Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Pastuch, który ma DoPi jest dostosowany dla psa (napięcie). Fantastycznie i od pierwszego razu zadziałał na uciekiniera Nema mojej sąsiadki Uli, a żadne inne wcześniej stosowane zasieki się nie sprawdzały...
  2. Los już czyha, założę się! :)
  3. Nie zazdroszczę... :(
  4. Zdecydowanie jakaś klapka jej się otworzyła (albo zamknęła), bo idzie to wręcz lawinowo! :D W poniedziałek minie 10 miesięcy od kiedy trzęsąca się w kontenerku kupka nieszczęścia znalazła się w naszym domu...
  5. Wypisz-wymaluj "nasza" Imka...
  6. Nie ma wyjścia - musisz prąd instalować biegusiem, zanim sobie giganciarz jakąś krzywdę zrobi... :( Jak już będziesz w posiadaniu dokumentacji i planu działania mądrego Doktora, prześlij, to pokażemy drugiemu mądremu Doktorowi i wyciągniemy średnią :D Hmmmm... szarlotka z bitą śmietaną - nic się niektórzy nie pochwalili, że takie grzechy mają na sumieniu!!! ;)
  7. Przecież wiem, że równy z niego gość - dlatego się odważyłam! :D
  8. Ciocia Dorocia, jak to będzie z finansami Diegusia?... Bo jakby co, to niedługo będzie kolejna moja księgarnia ;) A na razie zapraszam na pierwszą - tą razą na "moją" Szyszolinę i dwie bidy od ewu: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
  9. Format fotek z gmaila nadal się pani dogomanii nie widzi, ale mądrzejsze Ciotki pomogły i udało się wstawić przez inne coś, co niestety przemawia do mnie w obcym języku, ale na migi się jakoś dogadaliśmy ;) Zapraszam zatem na bazarek na żarełko dla Szyszoliny i na dwie sierotki od ewu: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
  10. Cześć, Karmelito! Pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla "mojej" Szyszki i dwóch bidoczków z tego samego podłego miejsca co Karmelek: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
  11. Serdecznie zapraszam do księgarenki z tytułami w sam raz na letni, wakacyjny czas :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
  12. Dzieweczki, skleciłam bazarek na żarełko dla "mojej" Szyszki i na dwie megabidy od ewu - zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
  13. Rudek, sorry, ale kasa potrzebna: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
  14. Ja bym nie ryzykowała z atakującym tygrysem ;) Moja koleżanka nazwała sunię Szelma i dłuuuuugo żałowała :D A skoro już tu jestem, po znajomości zaproszę na bazarek dla mojej Szyszki i dwóch nieszczęśników od ewu: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
  15. Właśnie otworzyłam bazarek - w porozumieniu z ewu, część dochodu będzie dla Tomiego - zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
  16. Właśnie otworzyłam bazarek - w porozumieniu z ewu, część dochodu będzie przeznaczona dla Benia i dla Tomiego - zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
  17. Faktycznie "wyłaś stamtąd!" :D Hmmm... są tacy, którzy się chyba po cichutku cieszą z tego "nic" ;)
  18. Każde, nawet najmniejsze stworzenie dzieli duszę z jakimś człowiekiem. Inaczej ani moja, ani twoja nie byłaby pełna. Za życia mijamy się w czasach i przestrzeni tej przypisanej życiu, jednak wszystkie zwierzęta mają swojego opiekuna. Duszę ludzkiej istoty, która przeprowadzi je przez najtrudniejsze chwile, zanim połączą się tam... - tak pisał jamnik Bolek w książce D. Sumińskiej - niewiarygodnie mądry psiak!
  19. Coraz większa! Wreszcie zaczyna doceniać kontakt z człowiekiem i nie służy jej on jedynie do napełniania miski oraz wpuszczania/wypuszczania na dwór/do domu :)
  20. "Psy to wspaniali ludzie, a ludzie to... wściekłe psy." "Psia miłość wyraża się poprzez lojalność. A prawdziwa lojalność to zaufanie i przywiązanie zrodzone z przyjaźni i szacunku. Psy wierzą w nas nie dlatego, że widzą w nas jakieś istoty boskie, ale dlatego, że jesteśmy ich rodziną; tym samym wierzą, że zawsze mogą liczyć na naszą bezwarunkową miłość. Wielu posiadaczy psów nie zasługuje na takie uwielbienie i oddanie. W naszym bezosobowym świecie taki dar powinniśmy traktować jak prawdziwy skarb, a jednak tak wielu z nas traktuje go jako coś oczywistego. Co gorsza, wykorzystujemy go przeciwko naszym psom, za lojalnośćodpłacając im maltretowaniem lub zaniedbaniem. A psy zrobią absolutnie wszystko dla tych, których kochają. Nic ich nie powstrzyma od okazywania niezachwianej wierności wobec człowieka."
  21. Wczoraj słyszałam tylko jak Marysia woła "Rudek, zostaw to!" Nawet nie wiem co ;)
×
×
  • Create New...