Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. niesamowite! ona potrzebowała przestrzeni. może ma klaustrofobię jaką? kana, super wieści!
  2. czy ten opis: [QUOTE]Edi jest sympatycznym młodym psem, z rezygnacja przyjmującym konieczność przebywania w schroniskowym boksie . Osoby przechodzące obok boksu obserwuje bez nadziei w oczach , czasem obszczeka, ale tak z nudów raczej . NIe przymila się do każdej obcej osoby , nie prosi o zainteresowanie ... juz mu ludzie zobojętnieli ... Jednak gdy kogoś zna, sytuacja wygląda zupełnie inaczej - Edi z radością poszczekuje na przywitanie i tylko patrzy czy to jego kolej na spacer . Drugi raz mnei w zycoiu widział jak mu szelki ubierałam - pozwolił mi na duze poufałości [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ) Lubi pieszczoty, kontakt z człowiekiem - jest posłuszny . Nie powinien mieszkać z innym psem, jednak na spacerze nie szarpie sie i nie rzuca na "kolegów" Jest inteligentnym psiurem, potrzebującym jasnych zasad w domu [/QUOTE] może być jako tekst do allegro?jeśli nie to proszę o tekst i namiary. jest kastrowany?
  3. zapytałam ostatnio właścicielkę co słychać u psiaka i mam takie wieści: zulus przestał sikać w domu po zmianie karmy na barf. niestety molestuje yogę i nieraz już dostał kłem w żebro ;)
  4. czy ta pięknota nadal nie ma domu??????? czy ma stale allegro? inne ogłoszenia?
  5. miała być wizyta po adopcyjna. ciekawe czy była.
  6. przypominam herunię...pewnie nie dowiemy się już co u suni.
  7. u basterka pewnie bez zmian...?
  8. mam nadzieję że sunia znalazła domek...?
  9. chyba się nigdy nie dowiemy co słychać u mamci
  10. diabeł bez zmian-czeka na dom u danusi. odezwu z ogłoszeń brak. :(
  11. a ja bym tak nie wierzyła ab-agnieszce "na słowo".
  12. czy pies nadal w schronisku? wiadomo o nim coś nowego? wątek jakiś nierozkręcony...czy ktoś zrobił jakieś ogłoszenia? allegro potrzebne?
  13. mam kilka zdjęć, wstawię później :)
  14. tira nadal czeka u danusi na dom. dom bez dzieci, najlepiej dla osoby która ma doświadczenie z ttb, konsekwentnej.
  15. dzięki asia. nie mogę sobie darować że tych badań nie zrobiliśmy. nie wiem co mnie napadło...tzw. syndrom strusia albo po prostu głupota. teraz się zamartwiam a może to nic groźnego.
  16. koniecznie! takie sprawy trzeba wyciągać na światło dzienne!
  17. super! czy togo też się załapał? zawsze to reklama dla psa gdy adoptujący dowie się, że pies jest po szkoleniu.
  18. nie podoba mi się lecterek. pod paszką znowu puchnie, wyczuwam tam kilka(naście) twardych punktów. smaruję maścią na opuchlizny ale nie schodzi. :shake: znowu jest brzydka gula. w poniedziałek wyniki wymazu ale nie wiem czy w najbliższych dniach uda nam się dotrzeć do naszego weta(75km!) z powodu śniegu.
  19. JUNIOR JUŻ DZIŚ NOCUJE W NOWYM DOMKU!!!! kajetan zawiózł go dziś osobiście do nowego domu. z sunią amstaffką juniorek ładnie się dogadał, rodzina się kajetanowi spodobała więc psiak został w swoim nowym domu! :) :) :) :) :)
  20. bako, witamy na forum :) mam nadzieję że pieski się dogadają a nasz białasek w końcu znajdzie swoją przystań. trzymam kciuki za zapoznanie!
  21. aga, czekam na nowy tekst do ulotki. napisz co zmienić, co dodać, co wywalić. już wiem, że tekst będzie na białym tle lepiej widoczny niż na czerwonym .
×
×
  • Create New...