-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Maruda666 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka'] Ej, coś tam jest [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4531/dscn6715.jpg[/IMG][/QUOTE] Jacy oni są do siebie podobni :evil_lol::evil_lol: Śliczne słodziaki :loveu:, szczęśliwe i bezpieczne. Chłopaki chyba się nie pogniewają, jak zaproszę u nich na bazarek na spłatę długu Budryska [url]http://www.dogomania.pl/threads/210872-Mega-bluzkowisko-na-d%C5%82ug-pszczy%C5%84skich-psiak%C3%B3w-do-20-lipca-22.00[/url] -
Jestem Parys...czekamy na wieści z nowego domu....
Maruda666 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK'].... ja widzialam 3 razy w 1 dzien, trwaja ok 1-2 min potem jakis czas dochodzi do siebie ....... [/QUOTE] A sam napad jak wygląda - przewraca się, jest nieprzytomny, ma drgawki? czy tylko ,,...byl tak jakby w "innym swiecie", patrzył obojetnie " Jestem na zaproszenie Gonzikowej. Dobrze, że psiak ma szansę na wyjście ce schronu. -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales'][SIZE=5][COLOR=mediumturquoise]ST[COLOR=darkorange]EF[/COLOR][COLOR=teal]A[/COLOR][COLOR=deepskyblue]NK[/COLOR][COLOR=magenta]OW[/COLOR][COLOR=olive]O zaprasza:multi::multi:Marudko666:multi:na zdjeciu z cudnym niuniem , mam zegarusiek od ciebie:bye::thumbs:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Aż się wróciłam jeszcze raz obejrzeć zdjęcie :) Diana79 - masz zapchaną skrzynkę :mad: a ja chcę nr konta :evil_lol: -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales'][SIZE=5][COLOR=mediumturquoise]ST[COLOR=darkorange]EF[/COLOR][COLOR=teal]A[/COLOR][COLOR=deepskyblue]NK[/COLOR][COLOR=magenta]OW[/COLOR][COLOR=olive]O zaprasza:multi::multi:Marudko666:multi:na zdjeciu z cudnym niuniem , mam zegarusiek od ciebie:bye::thumbs:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Aż jeszcze raz obejrzałam zdjęcie :) Stefciu ślicznoto - do góry :) :) -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ewuś, to jak przesłać? Przekazem pocztowym na adres domowy? -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Z całego serca życzę Stefciowi aby mógł zostać już na stałe z Arkiem - obaj byli by szczęśliwi :multi: Ewunia, podeślij nr konta - dołożę coś do karmy. -
Cezar vel Bruno - pies marzenie już w cudownym DS z kotkami
Maruda666 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Cezarku, gdzieś już tam pewnie ta kanapa na Ciebie czeka :), tylko ona jeszcze o tym nie wie ;) -
Jakoś radośniej się zrobiło :loveu: bo nasze słońce Kapselkowe powróciło
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Maruda666 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Mocno kciuki cały czas trzymam . Laika, nie wygłupiaj się :shake: -
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
Maruda666 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Posłałam dodatkowo dla chłopaków 50zł na ,,kawałek" wścieklizny. -
Przyłączam się do kciuków za zdrowie Emki. Dobrze, że dziewczyna już u Zuzi :)
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Maruda666 replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[B]Jeżeli macie fanty, to chętnie zrobię bazarek ( ja albo sonek666) - dajcie tylko zdjęcia - [email][email protected][/email][/B] -
Rufusku, tylko nie rozrabiaj :) :)
-
Cezar vel Bruno - pies marzenie już w cudownym DS z kotkami
Maruda666 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Cezarku, lepiej już? :) :) -
Mocno trzymam kciuki :) :)
-
Apollo odszedl godnie ,dziekuje Zosiu
Maruda666 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękny psiak się z niego robi - prawdziwy Apollo :) Zosiu, podziw i uznanie:Rose: -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Maruda666 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Przelałam 30zł - na razie jednorazowo. Co do stałej, to muszę policzyć :( -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Maruda666 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, dajcie konto - coś jednorazowo podrzucę. Trzymam kciuki, żeby gdzieś jakieś miejsce dla tych malizn się znalazło :( -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Stefciu, śliczny jesteś :loveu::loveu: -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Maruda666 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Za egzaminy, to już pewnie za późno, to za boksiole :thumbs::thumbs::thumbs: -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
Maruda666 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczna cała czwórka :) :) -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Stefciu, witaj przy sobocie :) -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Maruda666 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
śliczne maluchy :) Na razie zapisuję - muszę policzyć , ale jeżeli nie stałą, to jednorazowo na pewno coś wpłacę.