Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/320746/00000011.JPG[/url] walki psów!!!
  2. niesamowicie piękna!:loveu::loveu::loveu:to prawdziwy skarb!
  3. [quote name='LILUtosi']:multi::multi: Bedzie 200zł od mojego kolegi. NIESAMOWITE!!!:multi: BUZIAKI DLA TWOJEGO KOLEGI!:loveu:TO NA PIERWSZY MIESIĄC JUŻ PRAWIE JEST CAŁA SUMA:multi::multi::multi: ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 10zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 170zł brakuje 230zł kolega lilutosi -200zł jednorazowo
  4. no też myślę że to kwestia czasu. może rzeczywiście sunia potrzebuje więcej czasu i spokoju...nie chcę myśleć co ona musiała przeżyć!:-(
  5. [quote name='wroobelterrorystka']Zając znalazł cyudowny dom całkiem niedaleko nas :loveu:[/quote] super!!! co za niespodzianka!!:multi:
  6. myślę że bardzo ważne jest by teraz miała jak najwięcej superpozytywnych spotkań z jak największą liczbą osób...musi się przekonać że od nikogo jej krzywda nie spotka.
  7. sabinko! bardzo, bardzo, bardzo, bardzo ci dziękuję:loveu: ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 10zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 170zł brakuje 230zł
  8. [IMG]http://i31.tinypic.com/2r6p0kj.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/eoy20.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/5p22r6.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/1zeb6vo.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/9ub0g3.jpg[/IMG]
  9. [quote name='ForYou']Witam! Jestem nowa na forum. I właśnie przeczytałam cały życiorys Cukiereczka , sunia jest prześliczna , miejscami mi łezka poleciała - ale taka ja już jestem. Moje finanse nie są za duże ale ze dwie dyszki napewno się dożuce :) Proszę o numer konta - kaska bedzie wysłana w poniedziałek :) Pozdrawiam i życze Cukiereczkowi dużo zdrówka[/quote] wysłałam ci pw. dziękuję!! zaraz wstawię fotki, dopiero weszłam do domu.
  10. danusiu, mam jeszcze prośbę, czy mogłabyś porobić zbliżenia tych miejsc?jak to teraz wygląda? może to po prostu pigmentacja taka albo stan zapalny(mój pies często miewał takie sine łapki i to były stany zapalne właśnie)
  11. uff! super ze to nie drożdżyca! mam nadzieję że też nie jakieś inne świństwo. co do tej brodawki i sterylki za jednym zamachem to ja jestem oczywiście "za":evil_lol: szefowa pewnie też będzie "za":cool3:
  12. po raz trzeci już???:crazyeye: kurcze, czy to z nią jest coś nie tak czy z ludźmi do których trafia? :-(
  13. [IMG]http://i28.tinypic.com/2uhsso0.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/nmgpd4.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2ee99xs.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/90pzwp.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/264tjio.jpg[/IMG]
  14. no pięknie...czyli superdziewczyny z fundacji dopięły swego.zwaliły na ciebie aniu ten problem, choć w żaden sposób nie jesteś za tą sytuację odpowiedzialna. pięknie umyły rączki. tylko pogratulować. no ale co zrobić? trzeba zadziałać, mam nadzieję aniu, że ci się uda.
  15. [IMG]http://i25.tinypic.com/288r4t2.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2ia7bmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/330vhh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/zm01du.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/vwpy7o.jpg[/IMG]
  16. snuszkak wyjechała, supergoga podobno też... wygląda na to, że superfundacja odpuściła sobie tak ważną sprawę jaką jest dopilnowanie by doszło do sterylizacji suki, która była pod ich opieką a która jest teraz prawdopodobnie w zaawansowanej ciąży [B]Z WŁASNYM SYNEM![/B]:angryy: przygotujmy się może lepiej na szukanie domków nowym szczeniaczkom, które pewnie prędzej czy później trafią do schroniska. mam zdjęcia dixona tylko że w tym momencie podziwianie kochanej mordki jest mało istotne, gdy cały czas jest ta niezałatwiona sprawa ciąży :angryy:
  17. no domyśliłam się że nie chcesz im psa oddać:evil_lol:;) mam nadzieję że dostaną nauczkę i choć trochę pomyślą, że pies też ma swoje prawa.
  18. fotki do allegro dodane. rambi ma już 1 obserwatora.
  19. ada, możesz też wywalić banerek tinki z podpisu:cool3::evil_lol::evil_lol: uwierz mi, że ona już nie wróci:loveu:
  20. jak się ślicznotka zachowuje przy innych psiakach?
  21. ada, to bardzo dobra wiadomość! jest duża szansa, że już żadnego psa sobie nie sprawią!
  22. cholera...czyli jednak:-( jednak bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze...:-(:-(
  23. [url]http://images44.fotosik.pl/176/9b69cb8fe345a834med.jpg[/url] jest cudowny ale z łapką chyba znów nie najlepiej? to jest chyba ta, którą trzyma podniesioną?
  24. [quote name='agnieszka32'] Co innego na "sabat czarownic" :diabloti:[/quote] sabat będzie. za jakiś czas:cool3::cool3::cool3:
  25. na pewno rudi potrafi uszczęśliwić swoją obecnością!
×
×
  • Create New...