Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Czyli są tam jeszcze jakieś zamknięte psy :( ?? Dziadku, coś ty taki oporny??
  2. Bo boksery to takie manipulanty ;)
  3. Podczytuję od początku i mocno trzymam kciuki za dziadziusia.
  4. Zofia, one naprawdę robią ogromne postępy. Tobie zawdzięczają szansę na życie :)
  5. Trzymamy kciuki za dobry domek dla Lolka :) Mam nadzieję, że skoro już w DS to się nie obrazi jak zaproszę , na pieski , które ciągle czekają [url]http://www.dogomania.pl/threads/193085-Horrorki-S%C5%82odko%C5%9Bci-i-du%C5%BCo-wi%C4%99cej-dla-%C5%9Amieszka-Sary-i-Ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-do-30.09[/url]
  6. Myślę, że Montuś się nie obrazi, jeżeli zaprosze tu u niego na bazarek między innymi na psy z Szydłowca http://www.dogomania.pl/threads/193085-Horrorki-S%C5%82odko%C5%9Bci-i-du%C5%BCo-wi%C4%99cej-dla-%C5%9Amieszka-Sary-i-Ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-do-30.09 Podnieście czasem :) Co do znieczulenia i niejedzenia to też zazwyczaj miałam zalecaną tylko lekką kolację i potem już tylko wodę ( zabiegi były najczęściej koło południa). Ze dwa razy miałam usypianego kota w biegu, bez żadnej głodówki ( nagłe przypadki).
  7. Panienki ,,dzikuski" może się nie obrażą, jak zaproszę u nich na bazarek między innymi na psy z Szydłowca [url]http://www.dogomania.pl/threads/193085-Horrorki-S%C5%82odko%C5%9Bci-i-du%C5%BCo-wi%C4%99cej-dla-%C5%9Amieszka-Sary-i-Ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-do-30.09[/url]
  8. Szczylek sie mam nadzieję nie obrazi, jeżeli zaprosze u niego na bazarek między innymi na psy z Szydłowca [url]http://www.dogomania.pl/threads/193085-Horrorki-S%C5%82odko%C5%9Bci-i-du%C5%BCo-wi%C4%99cej-dla-%C5%9Amieszka-Sary-i-Ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-do-30.09[/url] Zaglądajcie proszę:)
  9. Nes wróciła :) :) Hura!!! Sonka przekazuje, że pieniądze doszły, a paczkę wyśle jutro .
  10. Szczylku, zrób piękne oczy do cioteczek :-o Szczylu prosi o deklaracje ;)
  11. Marta, chyba musisz kupić większy fotel :evil_lol:, kto to widział tak słodziaka męczyć ;)
  12. Na razie stałe zbieramy, może jeszcze ktoś dojdzie? A allegro warto zrobić - większa szansa, że trafi się jakiś domek. Zawsze dobrze mieć w zapasie jakiś zaskórniaczek:)
  13. Same sadystki na tym dogo :crazyeye:, na co my się składamy?: - obcinanie jajek :angryy:, wyrywanie zębów :shake: - proszę o nr konta :evil_lol:
  14. A niech im wyjdzie na zdrowie ;) Bezpieczny seks:evil_lol:
  15. [quote name='Kapsel']A dlaczego nie Karolek?[/QUOTE] Ja tam jestem za Karolkiem :) ale nie wiem, czy to będzie dobrze odbierane przez otoczenie, jak będziesz za psiakiem wołać Lolek ( kojarzy się chyba z Wadowicami ;) ), może się mylę?
  16. [quote name='Kapsel']Śmiejcie się śmiejcie, ale na innych stronach, one tez mają takie kolory umaszczenia jak Szczylek, bardziej mi on podchodzi pod tego mastifa niż benia, chyba, że ja w ogóle źle kojarzę i źle widzę.... bo tak chcę widzieć :placz:[/QUOTE] Kapselku, ja się wcale a wcale nie śmieję :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Kolorki ma identyczne, tylko ta masa nie taka :0 - a tamten ma niby na zdjęciu 5 mięsięcy. Ale jak Szczylek pobędzie jeszcze trochę u Czarodziejki, z jego apetytem, to kto wie???
  17. Wychudzony mastif pirenejski :)
  18. Dziwne, że ta smycz zostawiona na noc przetrwała w całości :evil_lol: Skoro jej nie zjadły, nie jest to dla nich taki straszny wróg - jeszcze trochę a ją pokochają ;)
  19. Zaglądam co u Szczylka słychać...i słychac dobrze:) Szczylu z każdym dniem robi się majętniejszy ;) Czarodziejko, napisz proszę, czy doszły pieniążki za hotelik??
  20. Bidulka taka, wyrodna pani nawet kocyka mu pod dupcię nie chce dać :) :)
  21. No to ja dalej z moim Lolkiem :) Wróciłam na pierwszą, pooglądałam sobie jeszcze raz - on wygląda tak ciapowato :) - może Maniek, Gutek??
  22. Jak spojrzałam na zdjęcie Lorda, to miałam wrażenie, że serce mi staje - bliźniak mojego Cezara ( Cezka nie ma już z nami dwa lata :( ). Marta, skoro Monti reaguje na dźwięk smyczy, lodówki ;), to słyszy. Może nikt na niego nie cmokał? Imię Monti dostał w schronisku, czy z nim już tam trafił?
  23. To ja napiszę, bo dziecko pewnie nie skojarzyło, że nasz kot Rysiek, ma imię brata męża ;) facet nie jest ciekawy, kot za to super:) Ale nas wzięło na ludzkie imiona ;). Poczekamy na Kamilę, co do ewentualnej zmiany imienia, zgodzi się, nie zgodzi??
×
×
  • Create New...