Pozwole sobie jeszcze raz zaprosic na bazarek dla Foksa i małego Bezika - w poście 8 dodane nowe praktyczne drobiazgi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207032-NOWE-FANTY!-dla-Bezia-i-Foxa-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-kawa-d%C5%82ugopisy-bi%C5%BCuteria-do-10.05-%29[/url]
A ja jeszcze raz zaprosze na bazarek - w poście 8 dodane fajne nowe drobiazgi [url]http://www.dogomania.pl/threads/207032-NOWE-FANTY!-dla-Bezia-i-Foxa-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-kawa-d%C5%82ugopisy-bi%C5%BCuteria-do-10.05-%29[/url]
Długo nie zaglądałam, a dziś coś mnie tu ciągnęło. Montuś, zdrowiej nam. Marta, trzymamy za Was kciuki, musi być dobrze:thumbs::thumbs:
Co do PJN proszę wciągnąć mnie na członka ;)
To ja też proszę o konto dla jego królewskiej mości. Z bazarku wyszło dla Kinga trochę ponad 40zł - zaokrąglę do 50.
Przy okazji, zajrzyjcie proszę ciocie boksiowe na bazarek w moim podpisie, strasznie pusto :(
Piekny Foksio nasz radosny,
cieszy się na widok wiosny.
W ciasnej klatce już nie siedzi,
nad swym losem się nie biedzi.
Cotki o to zawalczyły
Foksia z pudła wyciągnęły :)
Na jakie konto posłać pieniądze z bazarku? Potrzebne są na już, czy poczekać do zamknięcia bazarku?
Dziewczyny :loveu: jesteście wielkie : )
Lenka, trzymaj się :) - koszmar się skończył. Coś nie wierzę, żeby on dawał jej tam jakieś leki:shake:
Zaproszenia docierają, ciotki dzielnie przybiegają.
Bo tyszaki już tak mają - swym urokiem przyciągają:)
Niestety pomóc mogę tylko jednorazowo. Postaram się też sklecić jakiś bazarek.
Póki co proszę o nr konta.
Ta historia z gwałtami, w głowie się nie mieści. Jeżeli to okaże się prawdą, to nie wiem co sądzić o nas jako o gatunku. Choć dewianci i debile zdarzają się na wszystkich poziomach ewolucji - a im wyżej tym gorzej.
Czekamy na wieści od Lenki. I co z nią dalej? Ona sobie w schronie nie poradzi:-(