-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
masakra! jeszcze trochę i umarłby pewnie w te mrozy :( -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
boże, jak to długo trwa! ja wiem że się znajdą, ale liczyłam na to, że trochę szybciej. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
agaga21 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='ketunia']Co tam u Tolka ? Znalazł dom?[/QUOTE] no właśnie, co u niego? -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
biedna mała. z tej ab-agnieszki to kawał :angryy:#@$*!!@@@#!$%@!&:angryy::angryy::angryy: czy obok ziutka leży prawdziwy kot????:crazyeye:żywy??? -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga, odpocznij, może jutro traficie na jakiś ślad :( -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
agaga21 replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rzeczywiście lizi brzmi kiepsko ale liza(jak liza minelli)już brzmi chyba nieźle? -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
agaga21 replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cytuję pierwszy post. sunia przecież ma imię ;) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
a może niech dzieci z serduszkami rozdają też ulotki??? nie wiem czy to przejdzie ale chyba warto spróbować. -
ale z tej maniuni się psica zrobiła! a co z tym domkiem, który kiedyś miał już być, gdy mała zachorowała i miała iść do nowej rodzinki po zakończeniu kuracji?
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga, głowa do góry! będzie dobrze, znajdą się łajzy. -
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
agaga21 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
a ja proponuję pisać sobie na pw o waszych planach ;)na dogo różni ludzie bywają... -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga, czekam niecierpliwie na jakieś dzisiejsze wieści.oby dobre! -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
agaga21 replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wysłałam wiadomość z linkiem do osoby z nk, która ma grzywacze . poprosiłam o jakieś porady/pomoc dla bidulki. może odpowie. -
[quote name='AguusS__x33']`. No problem. Toguś: [url]http://www.dogomania.pl/threads/122903-Togo-przepiekny-miks-amstaffa-ktory-nie-radzi-sobie-w-schronisku-prosi-o-dom[/url] Scoobiś: [url]http://www.dogomania.pl/threads/136049-SCOOBI-cztero-letni-czarnuszek-z-olsztyA-skiego-schroniska-czeka-na-dom[/url][/QUOTE] dzięki:) może ogłoszenia jenny pomogą znaleźć chłopakom domki bo jak widać moje aukcje jakoś im nie służą.
-
[quote name='Jenny19']Jasne, wiesz, że Tobie nigdy nie odmawiam;) Tylko podaj mi linki do ich wątków( i twoich allegro:eviltong:)[/QUOTE] oh, dziękuję:loveu: czy wystarczy ci allegro? [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=871264442[/URL] [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=871262089[/URL] wątków tak łatwo chyba nie znajdę, chyba, że podeśle je np. aguuus_x33:razz: lub inny wolontariusz z olsztyna. no ja nie mam już pomysłu na te 2 psy. najdłużej już wiszą na moich aukcjach. już rok!:-(
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
agaga21 replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem w szoku! nawet tak rzadkie psy jak grzywacze bywają tak bardzo zaniedbane i niechciane???:-( kana, ty jesteś moją idolką!:loveu: -
[quote name='AguusS__x33']`. No to mówiłam, że zajrzę to jestem. ;d Lecter jest śliczny i fotogeniczny. :D te zdjęcie mnie ujęło.! [url]http://i30.tinypic.com/2yv5oqq.jpg[/url] Super, że Etnie się udało a do tego ma kumpla u boku. ;) będę zaglądać częściej o ile nauka mi na to pozwoli. ;|[/QUOTE] zapraszamy
-
[quote name='Jenny19'] Piez z rodowodem to pewność, że będziemy mieli pupila, który odpowiada wzorcowi rasy zarówno jeśli chodzi o eksterier jak i jego psychikę. [/QUOTE]hihi, u nas akurat eksterier trochę tak sobie... ;) lecter nie wygląda jak typowy amstaff. za to psychika-rewelacja! najlepszy pies na ziemi!:loveu: jenny, może mogłabyś przy okazji ogłosić też togo i scoobiego ? one już tak długo czekają na domki i nie ma zainteresowania nimi:shake:
-
[quote name='AguusS__x33']`. Etna nie była przypadkiem ogłaszana?. Bo coś mi się kojarzy ta sunia. ;> Dobrana z nich para. Ładnie wyglądają. :) [SIZE=1]Jak znalazłoby się dla mnie tam miejsce na wątku to bym wpadała. :diabloti:[/SIZE][/QUOTE] sama ogłaszałam etnę na allegro przez dobre pół roku!:evil_lol:pokochałam ją od pierwszego wejrzenia ale psy z krakowa nie są wydawane dalej niż w okolice krakowa więc nie sądziłam, że uda mi się ją adoptować. cała jej historia jest na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/134665-KRAKA-W-Etna-piAE-kna-amstafka-WYGRAA-A-A-YCIE-MA-DOM-u-AGAGI?p=13793828#post13793828[/url] oczywiście miło mi będzie gościć cię w naszej galerii:lol:
-
[quote name='AguusS__x33']`. Agaga rozumiem. ;) To masz nowego psiaka?. [SIZE=1]proszę je tam wymiziać ode mnie !.[/SIZE] :razz: [/QUOTE] tak. mamy teraz 2 psie skarbeńki :) nawet się pochwalę:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/threads/144130-Lecter-dla-przyjaciA-A-Misio-i-Etna-nowa-siostrzyczka-Zaczynamy-wspA-lne-A-ycie/page68[/url]
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
agaga21 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
masakra:shake::angryy: ciekawe co z tym psem... -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
filmik fajny. rozesłałam na śledzika ;) jeśli dałabyś radę jeszcze coś zmienić to fajnie by było, żeby po opisie fiodora pokazać tylko jego zdjęcie a po opisie sary, tez zdjęcie sary, bo teraz jest tak, że po opisie sary wyświetla się fiodor a po opisie fiodora chyba oba razem. ale teraz i tak jest świetnie :) muzyka z requiem dodaje powagi.