-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Mocne kciuki:thumbs::thumbs::thumbs:
-
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
Maruda666 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Moja stała deklaracja poszła 17.06 - doszła? -
Do góry Emeczka, pokazuj się !!!
-
Cezar vel Bruno - pies marzenie już w cudownym DS z kotkami
Maruda666 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='Telimenka']Ale śliczny zadowolony ryjeczek :). Piękny jest. W sumie racja ze ma cos z [B]tosa inu[/B].[/QUOTE] W pierwszej chwili przeczytałam z łosia inu :evil_lol::evil_lol: -
Staruszek Rottweilera-już nie umrze za kratami:) W nowym domu!!!
Maruda666 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Fajny misio. Chudzinka to on nie jest:) :) -
Vikulcu, co u ciebie? Tej kwarantanny to trochę jej jeszcze zostało? :(
-
Cezar vel Bruno - pies marzenie już w cudownym DS z kotkami
Maruda666 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Do góry rudasku :) -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Stefciu, szybkie siku i spańko :) -
Do góry malutka !!
-
Dopiero teraz znalazłam taki rewelacyjny wątek :) :) Od rana siedzę i wyję ze śmiechu. Mój Cezar na szczęście był psim aniołem - kilka pilotów, jakieś książki. Koty niszczą mi drzwi wyjściowe - Maruda rozszczepiła je u dołu pazurkami, Szeryf obrał klamkę z lakieru - wali łapami żeby sobie otworzyć. Dzięki niemu nauczyliśmy się zawsze zamykać na klucz :evil_lol:. Z początku takie łomotanie klamką nad ranem było dość stresujące - zrywasz się ze snu przerażona, że to jakiś bandzior:evil_lol: Największym szkodnikiem okazała się koszatniczka którą kiedyś miałam. Wypuszczałam ją z klatki na godzinę, dwie na przedpokój. W trakcie jednego takiego spacerku Koszałka siedziała schowana między klatką a ścianą i wyraźnie nie miała ochoty biegać. Na drugi dzień znajomi poinformowali mnie, że nie można się do nas dodzwonić. . Ile się naszukaliśmy - odsuwanie szafki, na której stał aparat, kontrola gniazdek - i nic. W końcu odsuwam elastyczną listwę przy ścianie w przedpokoju, pod którą biegł kabelek ( w tym miejscu mała wczoraj się czaiła)- a tu pusto. Szkodnik zżarł 20cm przewodu, nie zostało nic, ani otuliny, ani odrobiny miedzianych przewodów:-(, ani okruszeczka - zbrodnia doskonała :diabloti:
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piromanko, może pw do tych co zapomnieli? Zdarza się, że skończy się stałe zlecenie i człowiek nie zauważy. Sama się ledwo co nagimnastykowałam, żeby sprawdzić czy płacę - mam Zenka w stałych jako Cyryla ;) -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Lenki :) Poszło moje 40zł za czerwiec i lipiec. Krakowianko - Ty jeszcze w 2010r ;) ? ( rozliczenie kilka postów wyżej) -
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
Maruda666 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę jeszcze raz nr konta - deklarowałam 20zł, pewnie konto dostałam, ale nie mogę go znaleźć. Zrobię stały przelew, przynajmniej nie zapomnę. Trzymajcie się psiaki. -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ewunia, jestem na zaproszenie. Będę podnosić, bo tylko to potrafię :oops: -
Cezar vel Bruno - pies marzenie już w cudownym DS z kotkami
Maruda666 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Śliczny psiak i do tego Cezar :loveu:( jak mój nie żyjący już Cezarek z awatarka). Dorobella podeślij nr konta - coś prześlę ( dostałam pożyczkę to szaleję:evil_lol:). -
Hadar czeka cierpliwie na dom :cool1:
-
Na zaproszenie Gonzika :) Dyszkę stałej mogę dać, postaram się też dokładać coś okazjonalnie. Na pierwszą Emka :)
-
Aza pewnie już się zaaklimatyzowała:) :) Szczęściara:) Cioteczki, zajrzyjcie, podnieście przynajmniej. Bazarek trwa jeszcze do środy, ruch znikomy :(, a część fantów ( podarowanych przez Owieczkę) idzie tylko na Azę i Barta. Reszta na pół. Zapraszam - [url]http://www.dogomania.pl/threads/209001-Czego-tu-nie-ma-%29-nowe-fanty-na-d%C5%82ugi-do-15.06[/url]
-
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
Maruda666 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
To naprawdę nie jest jakaś kosmiczna kwota, warto zawalczyć. Kto jeszcze wspomoże ?? -
Cały czas kciukasy za dobry domek :multi::multi: