Mam podejrzenia, że Basia jest... kosmitką! ;) Im więcej działa, tym więcej ma energii :D
Działaj, Basiu, nie przejmuj się tymi, którzy podłączyli się nie do tego źródła zasilania, co trzeba i w związku z tym się "popsuli".
To prawda, że osoby takie jak Ty są prawdziwym motorem dogomanii i potwierdzeniem jej pierwotnej idei.