-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Bo boksery to takie manipulanty ;) -
Amstaff - łagodny jak baranek, marnieje w schronie :(
Maruda666 replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za dobry domek dla Lolka :) Mam nadzieję, że skoro już w DS to się nie obrazi jak zaproszę , na pieski , które ciągle czekają [url]http://www.dogomania.pl/threads/193085-Horrorki-S%C5%82odko%C5%9Bci-i-du%C5%BCo-wi%C4%99cej-dla-%C5%9Amieszka-Sary-i-Ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-do-30.09[/url] -
Myślę, że Montuś się nie obrazi, jeżeli zaprosze tu u niego na bazarek między innymi na psy z Szydłowca http://www.dogomania.pl/threads/193085-Horrorki-S%C5%82odko%C5%9Bci-i-du%C5%BCo-wi%C4%99cej-dla-%C5%9Amieszka-Sary-i-Ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-do-30.09 Podnieście czasem :) Co do znieczulenia i niejedzenia to też zazwyczaj miałam zalecaną tylko lekką kolację i potem już tylko wodę ( zabiegi były najczęściej koło południa). Ze dwa razy miałam usypianego kota w biegu, bez żadnej głodówki ( nagłe przypadki).
-
Szczylek sie mam nadzieję nie obrazi, jeżeli zaprosze u niego na bazarek między innymi na psy z Szydłowca [url]http://www.dogomania.pl/threads/193085-Horrorki-S%C5%82odko%C5%9Bci-i-du%C5%BCo-wi%C4%99cej-dla-%C5%9Amieszka-Sary-i-Ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-do-30.09[/url] Zaglądajcie proszę:)
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nes wróciła :) :) Hura!!! Sonka przekazuje, że pieniądze doszły, a paczkę wyśle jutro . -
Szczylku, zrób piękne oczy do cioteczek :-o Szczylu prosi o deklaracje ;)
-
Na razie stałe zbieramy, może jeszcze ktoś dojdzie? A allegro warto zrobić - większa szansa, że trafi się jakiś domek. Zawsze dobrze mieć w zapasie jakiś zaskórniaczek:)
-
A niech im wyjdzie na zdrowie ;) Bezpieczny seks:evil_lol:
-
Amstaff - łagodny jak baranek, marnieje w schronie :(
Maruda666 replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']A dlaczego nie Karolek?[/QUOTE] Ja tam jestem za Karolkiem :) ale nie wiem, czy to będzie dobrze odbierane przez otoczenie, jak będziesz za psiakiem wołać Lolek ( kojarzy się chyba z Wadowicami ;) ), może się mylę? -
[quote name='Kapsel']Śmiejcie się śmiejcie, ale na innych stronach, one tez mają takie kolory umaszczenia jak Szczylek, bardziej mi on podchodzi pod tego mastifa niż benia, chyba, że ja w ogóle źle kojarzę i źle widzę.... bo tak chcę widzieć :placz:[/QUOTE] Kapselku, ja się wcale a wcale nie śmieję :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Kolorki ma identyczne, tylko ta masa nie taka :0 - a tamten ma niby na zdjęciu 5 mięsięcy. Ale jak Szczylek pobędzie jeszcze trochę u Czarodziejki, z jego apetytem, to kto wie???
-
Wychudzony mastif pirenejski :)
-
Zaglądam co u Szczylka słychać...i słychac dobrze:) Szczylu z każdym dniem robi się majętniejszy ;) Czarodziejko, napisz proszę, czy doszły pieniążki za hotelik??
-
Amstaff - łagodny jak baranek, marnieje w schronie :(
Maruda666 replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
No to ja dalej z moim Lolkiem :) Wróciłam na pierwszą, pooglądałam sobie jeszcze raz - on wygląda tak ciapowato :) - może Maniek, Gutek?? -
Amstaff - łagodny jak baranek, marnieje w schronie :(
Maruda666 replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
To ja napiszę, bo dziecko pewnie nie skojarzyło, że nasz kot Rysiek, ma imię brata męża ;) facet nie jest ciekawy, kot za to super:) Ale nas wzięło na ludzkie imiona ;). Poczekamy na Kamilę, co do ewentualnej zmiany imienia, zgodzi się, nie zgodzi??