Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Jak już pisałam na pw, moją stałą przelewam na Śledzika. Jeżeli są jakieś fanty na bazarki, to sonek666 chętnie od wtorku powystawia. Nie zaglądałam troszkę a tu taka wiadomość :multi::multi::multi:
  2. Moja stała deklaracja poszła 17.06 - doszła?
  3. Do góry Emeczka, pokazuj się !!!
  4. Cały czas cichutko śledzę postępy dzielnego Kinga :) :) Cudowne wiadomości:multi::multi:
  5. [quote name='Telimenka']Ale śliczny zadowolony ryjeczek :). Piękny jest. W sumie racja ze ma cos z [B]tosa inu[/B].[/QUOTE] W pierwszej chwili przeczytałam z łosia inu :evil_lol::evil_lol:
  6. Fajny misio. Chudzinka to on nie jest:) :)
  7. Vikulcu, co u ciebie? Tej kwarantanny to trochę jej jeszcze zostało? :(
  8. Do góry malutka !!
  9. Dopiero teraz znalazłam taki rewelacyjny wątek :) :) Od rana siedzę i wyję ze śmiechu. Mój Cezar na szczęście był psim aniołem - kilka pilotów, jakieś książki. Koty niszczą mi drzwi wyjściowe - Maruda rozszczepiła je u dołu pazurkami, Szeryf obrał klamkę z lakieru - wali łapami żeby sobie otworzyć. Dzięki niemu nauczyliśmy się zawsze zamykać na klucz :evil_lol:. Z początku takie łomotanie klamką nad ranem było dość stresujące - zrywasz się ze snu przerażona, że to jakiś bandzior:evil_lol: Największym szkodnikiem okazała się koszatniczka którą kiedyś miałam. Wypuszczałam ją z klatki na godzinę, dwie na przedpokój. W trakcie jednego takiego spacerku Koszałka siedziała schowana między klatką a ścianą i wyraźnie nie miała ochoty biegać. Na drugi dzień znajomi poinformowali mnie, że nie można się do nas dodzwonić. . Ile się naszukaliśmy - odsuwanie szafki, na której stał aparat, kontrola gniazdek - i nic. W końcu odsuwam elastyczną listwę przy ścianie w przedpokoju, pod którą biegł kabelek ( w tym miejscu mała wczoraj się czaiła)- a tu pusto. Szkodnik zżarł 20cm przewodu, nie zostało nic, ani otuliny, ani odrobiny miedzianych przewodów:-(, ani okruszeczka - zbrodnia doskonała :diabloti:
  10. Piromanko, może pw do tych co zapomnieli? Zdarza się, że skończy się stałe zlecenie i człowiek nie zauważy. Sama się ledwo co nagimnastykowałam, żeby sprawdzić czy płacę - mam Zenka w stałych jako Cyryla ;)
  11. Zaglądam do Lenki :) Poszło moje 40zł za czerwiec i lipiec. Krakowianko - Ty jeszcze w 2010r ;) ? ( rozliczenie kilka postów wyżej)
  12. Bardzo proszę jeszcze raz nr konta - deklarowałam 20zł, pewnie konto dostałam, ale nie mogę go znaleźć. Zrobię stały przelew, przynajmniej nie zapomnę. Trzymajcie się psiaki.
  13. Ewunia, jestem na zaproszenie. Będę podnosić, bo tylko to potrafię :oops:
  14. Śliczny psiak i do tego Cezar :loveu:( jak mój nie żyjący już Cezarek z awatarka). Dorobella podeślij nr konta - coś prześlę ( dostałam pożyczkę to szaleję:evil_lol:).
  15. Hadar czeka cierpliwie na dom :cool1:
  16. Na zaproszenie Gonzika :) Dyszkę stałej mogę dać, postaram się też dokładać coś okazjonalnie. Na pierwszą Emka :)
  17. Aza pewnie już się zaaklimatyzowała:) :) Szczęściara:) Cioteczki, zajrzyjcie, podnieście przynajmniej. Bazarek trwa jeszcze do środy, ruch znikomy :(, a część fantów ( podarowanych przez Owieczkę) idzie tylko na Azę i Barta. Reszta na pół. Zapraszam - [url]http://www.dogomania.pl/threads/209001-Czego-tu-nie-ma-%29-nowe-fanty-na-d%C5%82ugi-do-15.06[/url]
  18. To naprawdę nie jest jakaś kosmiczna kwota, warto zawalczyć. Kto jeszcze wspomoże ??
  19. Cały czas kciukasy za dobry domek :multi::multi:
×
×
  • Create New...