[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam sie pożalić że cycki mnie bolą :talker::talker: Grosia niczym pit bull ma uścisk szczęki 7 ton :grab:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
pilnuj, żeby ten twój pit bull:loveu: łapał w odpowiedni sposób całą brodawkę.poza tym być może zaczyna ci się nawał pokarmu(często ok.5 doby po porodzie tak się dzieje). jeśli się zrobią piersi twarde i bolące to będziesz musiała robić okłady, odciągać pokarm a najlepiej jak będziesz córcię dostawiać tak często, by nie dopuścić do tego, żeby tyle się aż zebrało. przerabiałam to-nic przyjemnego:shake: