-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
agaga21 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
do mnie nie. -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]popapraniec biegnie :evil_lol::evil_lol: [URL]http://i37.tinypic.com/rthile.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] zaraz popapraniec:mad::evil_lol: [quote name='deer_1987'][URL]http://i33.tinypic.com/20prfh2.jpg[/URL] co on robi?[/quote] hmmmm............leży? ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:uśmiech Szefa ;) [URL]http://i33.tinypic.com/2u9s7ir.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][URL="http://i33.tinypic.com/2u9s7ir.jpg"][/quote][/URL] no a jak!:cool1: [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Znowu meczyłaś Miśka spacerami :mad: oj niedobraśna ty ;):lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tylko troszeczkę:oops: [quote name='dOgLoV'] super Fotka !!!!!!!!![/quote] dziękuję :lol::lol:
-
Demon - anioł nie pies a już 11 lat kibluje w schronie. Za TM
agaga21 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Miał ponad 200 wejść, ale tym tazem jeszcze się nie udało... Agago Kochana, wznowisz?[/quote] oczywiście. zawsze wznawiam jak się skończy;) jeszcze nawet nie zauważyłam że się skończyło bo nie zaglądałam na pocztę przez ostatnią godzinkę:evil_lol: a co z nowymi fotkami? [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=755673024[/url] -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
agaga21 replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
a czy on ma jakieś ogłoszenia? allegro? -
[quote name='clockwork'] :evil_lol::evil_lol: a mój TZ już po 2 godz. był z personelem na TY - a że nie należy do sztywniaków cały mój poród odbył się w dość wesołej atmosferze :razz:- chyba to też miało wpływ na całokształt i wspomnienia z porodu.(o jak se przypomne co oni tam gadali :evil_lol::evil_lol:) [/quote] chcemy szczegóły!:cool3::cool3:
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
o jeny! ale emocje:crazyeye: piesku, daj się "postrzelić"!proszę! -
skończyło się allegro, czy ktoś chce wyróżnić następne?:cool3:
-
[quote name='Linka']Żaneta z kolei pisze, że nikt się z nią nie skontaktował i że czekała w piątek i w sobote.. :roll: coś się stało?[/quote] z tego co wiem to arek miał iść na wizytę i cos ważnego mu wypadło.napisz jej żeby czekała cierpliwie.
-
Amstffka Lili POJECHALA DO NOWEGO DOMU DO KRAKOWA
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
kto zgadnie która jest która?:cool3::cool3::cool3: -
dziś z danką rozmawiałam i z tego co wiem to wizyty jeszcze nie było ale będzie w najbliższym czasie, także czekamy cierpliwie.;)
-
Amstffka Lili POJECHALA DO NOWEGO DOMU DO KRAKOWA
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
bliźniaczki:loveu: ale się liluni poszczęściło! -
[url]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i959377.jpg[/url] przepiękny! wiadomo coś o nim?
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
agaga21 replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
[B]nasza candy ze szczecina tez nie była ciachnięta! [/B]mało tego, miała rzekomo drożdżycę, na którą rzekomo była leczona! okazało się że nie było ani leczenia ani drożdżycy a zapłacić i tak trzeba było za "chorego zakaźnie" psa:angryy: -
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']:multi::multi::multi: piekna Greta od dzis w DS.[/quote] jaka niespodzianka!!! wspaniale! -
[IMG]http://i37.tinypic.com/15o9lk5.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2e16rg5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i37.tinypic.com/6ns9y0.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/16bzgna.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2q1fpfs.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/14cbsiq.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2wei739.jpg[/IMG]
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i33.tinypic.com/2vjvgc0.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2414lkn.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2hg7qxc.jpg[/IMG]