Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Nie wiem kto i dlaczego, bo działo się to na dworze, gdy Sławek podjechał pod bramę i się "pokłóciły" kto pierwszy będzie witał się z Panem. Nie było zębów ani przelewu krwi, tylko wymiana zdań. Ale większość krzyczała na Gapcię! Wszystkie wpadły do domu zjeżone, Gapcia się przestraszyła wyraźnie. Potem, po psiej kolacji, widziałam jak się Gapcia z Szyszką obwąchiwała na dworze - obie ogony w górze, w pozycji bojowej, ale bez ciągu dalszego. Do Szyszki nie mam zaufania - taka z niej trochę cicha woda. Dlatego zostaje zamknięta w domu (razem z Lesiem).
  2. Sirota i ofiara losu! Ale przy tym i wielka ściemniara ;) Bo jak napadać na Lili, to pierwsza! Z kolei żeby ją głaskać i nie przestawać, robi te swoje oczy kota ze Shreka, jaka to ona skrzywdzona i niedopieszczona. No i niestety, ma w sobie syndrom ofiary - wczoraj została "napadnięta". I zadziwia mnie fakt, że jak dochodzi do jakiejś zadymy, żadne ze stałego stada jej nie broni, ale też próbuje atakować :(
  3. NikaEla - gratuluję Mamie i Córce. Wiem jakie to szczęście, gdy Dziecię idzie na wymarzone studia (a potem pracuje w wymarzonym zawodzie ;)). Karmaliś bystrzacha! :D Że też te nasze psiaki muszą się od siebie uczyć najpierw tych "złych" rzeczy ;)
  4. To ja wnoszę o... zmianę tytułu wątku! :D
  5. Płytka już u mnie, Doktor i p. Beatka rehabilitantka uprzedzeni, że dziś na nich najadę konsultacyjnie. Co prawda wspomniałam o 2 psach, a mam do obgadania 4, ale to już Pikuś ;)
  6. Nutusia

    Kredka

    Tak powinno być, to oczywiste. Ale jest tak, że jak sama się nie zajmiesz zwierzakiem, nie obdzwonisz pół Polski, nie weźmiesz, nie pojedziesz, nie dowieziesz, to Ty masz potem wyrzuty sumienia, a nie służby do tego powołane i biorące za to niemałą kasę :(
  7. Oj, trudna sprawa. Z hyclem pewnie może być podobnie - przyjedzie, a psa nie ma...
  8. Przepięknościowe towarzystwo, doborowe! :D Oj, już mi (i moim psiakom) tak nie żałujcie tych krótkich chwil ciepła, skoro muszę znosić Wasz ziąb przez 11 miesięcy z okładem :(
  9. Tak właśnie miało być! Bardzo się cieszę :)
  10. Dziś będę w lecznicy, dopilnuję wpisu do kalendarza :D
  11. O to, to!!!! Ja też chcę na wczasy do takiego przedszkola!!!! :) Krzysiu, Ty już wiesz co... ;)
  12. Polam i wszystko jasne :) Nie miałam pojęcia gdzie mieszka Tabaka, a wiem, że Kraków to duże miasto i że ciężko się po nim poruszać samochodem ;)
  13. Misienek tylko do kochania! Na fotkach wcale nie wygląda ani na dziadeczka, ani na chorego - bystrzacha jak się patrzy! Oczki trzeba koniecznie skonsultować, bo chore powodują niewyobrażalny ból :( Na osłonę jelit dobre jest siemię i chyba nie szkodzi na żadną chorobę ;)
  14. No właśnie... Jak już się mleko rozleje, jest za późno :(
  15. Ossinku, jeszcze tylko chwilka i WOLNOŚĆ! :D
  16. No proszę - pierwszy raz na obiekcie sportowym i od razu wiedziała do czego służy! :)
  17. Przyjeżdżaj, DoPi i RÓB, bo wczoraj był napad na Gapiszona :( Byłam w domu, więc reakcja była natychmiastowa. Ech, ten Gapcio, jak napadać na Lili to odwaga jest, ale w pozostałych okolicznościach ofiara losu książkowa! :(
  18. Wysłałam Ci maila w sprawie zakwaszania ;)
  19. Na razie najważniejsze, że pozbył się... "runa" :D
  20. O matko... Nie po takie wieści tu wchodziłam :(
  21. Tofinka idzie jak... burza! :D
  22. W piątek jestem w pracy, ale mogę dać dyla tak powiedzmy ok. 15tej, gdybyś po mnie mogła podjechać...
×
×
  • Create New...