czy ten opis:
[QUOTE]Edi jest sympatycznym młodym psem, z rezygnacja przyjmującym konieczność przebywania w schroniskowym boksie . Osoby przechodzące obok boksu obserwuje bez nadziei w oczach , czasem obszczeka, ale tak z nudów raczej . NIe przymila się do każdej obcej osoby , nie prosi o zainteresowanie ... juz mu ludzie zobojętnieli ... Jednak gdy kogoś zna, sytuacja wygląda zupełnie inaczej - Edi z radością poszczekuje na przywitanie i tylko patrzy czy to jego kolej na spacer . Drugi raz mnei w zycoiu widział jak mu szelki ubierałam - pozwolił mi na duze poufałości [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] )
Lubi pieszczoty, kontakt z człowiekiem - jest posłuszny . Nie powinien mieszkać z innym psem, jednak na spacerze nie szarpie sie i nie rzuca na "kolegów"
Jest inteligentnym psiurem, potrzebującym jasnych zasad w domu [/QUOTE]
może być jako tekst do allegro?jeśli nie to proszę o tekst i namiary. jest kastrowany?