-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.
Nutusia replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ech, znam to... :( -
Złamany kręgosłup, zdarte do krwi tylne łapy. Diego-wielka wola życia
Nutusia replied to DoPi's topic in Już w nowym domu
Pastuch, który ma DoPi jest dostosowany dla psa (napięcie). Fantastycznie i od pierwszego razu zadziałał na uciekiniera Nema mojej sąsiadki Uli, a żadne inne wcześniej stosowane zasieki się nie sprawdzały... -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
O kurka, faktycznie - klonik! :) -
Los już czyha, założę się! :)
-
Nie zazdroszczę... :(
-
Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.
Nutusia replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Wypisz-wymaluj "nasza" Imka... -
Złamany kręgosłup, zdarte do krwi tylne łapy. Diego-wielka wola życia
Nutusia replied to DoPi's topic in Już w nowym domu
Nie ma wyjścia - musisz prąd instalować biegusiem, zanim sobie giganciarz jakąś krzywdę zrobi... :( Jak już będziesz w posiadaniu dokumentacji i planu działania mądrego Doktora, prześlij, to pokażemy drugiemu mądremu Doktorowi i wyciągniemy średnią :D Hmmmm... szarlotka z bitą śmietaną - nic się niektórzy nie pochwalili, że takie grzechy mają na sumieniu!!! ;) -
Złamany kręgosłup, zdarte do krwi tylne łapy. Diego-wielka wola życia
Nutusia replied to DoPi's topic in Już w nowym domu
Ciocia Dorocia, jak to będzie z finansami Diegusia?... Bo jakby co, to niedługo będzie kolejna moja księgarnia ;) A na razie zapraszam na pierwszą - tą razą na "moją" Szyszolinę i dwie bidy od ewu: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363 -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Format fotek z gmaila nadal się pani dogomanii nie widzi, ale mądrzejsze Ciotki pomogły i udało się wstawić przez inne coś, co niestety przemawia do mnie w obcym języku, ale na migi się jakoś dogadaliśmy ;) Zapraszam zatem na bazarek na żarełko dla Szyszoliny i na dwie sierotki od ewu: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363 -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
Nutusia replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Cześć, Karmelito! Pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla "mojej" Szyszki i dwóch bidoczków z tego samego podłego miejsca co Karmelek: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363 -
Serdecznie zapraszam do księgarenki z tytułami w sam raz na letni, wakacyjny czas :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dzieweczki, skleciłam bazarek na żarełko dla "mojej" Szyszki i na dwie megabidy od ewu - zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363 -
Ja bym nie ryzykowała z atakującym tygrysem ;) Moja koleżanka nazwała sunię Szelma i dłuuuuugo żałowała :D A skoro już tu jestem, po znajomości zaproszę na bazarek dla mojej Szyszki i dwóch nieszczęśników od ewu: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
-
Właśnie otworzyłam bazarek - w porozumieniu z ewu, część dochodu będzie dla Tomiego - zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
-
Właśnie otworzyłam bazarek - w porozumieniu z ewu, część dochodu będzie przeznaczona dla Benia i dla Tomiego - zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Każde, nawet najmniejsze stworzenie dzieli duszę z jakimś człowiekiem. Inaczej ani moja, ani twoja nie byłaby pełna. Za życia mijamy się w czasach i przestrzeni tej przypisanej życiu, jednak wszystkie zwierzęta mają swojego opiekuna. Duszę ludzkiej istoty, która przeprowadzi je przez najtrudniejsze chwile, zanim połączą się tam... - tak pisał jamnik Bolek w książce D. Sumińskiej - niewiarygodnie mądry psiak! -
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
Nutusia replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"Psy to wspaniali ludzie, a ludzie to... wściekłe psy." "Psia miłość wyraża się poprzez lojalność. A prawdziwa lojalność to zaufanie i przywiązanie zrodzone z przyjaźni i szacunku. Psy wierzą w nas nie dlatego, że widzą w nas jakieś istoty boskie, ale dlatego, że jesteśmy ich rodziną; tym samym wierzą, że zawsze mogą liczyć na naszą bezwarunkową miłość. Wielu posiadaczy psów nie zasługuje na takie uwielbienie i oddanie. W naszym bezosobowym świecie taki dar powinniśmy traktować jak prawdziwy skarb, a jednak tak wielu z nas traktuje go jako coś oczywistego. Co gorsza, wykorzystujemy go przeciwko naszym psom, za lojalnośćodpłacając im maltretowaniem lub zaniedbaniem. A psy zrobią absolutnie wszystko dla tych, których kochają. Nic ich nie powstrzyma od okazywania niezachwianej wierności wobec człowieka."