ja całą ciążę i trochę po porodzie brałam witaminy dla ciężarnych i karmiących oraz [B]kwas foliowy(bardzo ważne by go brać[/B], zaczęłam go brać już gdy planowałam ciążę, jak mi doradziła lekarka, bo niedobór może prowadzić do wad płodu!!!).potem brałam właśnie skrzypovita na włosy, cerę i paznokcie.