Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. tamte chyba nie były pręgowane tylko czarne w łaty. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/SRcmmMcOyFI/AAAAAAAADAg/DEjXkBbHNmk/IMG_2467.jpg[/IMG] chyba że zdjęcia trochę przekłamują.
  2. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]na pewno da rade z 5 wybrać do ogłoszeń [/FONT][/B][/quote] no, coś wybierzemy ;)
  3. aga, daj tekst do allegro. świetne zdjęcia, zresztą jak zwykle
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam sie pożalić że cycki mnie bolą :talker::talker: Grosia niczym pit bull ma uścisk szczęki 7 ton :grab:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pilnuj, żeby ten twój pit bull:loveu: łapał w odpowiedni sposób całą brodawkę.poza tym być może zaczyna ci się nawał pokarmu(często ok.5 doby po porodzie tak się dzieje). jeśli się zrobią piersi twarde i bolące to będziesz musiała robić okłady, odciągać pokarm a najlepiej jak będziesz córcię dostawiać tak często, by nie dopuścić do tego, żeby tyle się aż zebrało. przerabiałam to-nic przyjemnego:shake:
  5. wszyscy jesteśmy w szoku, stała się straszna tragedia.:-(:-(:-(
  6. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=753980079]maluszek mix amstaff do adopcji (753980079) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  7. czy ktoś ma informacje o drako? czy pies nadal do adopcji? odnawiać allegro? może nowe zdjęcia dałoby się załatwić?
  8. cooo? 200zł za psa??? i to w dodatku głuchego:crazyeye::angryy:no pogięło ich chyba! czy to pewne?przecież to nie sklep do cholery! zapisuje sobie wątek, dobrze kana, że mu zrobiłaś.
  9. jeśli mały nie ma allegro to mu zrobię tylko proszę o gotowy tekst.
  10. :crazyeye:pięknie wygląda! to zupełnie inny pies! dodam dziś te zdjęcia do aukcji.co za spojrzenie:crazyeye::loveu:
  11. jest przepiękna! czy ma tatuaż?
  12. strasznie współczuję:-( zrobiłaś to co należało, niestety nikt nie mógł przewidzieć, że sunia nie przeżyje. zaciśnij zęby i przejdź przez ten okropny okres w twoim życiu.wierzę, że los ci w końcu wynagrodzi te wszystkie straszne chwile, które ostatnio przeżywasz....
  13. super, sunia będzie miała szansę!
  14. ja też się nie spodziewałam takiej delikatnej zabawy:loveu:
  15. [quote name='anhata']a kto robi ogloszenia ???[/quote] Jenny19 trzeba poprosić.jak znajdzie chwilkę to na pewno ogłosi sunię.
  16. jaaaaaakie słodkie!!!:loveu: pierwsze buziaczki od klocusia:evil_lol::loveu: grosia z każdym zdjęciem śliczniejsza!!!:loveu:
  17. [URL="http://tiny.pl/hqcsq"]banerek będzie później... [/URL]
  18. czy boston ma allegro?
  19. a gdzie ten hotelik będzie? jakie warunki?
  20. taka piękna...aż serce pęka jak patrzę na nią, leżącą w tym syfie, na betonie, przerażoną...:-(
  21. ślicznusie nózie i z klocusiem na wyrku...a u tatusia w ramionach to taka okruszynka maleńka:loveu:
  22. to ja poproszę o kilka ładnych zdjęć do allegro.
×
×
  • Create New...