Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Moja Szyszka! Kejciu ogłosiła - Ty masz ino czary odprawić, by ogłoszenie okazało się skuteczne ;)
  2. To weź się wiedźmo nie leń, tylko gotuj wywar odpowiedni i czaruj, żeby Szychol do domu poszedł! ;)
  3. Oddałam kiedyś psa ludziom, którzy wynajmowali mieszkanie. Jest to jedna z lepszych adopcji moich tymczasów. Od chwili przyjęcia psa pani już parokrotnie zmieniała mieszkanie i zawsze znajdowała takie, gdzie mogła zamieszkać z psem ;)
  4. Durne baby - jak nic! :D
  5. Pamiętam Lili - miała do mnie przyjechać, ale się DS objawił i w jej miejsce przyjechała Aszka :)
  6. Wie dziewczyna, że jest już u siebie, to jak ma się zachowywać?... A jak kontakty Tośkowo-Karolkowe się mają? ;)
  7. Niech się Marynka szybko w tym Toruniu "urządza", to i tam dowieziemy jakiegoś awaryjnego tymczasowicza! A przy okazji drogą kupna nabędziemy przepyszne pierniki! :D
  8. To musi być właściwy zbieg okoliczności, że Tola akurat gród Kraka odwiedza ;)
  9. Bogusław, jeszcze chwila i będziesz ocalony! :D
  10. Karmel pewnie tak. Pytanie raczej czy koteczek się z Karmelciem zaprzyjaźni tak jak Pokerkowa Kota? ;)
  11. Melania - tylko tym razem się staw na zbiórce! ;)
  12. Miś i tak ma wielkie szczęście w jeszcze większym nieszczęściu, że ma dokąd wracać - do ciepłych, kochających Ludzi, do miejsca, które już poznał i pokochał. I tak wszystko jest zapisane w górze i trzeba się z tym pogodzić...
  13. Jeszcze zechce i wciągnie nosem! :) A to białe łaciate na fotce z boksu? W stylu Iki, tylko małe :(
  14. Dzień doberek! :D Zapisuję małego agresora ;) Dziewczyny, normalnie... strach się z Wami kolegować! :D
  15. To koniecznie proszę mi dać znać kiedy będziecie w lecznicy! :)
  16. Się "męczymy", testy piszemy gramatycznie i stylistycznie poprawne, a ludzie... tylko patrzą! Czytanie ze zrozumieniem na pałę! ;)
  17. Cieszy się wolnością. I musi nabrać kondycji ;)
  18. Profeska! Nic, tylko... fundację zakładać :D A że z niczym z Chrcynna nie wrócicie, to wiedziałam od razu! ;)
  19. Zdziwiłabym się, gdybyście wróciły z pustymi rękoma...
  20. Niektórzy się już zwiedzieli, że zostały udrożnione 2 fotele (Szyszka pierwsza to odkryła i dlatego nie uskutecznia nakołdrowego leżingu ;)) - na pierwszym planie moja nowa podłoga :D W końcu Helena wróciła z lumpów i skończyło się nakołdrowe psie wylegiwanie! Żadna się nie odważyła zaprotestować ;) A to już dziś rano - pośniadaniowa chwila relaksu (przed całodniową ciężką "pracą" w ogrodzie ;)
  21. Uwieczniłam wczorajszy wieczorny i dzisiejszy poranny leżing na "kołdrze montażowej" w kuchni :D Przysiądę, zanim się kobity zlecą i zaczną rozpychać... Tym bardziej, że trzy zajęły mój strategiczny kocyk! Z góry lepiej widać czy wy aby na pewno równo te drzwiczki kredensowe przykręcacie!
  22. No ja myślę - przecież naszej świeckiej tradycji MUSI się stać zadość! :D Wasze wizyty to najlepszy prezent podchoinkowy dla naszych psiaczków, że o nas nie wspomnę :)
×
×
  • Create New...