne właśnie) -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
uff! super ze to nie drożdżyca! mam nadzieję że też nie jakieś inne świństwo. co do tej brodawki i sterylki za jednym zamachem to ja jestem oczywiście "za":evil_lol: szefowa pewnie też będzie "za":cool3: -
Amstaffka ALMA ma super dom u Radka w Warszawie :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
po raz trzeci już???:crazyeye: kurcze, czy to z nią jest coś nie tak czy z ludźmi do których trafia? :-( -
no pięknie...czyli superdziewczyny z fundacji dopięły swego.zwaliły na ciebie aniu ten problem, choć w żaden sposób nie jesteś za tą sytuację odpowiedzialna. pięknie umyły rączki. tylko pogratulować. no ale co zrobić? trzeba zadziałać, mam nadzieję aniu, że ci się uda.
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/288r4t2.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2ia7bmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/330vhh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/zm01du.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/vwpy7o.jpg[/IMG]
-
snuszkak wyjechała, supergoga podobno też... wygląda na to, że superfundacja odpuściła sobie tak ważną sprawę jaką jest dopilnowanie by doszło do sterylizacji suki, która była pod ich opieką a która jest teraz prawdopodobnie w zaawansowanej ciąży [B]Z WŁASNYM SYNEM![/B]:angryy: przygotujmy się może lepiej na szukanie domków nowym szczeniaczkom, które pewnie prędzej czy później trafią do schroniska. mam zdjęcia dixona tylko że w tym momencie podziwianie kochanej mordki jest mało istotne, gdy cały czas jest ta niezałatwiona sprawa ciąży :angryy:
-
Ast i Leonbergerka w jednym kojcu w gnoju-> MAJĄ DOMY!!!
agaga21 replied to hanek's topic in Już w nowym domu
no domyśliłam się że nie chcesz im psa oddać:evil_lol:;) mam nadzieję że dostaną nauczkę i choć trochę pomyślą, że pies też ma swoje prawa. -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
ada, możesz też wywalić banerek tinki z podpisu:cool3::evil_lol::evil_lol: uwierz mi, że ona już nie wróci:loveu: -
Ast i Leonbergerka w jednym kojcu w gnoju-> MAJĄ DOMY!!!
agaga21 replied to hanek's topic in Już w nowym domu
ada, to bardzo dobra wiadomość! jest duża szansa, że już żadnego psa sobie nie sprawią! -
Mona w typie ast. Mistrzyni agility za TM.
agaga21 replied to kuba123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cholera...czyli jednak:-( jednak bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze...:-(:-( -
[url]http://images44.fotosik.pl/176/9b69cb8fe345a834med.jpg[/url] jest cudowny ale z łapką chyba znów nie najlepiej? to jest chyba ta, którą trzyma podniesioną?
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] Co innego na "sabat czarownic" :diabloti:[/quote] sabat będzie. za jakiś czas:cool3::cool3::cool3: -
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
na pewno rudi potrafi uszczęśliwić swoją obecnością!