Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Przygnała mnie Gonzikowa. Toż ta kruszyna jest mniejsza od moich kotów :(
  2. Zobaczyłam tytuł - Bruno we wspaniałym domu...i się głowię kto zacz ?? A to Cezek :) :) Cezarku , brak mi słów :multi::multi::multi:
  3. [quote name='Kapsel']Marudka Nasza Kochana wróciła pewnie z wakacji :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Kapselku :) :) , właśnie zaczęłam urlop :multi::multi:
  4. Nie uważacie, że koty należą chyba też do takich plaskatonosych:) :)?? Długo miałam razem mojego Cezara ( boksiu), kilka kotów i stado myszoskoczków - i jakoś mi razem ,, z twarzy" pasowały . A jak Sonka przyniosła szczura - wyraźnie się różnił :evil_lol: Emhokr, Twoja parka z dnia na dzień piękniejsza :)
  5. Śliczna mała. Gdyby nie moje kocie stado, już ustawiłabym się w kolejce po nią :) Co do bazarków, to nie można robić na psy, które mają stały dom - a ona nie ma:(
  6. Żegnaj malutki, już jesteś szczęśliwy. A my tu w dole płaczemy :(
  7. Stefciu, już jesteś po poobiednim spacerku??
  8. Mój Cezar kochał koty, Cezarki tak mają:thumbs::thumbs::thumbs:
  9. Emcia, Perełek się nie straszy ząbkami, perełki się połyka w całości :cool3:
  10. Stałą na pewno 20zł. Postaram się jednorazowo na początek coś więcej. A co z tą suczką z cieczką, Jego przyjaciółką?
  11. Jeżeli była by szansa na hotelik obiecuję się regularnie dokładać. Inaczej nie mogę pomóc :(
  12. Ślicznie Emce w kwiatach i zieleni :)
  13. Przecudne to zdjęcie w zbożu :) ( czy co to tam rosło)
  14. Co do bazarku to też potwierdzam gotowość poprowadzenia - [email][email protected][/email] ewentualnie zrobi sonek666 - [email][email protected][/email]
  15. Biedny dziadzio:( Coś też się dołożę, postaram się też wyskrobać jakiś bazarek.
  16. Zgłaszam się na zaproszenie Pani Teresy. Serce się kraję patrząc na Timo. To młody, piękny pies. Pewnie leczenie będzie długotrwała, ale jak już porośnie ,,sierściuchem", szybko powinien znaleźć dom:) Postaram się wpłacać miesięcznie 20zł - proszę o nr konta.
  17. Zaglądam co nowego u Stefcia, a tu taka przygoda :(. Przed laty moja pierwsza sunia dorwała gdzieś kawał starego prześcieradła i w galopie powiew zarzucił jej tą ścierę na oczy - zatrzymała się na drewnianej szopce - aż usiadła przymroczona, otrzepała się i ...śladu nie było ( to była boksia, bardziej już chyba pyszczka spłaszczyć się nie dało :evil_lol:) - budowla też wytrzymała zderzenie :evil_lol:;)
  18. Deklarowałam 20zł - i w ,, wykazie " jestem, ale w rozliczeniu mnie nie ma? 30 czerwca poszło 20zł.
  19. Emcia pewnie już smacznie śpi, więc może się nie pogniewa ;) - zapraszam na bazarek pełen bluzeczek na spłatę długu podopiecznych Budryska http://www.dogomania.pl/threads/210872-Mega-bluzkowisko-na-d%C5%82ug-pszczy%C5%84skich-psiak%C3%B3w-do-20-lipca-22.00
×
×
  • Create New...