Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ale jaja:angryy::angryy::angryy:
  2. wydaje mi się że nie możemy zapominać, że sunia nie była w schronisku. obecni właściciele przyszli do jej domu i zabrali ją stamtąd. myślę że to też może mieć jakiś wpływ na jej zachowanie.
  3. ania z poznania jest z ...poznania :evil_lol:
  4. to ja czekam na zdjęcia z nowego domu. jawciu, bądź szczęśliwa!
  5. :crazyeye: pianka, może zamiast obruszać się i robić wyrzuty na wątku mogłabyś wysłać przypominające [B]pw.[/B] może ktoś po prostu długo nie miał internetu/czasu/był zapracowany/zagoniony/nie zagląda na wątek/zwyczajnie zapomniał...itp? u nas też się nieraz zdarzało, że ktoś deklarował jakąś kwotę, potem zapominał wpłacić...do głowy by mi nie przyszło by publicznie to im wypominać!:shake: [SIZE=1]p.s. właśnie wpłaciłam za 2 kolejne miesiące.[/SIZE]
  6. ona ma ją na pewno-wet to stwierdził. oby nie zaczęła pilnować tego klapka/maskotki/szmatki...czegokolwiek, co jej szczeniaka zastępuje. myślę że powinniście jednak tą sterylkę przemyśleć by się te problemy nie powtarzały.
  7. no rzeczywiście, ja też zapomniałam o tej ciąży. dokładnie tak jak ania pisze, problem będzie się powtarzał, na huśtawka hormonalna to nic nie poradzi nawet behawiorysta (z którym i tak polecałabym się skontaktować).
  8. tak, ja wystawiałam aukcję ale telefon był podany do właścicielki suni. ze mną nikt nie rozmawiał....trochę to wszystko niejasne, mikosaj(była właścicielka) pisała, że honey poszła do znajomych jej znajomych z tego co pamiętam i obiecała że sunia będzie wysterylizowana...cóż, tak się nie stało...mam nadzieję że nie tylko nie będzie "maszynką do rozrodu" ale i nie pozwolicie na to by kiedykolwiek miała szczenięta. żadna fundacja też nie była z tą sprawą związana, jedynie osoby prywatne.
  9. tak jak pisze poker, nie ma co dublować wątków. proszę, skopiuj swoje wypowiedzi na pierwotny wątek honey tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/pilnie-poszukuje-domu-dla-honey-145033/?highlight=honey"]Pilnie poszukuję domu dla Honey!!![/URL]
  10. oby po tym strzale nie wystraszył się na dobre i nie zniknął!
  11. ja nie mam doświadczenia z agresją u psów, mam jednak wrażenie, że honey jest po prostu strasznie zagubiona. wydaje mi się że potrzebuje czasu by się u was odnaleźć, by zaufać. myślę że nic na siłę. z biegiem czasu sunia sama pewnie zacznie podchodzić by ją pogłaskano. niech jej posłanko będzie jej azylem, gdzie nikt jej nie przeszkadza-tym bardziej że piszesz, że się kuli ze strachu:-( co do królika to podejrzewam że będzie trzeba pilnować. pomimo, że w stosunku do córki nie wykazuje agresji, proszę nie spuszczajcie ich z oczu gdy są obok siebie.
  12. no tak...to honey.
  13. ania ma tak słaby internet że nawet prawie nie może się zalogować ani poczytać. za kilka dni, gdy będzie w polsce będzie miała lepszy to może wtedy...
  14. piękny jest. trochę mi jego pyszczek boksia przypomina a reszta sprawia wrażenie dużego psiaka. tak jakby głowa była od całkiem innego psa. co z nim będzie?
  15. [quote name='natalia_aa']Taaa do hoteliku... [/quote] chcesz powiedzieć, że nie zafundują jej pobytu??? [quote name='natalia_aa']Ja staram się robić ogłoszenia w miarę możliwości, ale mam masę psów z naszego schroniska do ogłaszania. W związku z czym gdyby ktoś chciał pomóc wo głoszeniu Xeny będę wdzięczna![/quote] czy oni sami nie robią jej np. allegro, alegratki? natalia, czy suka już w schronisku???:crazyeye:
  16. następne allegro za 2 dni będzie wyróżnione dzięki [B]monday[/B]
  17. w trybie natychmiastowym to niech wyślą sunię do hoteliku może. trzeba by robić jej ogłoszenia gdzie się da. kurcze, miałam nadzieję że jednak sunia zostanie i zaakceptuje dziecko.:shake:
  18. rzeczywiście bardzo oryginalny psiak. jak dla mnie to ma w sobie coś z bullowatych i coś z rottków i coś jeszcze...;) w każdym razie śliczny chłopaczek z niego, będę mu kibicować.
  19. magdziak, może macie przyzwoity schron? może tymczasowo lepsze schronisko niż ulica?
  20. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no właśnie, ania, gdzie te zdjęcia?:evil_lol:
  21. nie becz andzia, będziemy anie molestować o zdjęcia :diabloti: ja też go chcę sobie pooglądać jeszcze trochę.
  22. [quote name='agnieszka32']Przez te "internetowe braki":angryy:, nawet się nie zdążyłam poużalać, pozachwycać maluszkiem :loveu:, a tu już nowy domek :evil_lol: Wspaniale :multi::multi::multi:[/quote]oj ty biedna....:evil_lol:
  23. [quote name='Donvitow']Są kolejne trzy bulowate. Dwa samce/ jeden czarny, jeden pręgowany brązowy- mix z boksiem?/ I czarna sunia.:angryy:. W jednym kojcu. Podobno z jednego domu. Widziałem. Fot nie mam bo jakoś tak trudno mi było się dogadać z pracownikiem.[/quote] :angryy::angryy:to już hurtowo psów się pozbywają?
  24. ania pewnie napisze więcej bo psiak poszedł do jej znajomych
×
×
  • Create New...