-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poproszę agę żeby zadzwoniła i się dowiedziała co u ambusia.może uda się zdobyć jakieś zdjęcia... -
Amstaffy z Olsztyńskiego schroniska. Czekają na kochające domy.
agaga21 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
no właśnie...z olsztyna to ostatnio tylko słychać ciszę. -
lepiej być nie mogło!
-
super!!!!!!!! będą zdjęcia, szczegóły?
-
Ast i Leonbergerka w jednym kojcu w gnoju-> MAJĄ DOMY!!!
agaga21 replied to hanek's topic in Już w nowym domu
co u oskarka? -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]hihi, szczególnie kupą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] póki pije tylko mleko matki to kupki nie są aż takie tragiczne. masakra się zaczyna gdy maluch zaczyna jeść to co my;) ja się do tej pory zastanawiam jak mój maluch może aż tak nasmrodzić :oops::oops::evil_lol: gdy siedzi na nocniku -
[quote name='rozi']Nie mamy iryska? Ojej. A wracając do zachudzonych, mój syn urodził się z wagą 1820 i przez dwa miesiące nie wiadomo było, czy wyżyje. Chudy, nie? Powinnam się chyba zawstydzić :kociak: .[/quote] co za wstyd! powinnaś chyba zapaść się ze wstydu pod ziemię! mam nadzieję że dziecko iryska będzie 5 kg ważyło i będzie bardzo wolno wychodziło na ten świat(oczywiście dziecku życze tylko dobrze i strasznie mu współczuję)
-
[quote name='pinkmoon']Boże jak te psy wszystkie nieszczęśliwie wyglądają :shake: Ale nie wiem jak to ruszyć... parę tygodni temu wklejałam info o pseudohodowli gdzie kilkutygodniowe amstaffy siedziały na brudnej słomie w jakiejś stajni z grzybem na ścianach - takie zdjęcia ktoś genialny umieścił na allegro :angryy: - wysłałam zgłoszenie do warszawskiego TOZu, ale ciiiiisza. Pieski pewnie już sprzedane.[/quote] [url=http://www.allegro.pl/item740752017_amstaf_amstaff_piekne_szczeniaki.html]Amstaf amstaff piękne szczeniaki. (740752017) - Aukcje internetowe Allegro[/url] chyba się za bardzo nie sprzedają....12 sztuk nadal na sprzedaż.
-
wierzyłam, że przeżyje:-(:-(:-( śpij pieseczku...
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
a joasia to nie zdrobnienie od joanna?? -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
po co imię?: przecież już ma! grosia to przecież jest!:evil_lol: -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
czyżby kaj wiedział coś, czego my jeszcze nie wiemy???:cool3::cool3::cool3::evil_lol: -
[quote name='GameBoy']"mam nadzieje, ze nigdy nie bedzie ci dane meic dziecko. ani adoptowane, ani tym bardziej wlasne. a z tego co piszesz to na to sie zapowiada. super. bo takie typy jak ty nie powinny sie powielac" [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [SIZE=3]co za [B]#@#%$^#@@![/B][/SIZE]:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: wiecie co, ona jest chyba po prostu chora psychicznie, bo zdrowa osoba nie pisała by takich rzeczy:shake: no cóż, zdarza się, że psychopaci mają dzieci...niestety. martwię się o to jej dziecko....co z nim będzie?:-( przecież ona jest nieobliczalna!jeszcze mu krzywdę zrobi albo np.zostawi gdzieś same i pójdzie....na sushi do knajpy:crazyeye: może należało by gdzieś zgłosić, żeby opieka społeczna miała na dzidzię oko?
-
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.hooj.pl/images/6z2hbmfixjsh9czztcf.jpg[/url] prima już pewnie nawet nie marzyła o takim życiu! i choć łapka boli i przeszkadza to sunia najszczęśliwsza na świecie!:loveu: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
agaga21 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
nic nie powiem bo słów brak...tylko zaznaczę i będę po cichu przeklinać ten okrutny świat, tych potworów, którzy go tak urządzili:angryy: ...trzymam mocno kciuki...:-(