Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. pewnie jeszcze nie wróciliście... czekamy na wieści, oby optymistyczne
  2. [quote name='Asior']no kochana, jak Ty przy prawie 30 się czerwienisz, to co ja mam powiedzieć :mad:[/QUOTE] ale ty wyglądasz na 20 więc się nie przejmuj:evil_lol:
  3. my kupiliśmy psa z rodowodem i nigdy nie byliśmy z nim na żadnej wystawie. chcieliśmy szczeniaka, wtedy nie miałam pojęcia o skali bezdomności, nie przyszło mi do głowy by szukać amstaffa w schronisku. chcieliśmy psa zrównoważonego, z dobrą psychiką, po zdrowych, normalnych rodzicach. dlatego właśnie kupiliśmy psa z prawdziwej hodowli z rodowodem. teraz mamy więcej doświadczenia i wzięliśmy sunię pit bullkę ze schroniska. wtedy jednak bym się na to nie odważyła. dlatego rozumiem i popieram kupowanie szczeniaków z rodowodami, nawet jeśli się nie chce jeździć na wystawy ;) oczywiście popieram też adopcje i wiem, że już nigdy nie kupię psa, tylko każdy następny będzie adoptowany.
  4. [quote name='andzia69']no ciutkę schudła panienka:)[/QUOTE] oj tak. dobrze wygląda. mam nadzieję że się w miarę dobrze czuje bidulka.
  5. [quote name='Asior'][URL]http://i50.tinypic.com/344uvsx.jpg[/URL], to TY???????? :crazyeye: w zyciu jeszcze nie przeżyłam takiego szoku !!! Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :0 Nie myślałam, ze jesteś taka młoda :p[/QUOTE] hahaha! nie, to moja 17 letnia siostra!ja mam prawie 30:oops: chciałabym tak wyglądać ale niestety jestem nieco mniej fotogeniczna, dlatego nie ma mnie na zdjęciach ;)
  6. [quote name='ania z poznania'][URL="http://i47.tinypic.com/2pp0bko.jpg"][/URL] A jak tam Misio, pogodził się już z tym, że został wiejskim psem z siostrą na dodatek :evil_lol:?[/QUOTE] na to wygląda :) nie ma spięć wcale
  7. [IMG]http://i50.tinypic.com/14cs2tx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/15mbg4n.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ymh8qu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/sm94px.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/w02rua.jpg[/IMG] ...to tyle
  8. [IMG]http://i45.tinypic.com/14jrfb8.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2s7yo21.jpg[/IMG] i kilka dywanowych ;) [IMG]http://i50.tinypic.com/157ke84.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/30kxdi0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/6tpseu.jpg[/IMG]
  9. etna najbardziej lubi spacerować z obciążnikami:evil_lol: [IMG]http://i46.tinypic.com/15ox94o.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/344uvsx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/16hsoxg.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/35kq4pg.jpg[/IMG] etna obgryza gałęzie i misio obgryza...gałązeczki:evil_lol: [IMG]http://i45.tinypic.com/xe4if5.jpg[/IMG]
  10. .......... [IMG]http://i50.tinypic.com/2czc1hj.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/icjxw9.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/xano0n.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/jqm0qc.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/3498939.jpg[/IMG]
  11. [quote name='rufusowa']no własnie mam straszne zaległości....aż strach pomyśleć ile godzin by mi zajęło nadrabianie wątków ;) ale tez na wielu wątkach smutne wieści... dobrze, że u Was dobrze idzie i oby szlo w tym nowym roku jak po maśle ;)[/QUOTE] nam jest szczególnie smutno z powodu zniknięcia saruni i fiodorka. dziś jednak są optymistyczne wieści więc myślę ze wszystko będzie dobrze:lol: tymczasem kilka zdjęć świątecznych od mojego taty [IMG]http://i46.tinypic.com/2m518u8.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2d18ls7.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/w2ivyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/34qtjc8.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2pp0bko.jpg[/IMG]
  12. dzięki rufusowa:loveu: ale cię dawno na dogo nie widziałam!
  13. [quote name='fergilka'] Spotkałyśmy też chłopaków, którzy chcieli nam wręczyć plakat z pytaniem czy nie widziałyśmy piesków, więc pokazałyśmy im ulotkę :-) Jeżdzili dużym busem z napisem: szyby (chyba?) i rozwieszali plakaty gdzie się da :-) [/QUOTE]chyba spotkałyście męża agnieszki32 z synem:evil_lol: DZIELNE, KOCHANE DZIEWCZYNY!!!:Rose::Rose:
  14. bardzo dobre wieści! wiemy, że fiodor żyje i jakoś sobie radzi!
  15. ok, nic się nie stało tylko wkurzyłam się, bo to się nie pierwszy raz zdarza. chyba sama muszę pilnować wątków gdy psu robię allegro i dopytywać za każdym razem gdy wznawiam aukcję.
  16. [quote name='Alicja']to moze dziewczyny z Dzierżoniowa by podjechały ,znają sie na rzeczy[/QUOTE] a kto jest stamtąd?
  17. to znaczy, że przez 3 miesiące robiłam mu niepotrzebnie allegro???????? wiecie co, tak się nie robi:shake:
  18. żeby się udało! żeby się udało!!! (ania, dzięki za cynk ;) )
  19. [quote name='Jenny19']Dzięki. Ja ostatnio cierpię na niemoc twórczą i ciężko mi cokolwiek sklecić:eviltong:[/QUOTE] to zupełnie tak jak ja
  20. [quote name='MonikaP']Małgosiu, w tym całym niepokoju o Champa pomyślmy o tym, co by było, gdybyś go nie zabrała ze schroniska...patrząc, co się w tej chwili dzieje na dworze...Ja sobie nawet nie próbuję wyobrazić.... :shake:[/QUOTE] umarłby w bólu i samotności...:(
  21. (autor nieznany) [FONT=Comic Sans MS]Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany, po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? ...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską, teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie! Nie bój się, podążaj jak ścieżką, drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie. No a ja, chociaż serce mi pęka, myślę tutaj o Tobie z uśmiechem, przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka. Znam ich, wiedzą że idziesz. Już lepiej? Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie, ja swą miłość Ci czasem podeślę, - zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie, ale czasem odwiedź, choć we śnie. [/FONT][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][FONT=Arial]mnie ten wiersz zawsze wzrusza, za każdym razem gdy czytam go, kiedy umiera jakiś pies...[/FONT]
  22. [quote name='Jenny19']mogłabym prosić o jakiś tekst + namiary do ogłoszeń?[/QUOTE] zerknij na moje allegro ;) [url]http://www.allegro.pl/item867893515_rambo_amstaff_mix_czeka_na_ciebie_w_schronisku.html[/url]
  23. [quote name='andzia69']Gorzów Wlkp......Agaga - kojarzysz kogos z tej okolicy coby sprawdził dom dla bullowatego?[/QUOTE] no właśnie nie kojarzę:shake:
  24. zrobiłam wstępny projekt ulotki, zerknijcie proszę czy jest według was czytelna, może macie jakieś sugestie? [IMG]http://i46.tinypic.com/fx8dg4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...