-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
ale jaja:angryy::angryy::angryy:
-
wydaje mi się że nie możemy zapominać, że sunia nie była w schronisku. obecni właściciele przyszli do jej domu i zabrali ją stamtąd. myślę że to też może mieć jakiś wpływ na jej zachowanie.
-
ania z poznania jest z ...poznania :evil_lol:
-
Słodka amstaffka Jawa acha i da sie nosic na rękach MA DOM !
agaga21 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
to ja czekam na zdjęcia z nowego domu. jawciu, bądź szczęśliwa! -
:crazyeye: pianka, może zamiast obruszać się i robić wyrzuty na wątku mogłabyś wysłać przypominające [B]pw.[/B] może ktoś po prostu długo nie miał internetu/czasu/był zapracowany/zagoniony/nie zagląda na wątek/zwyczajnie zapomniał...itp? u nas też się nieraz zdarzało, że ktoś deklarował jakąś kwotę, potem zapominał wpłacić...do głowy by mi nie przyszło by publicznie to im wypominać!:shake: [SIZE=1]p.s. właśnie wpłaciłam za 2 kolejne miesiące.[/SIZE]
-
ona ma ją na pewno-wet to stwierdził. oby nie zaczęła pilnować tego klapka/maskotki/szmatki...czegokolwiek, co jej szczeniaka zastępuje. myślę że powinniście jednak tą sterylkę przemyśleć by się te problemy nie powtarzały.
-
no rzeczywiście, ja też zapomniałam o tej ciąży. dokładnie tak jak ania pisze, problem będzie się powtarzał, na huśtawka hormonalna to nic nie poradzi nawet behawiorysta (z którym i tak polecałabym się skontaktować).
-
tak, ja wystawiałam aukcję ale telefon był podany do właścicielki suni. ze mną nikt nie rozmawiał....trochę to wszystko niejasne, mikosaj(była właścicielka) pisała, że honey poszła do znajomych jej znajomych z tego co pamiętam i obiecała że sunia będzie wysterylizowana...cóż, tak się nie stało...mam nadzieję że nie tylko nie będzie "maszynką do rozrodu" ale i nie pozwolicie na to by kiedykolwiek miała szczenięta. żadna fundacja też nie była z tą sprawą związana, jedynie osoby prywatne.
-
tak jak pisze poker, nie ma co dublować wątków. proszę, skopiuj swoje wypowiedzi na pierwotny wątek honey tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/pilnie-poszukuje-domu-dla-honey-145033/?highlight=honey"]Pilnie poszukuję domu dla Honey!!![/URL]
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
oby po tym strzale nie wystraszył się na dobre i nie zniknął! -
ja nie mam doświadczenia z agresją u psów, mam jednak wrażenie, że honey jest po prostu strasznie zagubiona. wydaje mi się że potrzebuje czasu by się u was odnaleźć, by zaufać. myślę że nic na siłę. z biegiem czasu sunia sama pewnie zacznie podchodzić by ją pogłaskano. niech jej posłanko będzie jej azylem, gdzie nikt jej nie przeszkadza-tym bardziej że piszesz, że się kuli ze strachu:-( co do królika to podejrzewam że będzie trzeba pilnować. pomimo, że w stosunku do córki nie wykazuje agresji, proszę nie spuszczajcie ich z oczu gdy są obok siebie.
-
no tak...to honey.
-
Amstaff- przesłodki szczeniaczek w suuuuper domu!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
ania ma tak słaby internet że nawet prawie nie może się zalogować ani poczytać. za kilka dni, gdy będzie w polsce będzie miała lepszy to może wtedy... -
Molos?? Psiak zaginął - okolice Sezamu!! Raków Błeszno!! Częstochowa
agaga21 replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
piękny jest. trochę mi jego pyszczek boksia przypomina a reszta sprawia wrażenie dużego psiaka. tak jakby głowa była od całkiem innego psa. co z nim będzie? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
oby, oby ;) -
[quote name='natalia_aa']Taaa do hoteliku... [/quote] chcesz powiedzieć, że nie zafundują jej pobytu??? [quote name='natalia_aa']Ja staram się robić ogłoszenia w miarę możliwości, ale mam masę psów z naszego schroniska do ogłaszania. W związku z czym gdyby ktoś chciał pomóc wo głoszeniu Xeny będę wdzięczna![/quote] czy oni sami nie robią jej np. allegro, alegratki? natalia, czy suka już w schronisku???:crazyeye:
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
następne allegro za 2 dni będzie wyróżnione dzięki [B]monday[/B] -
Bumer/Bamber znalazł super dom i super rodzinkę!!!
agaga21 replied to agnest's topic in Już w nowym domu
rzeczywiście bardzo oryginalny psiak. jak dla mnie to ma w sobie coś z bullowatych i coś z rottków i coś jeszcze...;) w każdym razie śliczny chłopaczek z niego, będę mu kibicować. -
Molos?? Psiak zaginął - okolice Sezamu!! Raków Błeszno!! Częstochowa
agaga21 replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
magdziak, może macie przyzwoity schron? może tymczasowo lepsze schronisko niż ulica? -
Amstaff- przesłodki szczeniaczek w suuuuper domu!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no właśnie, ania, gdzie te zdjęcia?:evil_lol: -
Amstaff- przesłodki szczeniaczek w suuuuper domu!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
nie becz andzia, będziemy anie molestować o zdjęcia :diabloti: ja też go chcę sobie pooglądać jeszcze trochę. -
Amstaff- przesłodki szczeniaczek w suuuuper domu!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Przez te "internetowe braki":angryy:, nawet się nie zdążyłam poużalać, pozachwycać maluszkiem :loveu:, a tu już nowy domek :evil_lol: Wspaniale :multi::multi::multi:[/quote]oj ty biedna....:evil_lol: -
[quote name='Donvitow']Są kolejne trzy bulowate. Dwa samce/ jeden czarny, jeden pręgowany brązowy- mix z boksiem?/ I czarna sunia.:angryy:. W jednym kojcu. Podobno z jednego domu. Widziałem. Fot nie mam bo jakoś tak trudno mi było się dogadać z pracownikiem.[/quote] :angryy::angryy:to już hurtowo psów się pozbywają?
-
Amstaff- przesłodki szczeniaczek w suuuuper domu!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
ania pewnie napisze więcej bo psiak poszedł do jej znajomych