-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Błonie k/ Warszawy - znaleziono białą suczkę amstaffa, sunia ma czip!
agaga21 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
sunia bardzo charakterystyczna. mam nadzieję że właściciel się odnajdzie... -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177438-Amstafka-6-miesiAE-cy-pilnie-DT-wA-aA-ciciel-chciaA-oddaAE-do-schronu[/url] [B] Amstafka 6 miesięcy, pilnie DT, właściciel chciał oddać do schronu! [/B] W sobotę byłam w schronisku w józefowie, wychodząc spotkałam pana z psem. Pan psa oczywiście chciał zostawić. Młoda sunia, ok 6-8 miesięcy, już wysterylizowana. Ponoć pan ma alergię (choć ma labradora) i nie ma jak opiekować się sunią. No i że to rasa agresywna jest... potłumaczyłam, potłumaczyłam, obiecałam pomoc w szukaniu domku, obfociłam - w efekcie zobaczcie poniżej jaka śliczna sunieczka na gwałtu rety szuka domku/domku tymczasowego. [B]Pan chce ją w piątek odwieźć do józefowa!!!![/B] [URL="http://img263.imageshack.us/i/figa5.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5863/figa5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img263/figa5.jpg/1/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/figa5.jpg/1/w1200.png[/IMG][/URL]
-
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
piękne zdjęcia wspaniałego psa!widać, że go dobrze karmicie, przytył chyba trochę. -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
biedactwo kochane :( -
[quote name='Klaneri']Najprawdopodobniej pana po prostu w tym momencie nie było w domu;)[/QUOTE] [quote name='ania z poznania']I Oliwia ma żywego, cieplutkiego misia :evil_lol:[/QUOTE] pan,to się już przyzwyczaił do suni i pozwla jej leżeć w łóżku:) beata obiecała mi, że lara nie śpi z córeczką, zdjęcie było "pozowane" ;)
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
w białogardzie to nie sara. mariamc posłała tam swoje "wtyki" i niestety(choć może na szczęście?) okazało się, że nie ma tam sary. z lęborka nie odbierają tel, nie odpisują. agnieszka wraca do domu, przez warunki drogowe i wypadek, przez który zamknięto przejazd nie dotarła dziś tam gdzie chciała dotrzeć.:shake: nadal NIC!:-( -
coś alicja chyba nie w humorze, że fotek nam żałuje..:razz:;)
- 78403 replies
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aguś, skąd masz info o suni? czy ta osoba nie mogłaby tego sprawdzić czy to sara??? -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='tosiowata']pojawiła sie mała iskierka nadziei :) Agnieszka jak sprawdzisz to od razu napisz co i jak[/QUOTE] ???? czyli co? czekam z niecierpliwością! -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale tak twierdzi ab-agnieszka! to nie jest sprawdzona wiadomość. agucha jak jechała to psy mogły siedzieć w budach lub być gdzieś za domem.... -
[quote name='Tengusia']zagladam tu dosc czesto ale jeszcze nie zdazylam powiedziec ci ze super ze wzieliscie kolezanke dla Lecterka :grins:[/QUOTE] też się cieszę:loveu: etna jest wspaniała! [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Wam :loveu: przeczytałam o tym cholerstwie :roll: trzymam mocno kciuki !!! [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]cześć, dawno cię nie było:lol: dziękuję za kciuki;)
-
jakie piękne foteczki!!!!:loveu: [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07373.jpg?t=1263136404[/url] [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07356.jpg?t=1263136405http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07057.jpg?t=1263136264[/url] [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07048.jpg?t=1263136080[/url] :evil_lol::evil_lol: gdzie byłaś jak ciebie nie było???
-
Mix boksera i astka - znalazł dom w październiku 2010r.
agaga21 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
:( tak grzecznie czekał na dłoń, która go pogłaszcze... czy sonet ma aktualne ogłoszenia? -
[quote name='dbsst'] Jak Ci go dostawiają jest taki mięciutki cieplutki[B] i taki TWÓJ [/B]:loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] dokładnie! dla mnie najbardziej niesamowite było poczucie, że dzidziuś jest [B]MÓJ[/B] i [B]NA ZAWSZE! gratuluję, jaś rzeczywiście śliczny:loveu: [/B]
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mi się wydaje to niemożliwe, by woziła je do niemiec a w polsce jej chyba w ogóle ostatnio nie ma, bo pewnie ukrywa się przed organami ścigania w niemczech. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
czy on jest wewnątrz w ogrzewanym miejscu? jeśli nie, to może zamówicie mu kubraczek? -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='bbgm']A tak sobie myślę,że wolontariuszka Emira pracująca w schronisku powinna zareagować pierwsza.Wystarczyło powiadomić fundację AST nawet bez przedstawiania się.Bądz sam Emir...[/QUOTE]tam była wolontariuszka?? i to fundacji??? i nic nie zrobiła???aż nie chce się wierzyć!boże, co za ludzie! to co ona tam robiła? po co jest wolontariuszką?????nie kapuję, w głowie mi się to nie mieści!