Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='mariamc']Ja nie , w moim wieku to już tylko nagie doopska moich psów spędzają mi sen z powiek. Jak u Tadzika:eviltong::diabloti:[/quote] życzę ci żeby te golasy za często do ciebie nie trafiały...chociaż jak już mają gdzieś trafiać to chyba lepiej żeby właśnie do ciebie;):loveu:
  2. [quote name='mariamc']Diablo już u siebie, płakał za Kajetenem. Wcale mu się nie dziwię:diabloti:[/quote] a co...ty też płaczesz?:diabloti:;) pewnie za jakiś czas diabeł będzie płakał z wami jak go do nowego domciu wy ślemy. kajetan, ogromne podziękowania!:Rose:
  3. diablo właśnie dojechał do szczecinka z kajetanem.
  4. trzeba od nowa zrobić i wstawić albo ktoś kto robił może ma na dysku to musiałby wstawić na wątek ale i tak będzie trzeba go sobie znów skopiować.
  5. poproszę agę żeby zadzwoniła i się dowiedziała co u ambusia.może uda się zdobyć jakieś zdjęcia...
  6. no właśnie...z olsztyna to ostatnio tylko słychać ciszę.
  7. lepiej być nie mogło!
  8. super!!!!!!!! będą zdjęcia, szczegóły?
  9. ja chyba jakaś niemodna jestem ale mi się te rogzy całe nie podobają wcale! właśnie patrzyłam jakie to w ogóle są i powiem, że nie kupiłabym takich. ani jedna mi się nie podobała.
  10. [quote name='Maga100'][B]hihi, szczególnie kupą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] póki pije tylko mleko matki to kupki nie są aż takie tragiczne. masakra się zaczyna gdy maluch zaczyna jeść to co my;) ja się do tej pory zastanawiam jak mój maluch może aż tak nasmrodzić :oops::oops::evil_lol: gdy siedzi na nocniku
  11. [quote name='rozi']Nie mamy iryska? Ojej. A wracając do zachudzonych, mój syn urodził się z wagą 1820 i przez dwa miesiące nie wiadomo było, czy wyżyje. Chudy, nie? Powinnam się chyba zawstydzić :kociak: .[/quote] co za wstyd! powinnaś chyba zapaść się ze wstydu pod ziemię! mam nadzieję że dziecko iryska będzie 5 kg ważyło i będzie bardzo wolno wychodziło na ten świat(oczywiście dziecku życze tylko dobrze i strasznie mu współczuję)
  12. poszukajcie na wątku arjuny, tam były wzory-wykroje kubraczków i porady z jakich kurtek szyć, by były dobre. najważniejsze, żeby z nieprzemakalnych materiałów.
  13. [url=http://www.allegro.pl/item746782646_szenieta_amstaff_jedyne_takie_na_allegro_okazja.html]Szenięta AMSTAFF - jedyne takie na allegro OKAZJA (746782646) - Aukcje internetowe Allegro[/url] a z tymi maluchami chyba coś nie tak...popatrzcie na oczka:-(
  14. [quote name='pinkmoon']Boże jak te psy wszystkie nieszczęśliwie wyglądają :shake: Ale nie wiem jak to ruszyć... parę tygodni temu wklejałam info o pseudohodowli gdzie kilkutygodniowe amstaffy siedziały na brudnej słomie w jakiejś stajni z grzybem na ścianach - takie zdjęcia ktoś genialny umieścił na allegro :angryy: - wysłałam zgłoszenie do warszawskiego TOZu, ale ciiiiisza. Pieski pewnie już sprzedane.[/quote] [url=http://www.allegro.pl/item740752017_amstaf_amstaff_piekne_szczeniaki.html]Amstaf amstaff piękne szczeniaki. (740752017) - Aukcje internetowe Allegro[/url] chyba się za bardzo nie sprzedają....12 sztuk nadal na sprzedaż.
  15. na dogo arjuna szyje. dla schroniskowych psiaków za darmo prawie-zwrot kosztów wysyłki o ile dobrze pamiętam.
  16. pachcio wygląda jak taka nieopierzona kaczuszka na chudych nóżkach (oj, nawet mi się zrymowało). wygląda jakby wyrastał na nim puch a nie sierść. śliczności, zarastaj, bo zima za pasem!
  17. wierzyłam, że przeżyje:-(:-(:-( śpij pieseczku...
  18. a joasia to nie zdrobnienie od joanna??
  19. po co imię?: przecież już ma! grosia to przecież jest!:evil_lol:
  20. czyżby kaj wiedział coś, czego my jeszcze nie wiemy???:cool3::cool3::cool3::evil_lol:
  21. [quote name='GameBoy']"mam nadzieje, ze nigdy nie bedzie ci dane meic dziecko. ani adoptowane, ani tym bardziej wlasne. a z tego co piszesz to na to sie zapowiada. super. bo takie typy jak ty nie powinny sie powielac" [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [SIZE=3]co za [B]#@#%$^#@@![/B][/SIZE]:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: wiecie co, ona jest chyba po prostu chora psychicznie, bo zdrowa osoba nie pisała by takich rzeczy:shake: no cóż, zdarza się, że psychopaci mają dzieci...niestety. martwię się o to jej dziecko....co z nim będzie?:-( przecież ona jest nieobliczalna!jeszcze mu krzywdę zrobi albo np.zostawi gdzieś same i pójdzie....na sushi do knajpy:crazyeye: może należało by gdzieś zgłosić, żeby opieka społeczna miała na dzidzię oko?
  22. [url]http://www.hooj.pl/images/6z2hbmfixjsh9czztcf.jpg[/url] prima już pewnie nawet nie marzyła o takim życiu! i choć łapka boli i przeszkadza to sunia najszczęśliwsza na świecie!:loveu:
  23. nic nie powiem bo słów brak...tylko zaznaczę i będę po cichu przeklinać ten okrutny świat, tych potworów, którzy go tak urządzili:angryy: ...trzymam mocno kciuki...:-(
×
×
  • Create New...