-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
nasz cukierek jest chyba coraz szerszy:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i34.tinypic.com/o0dpud.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/23wqwy0.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/21e2j9i.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/nlzdyw.jpg[/IMG] i smyczy już nie szarpie:crazyeye::loveu: [IMG]http://i38.tinypic.com/33nxmdj.jpg[/IMG] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Black][B]on mi nawet na mix posokowca wygląda [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hehe, właśnie z agą gadałyśmy że troche posokowca przypomina :evil_lol:
-
ania z poznania wyróżniła też allegro rambusiowi:cool3::evil_lol: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=755169233]RAMBO- amstaff - mix czeka na Ciebie w schronisku (755169233) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
allegro wyróżnione sponsoruje [B]ania z poznania[/B]:loveu: choć sama jeszcze o tym nie wie:evil_lol::evil_lol: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=755130376]PIT BULL piękna, młodziutka szuka domu (755130376) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
robię allegro z opisem z pierwszego postu, ok?
-
a ja myślałam że więcej zdjęć nie będzie i już te pierwsze dodałam na naszą klasę:oops: zapomniałam że ciotka alicja nie robi po 5 zdjęć tylko po 50 minimum:evil_lol:... już się biorę za allegro, tylko powiedz mi, czy dać tekst z twojego opisu?
-
piękne psiaki trafiają do gliwic
-
łoooo matko! toż to jamnikowaty astek!
-
to gdzie teraz przebywa gabi?
-
jaka ona cudna! :placz::placz::placz:dlaczego nikt jej nie chce?????:placz: przecież to sama słodycz! wrzucam filmik na naszą klase, na profil bollowatych do adopcji... niech ktos ją w końcu pokocha!
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='sacred PIRANHA']............. wyczekiwania przez rzesze ludzi, a teraz będzie wychowywana niemal na naszych oczach:loveu: będziemy śledzić z zaoartym tchem jej rozwój, przeżywać każdą najmniejszą rzecz....ona jest tak troszkę naszą małą kuzyneczką wyczekiwaną i ukochaną jeszcze przed narodzinami...Grosiu koffamy Cię!!![/quote] prawie jak big brother:cool1::evil_lol: -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
grandowi wyróżniła aukcję agnieszka32:Rose: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=754807389"]amstaff wyrwany ze szponów śmierci czeka na dom. (754807389) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] -
a jaki grosia ma czadowy, rockowy smoczek!:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:wiecie co .....taka maleńka istotka a tyle radości :loveu:i szczęścia:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] [/quote] eh, nic mi nie mów...a ty chyba wpadłaś jak śliwka w kompot:cool3::evil_lol:
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
ale ślicznotka! a tatuś...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: strzeżcie się chłopaki, tatuś będzie pilnował córuni :evil_lol: oj będzie -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
........................................... -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']A Murka będzie dziś? Co się dzieje...?[/quote] no właśnie, napiszcie co sie dzieje! -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
o matko....ja nie chce złych wieści! -
no to mamy pewność że to nie on... [url]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/Obraz023.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
białe znaczenia też się inaczej na klacie układają. u tego bulka są sporo szersze, nachodzą aż na przednie łapy...aż tak by się białe rozrosło? a maluch pod szyją miał troche czarnego a ten całą szyję ma białą.mam nadzieję że to jednak nie on.