Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url]http://img340.imageshack.us/img340/1938/dsc0042kopia.jpg[/url] co za muskulatura! :evil_lol::razz: [url]http://img96.imageshack.us/img96/7288/dsc0010kopia.jpg[/url] słodki strasznie!:loveu:
  2. maluszek dziś pojechał do nowego domu
  3. [B] maluszek ma już dom[/B] [IMG]http://i37.tinypic.com/2r2ab92.jpg[/IMG]
  4. i po co ja się tak starałam z tym allegro?:mad::evil_lol::evil_lol: normalnie SUPEREXPRESSS!:evil_lol:
  5. ja wiem że dc to nie bullowate ale...może akurat [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/soczi-rodowodowa-suczka-dogo-canario-szuka-domu-147672/[/url]
  6. [quote name='gunia']No tak, ale jak się wpisze zamiast kropek "molosy" to się powinno otworzyć.[/quote] no nie otwiera się. może po prostu skopiuj to co tam jest: opis i zdjęcia:razz:
  7. ten link się nie otwiera.
  8. właśnie założyłam mu wątek na niebieskim. jeśli się nie odezwie to się będziemy kontaktować.
  9. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/amstaff-przeslodki-szczeniaczek-szuka-domu-147704/#post13063217[/url] [IMG]http://i37.tinypic.com/2r2ab92.jpg[/IMG]
  10. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/amstaff-przeslodki-szczeniaczek-szuka-domu-147704/#post13063217[/url] słodziak zabrany dziś ze swarzędza
  11. [IMG]http://i35.tinypic.com/n4w03s.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2vwhgf9.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i36.tinypic.com/ao3fo.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2dl25ax.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/21b4v35.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2r2ab92.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/28sphzs.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i33.tinypic.com/2lwt9bn.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/1037kog.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/25g752t.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/28wmlbq.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2w69r4k.jpg[/IMG]
  14. słodzizna niesamowita! śliczny i paskudek jednocześnie :evil_lol::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i34.tinypic.com/5bwyae.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/i24v7k.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/htgv49.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/35mejup.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2z6f721.jpg[/IMG]
  15. no, pięknie, my skończyliśmy antybiotyk w środę. próbuję się homeopatią ratować, zobaczymy co z tego wyjdzie.
  16. no nie wierzę!!! suuuuuupeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. i mi również żołędzie najbardziej się spodobały :oops::oops::evil_lol:
  18. czy coś więcej o niej wiadomo?
  19. ja całą ciążę i trochę po porodzie brałam witaminy dla ciężarnych i karmiących oraz [B]kwas foliowy(bardzo ważne by go brać[/B], zaczęłam go brać już gdy planowałam ciążę, jak mi doradziła lekarka, bo niedobór może prowadzić do wad płodu!!!).potem brałam właśnie skrzypovita na włosy, cerę i paznokcie.
  20. [quote name='Sylwia K']troszkę zmienię temat. otóż moja dziecina ma już 8 miesięcy a mi nadal włosy wychodzą garściami... nie dość, że same wypadają to jeszcze mała O. codziennie mi je wyrywa:cool1: Czy wam tez tak długo wypadały włosy? Czy znacie jakieś sposoby aby nie wyłysieć? kupiłam sobie nafte kosmetyczną, na razie zastosowałam tylko raz, więc na efekty muszę poczekać.[/quote] kup sobie [B]skrzypo vita[/B] i jedz po 2 tabletki 2 razy dziennie. to naturalne ziołowe tabletki, można je brać jak się karmi nawet. bardzo pomagają ale trzeba stosować długotrwale.
  21. diablisko próbuje poznać sąsiadów:evil_lol: [IMG]http://i33.tinypic.com/658pjr.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/28tgpic.jpg[/IMG]
  22. [url]http://images6.fotosik.pl/537/9ebebb08930b41b2.jpg[/url] jak romantycznie:cool3:
  23. trzymaj się mikosaj:glaszcze:
  24. zdradzicie jakieś szczegóły?
×
×
  • Create New...