Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Tykwa!?!?!? Boże, jaka radość! :D
  2. Na razie razem "pracujemy" ;) Państwo już w gotowości, wyprawka gotowa. Mam nadzieję, że Laufer stanie na wysokości zadania...
  3. Może mu te kleszczory jakoś powyciągać. Bo jak jakiś spadnie i nie zauważysz, żeby się nie wpiął w desperacji w kogoś innego!
  4. Będę trzymać jeden kciuk jutro, ale za to bardzo mocno! Kierownicę jednak jakoś muszę bezpiecznie trzymać ;) A Lusinda to się pewnikiem na kolanka wpakuje i sprzęt nie będzie potrzebny :)
  5. Ufffff.... Szkoda, że nie można mu dawać zastrzyków w hotelu :(
  6. Nie zapisał Ci się nr Pani w komórce?... Pokerek ma fajny pomysł - te 8 dni na próbę.
  7. Hura! Hura! Hura! A drogę do Ostrołęki będziecie niedługo pokonywać z zamkniętymi oczami ;)
  8. Faktycznie, analiza moczu to w takich razach podstawa. Można wiedzieć co to za specjalista?...
  9. Po co się zaraz obwieszać na gałęzi - wystarczy zapaść w sen zimowy! :D
  10. O jak fajnie - i BLISKO! :D
  11. Matko, jakie szczęście w nieszczęściu! W schronie za kilka tygodni byłoby po niej :( A wilcze pazurki zostaw - nasza Lili też takie ma, miało kilka tymczasek. Trzeba przycinać "haczyk" pazurka i już :)
  12. Moja Nutusia wyła gdy mały Tomcio grał na dziecięcym akordeonie :D A teraz na wsi, codziennie przychodzi taka godzina, że gdzieś na końcu wsi zaczyna wyć pies i dołączają do niego po kolei wszystkie kolejne, na psach mojej sąsiadki (czyli końcu wsi) skończywszy :) A ogonek Nesiulki jaki rozmachany na fotce z Panią od Perełki (bardzo ślicznej, jak prawdziwa perełka :))
  13. Raczej... pożyczyzna ;)
  14. Po polsku to będzie... ajlajner :D Żartuję - konturówka ;) Robi Gryzia postępy, niedługo będziesz jej musiała zmienić imię na polsko brzmięce Endżel :D
  15. Naprawdę!?!?!? Niewiarygodne, po tylu latach "wojny"! Mam cichą nadzieję, że jeśli już zaprzestaną jakiejś produkcji, to Pepsi właśnie, a nie Coli... ;)
  16. Odstępuję prawa z największą przyjemnością! :D
  17. Jakby co, siemię mu z pewnością nie zaszkodzi i ma wiele zalet - nie tylko powoduje lepszy "poślizg" :D
  18. Tak trzymać - trzeba widzieć dobre strony pojawienia się Gryzi - z porządkiem w szafkach z butami włącznie! :D Stawiam, że gdy tylko Gryzelda będzie mogła być świadkiem domowego życia Was i zwierzaków, socjalizacja pójdzie jak burza. Ziutka, a tak na marginesie - pogięło Cię?!!?!?!? ;) :D
  19. Oj, to dwie zwalczające się marki - igrasz z ogniem, Józefko! ;) :D
  20. Na szczęście to nie psu robią nadzieję, tylko nam, co też fajne nie jest :(
  21. Będzie dobrze, bo być MUSI!
×
×
  • Create New...