Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Wiki spakowana?
  2. Mogę tylko podnieść i mocno trzymać kciuki.
  3. Foksiu, z bazarku będzie dla ciebie ponad 70zł :) - tylko muszę pozbierać.
  4. Najważniejsze, że nie jest gorzej. Teraz z każdym dniem musi być tylko lepiej :)
  5. Pozwole sobie jeszcze raz zaprosic na bazarek dla Foksa i małego Bezika - w poście 8 dodane nowe praktyczne drobiazgi [url]http://www.dogomania.pl/threads/207032-NOWE-FANTY!-dla-Bezia-i-Foxa-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-kawa-d%C5%82ugopisy-bi%C5%BCuteria-do-10.05-%29[/url]
  6. A ja jeszcze raz zaprosze na bazarek - w poście 8 dodane fajne nowe drobiazgi [url]http://www.dogomania.pl/threads/207032-NOWE-FANTY!-dla-Bezia-i-Foxa-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-kawa-d%C5%82ugopisy-bi%C5%BCuteria-do-10.05-%29[/url]
  7. Podczytuję od początku i trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji.
  8. Taka śliczna szczoteczka :) i wciąż szuka domu :shake:
  9. Głaski dla Foksika - jest taki radosny :) :)
  10. Pieniążki poszły. Jak dojdą, proszę o potwierdzenie na bazarku http://www.dogomania.pl/threads/206395-Gothland-rozliczamy-%29 lub tu na wątku.
  11. Obejrzałam i się wściekam. Buc ma ciepłą posadkę i co go obchodzą jakieś zagłodzone zwierzęta. Pewnie nawet ich nie widział :(
  12. Długo nie zaglądałam, a dziś coś mnie tu ciągnęło. Montuś, zdrowiej nam. Marta, trzymamy za Was kciuki, musi być dobrze:thumbs::thumbs: Co do PJN proszę wciągnąć mnie na członka ;)
  13. To ja też proszę o konto dla jego królewskiej mości. Z bazarku wyszło dla Kinga trochę ponad 40zł - zaokrąglę do 50. Przy okazji, zajrzyjcie proszę ciocie boksiowe na bazarek w moim podpisie, strasznie pusto :(
  14. Piekny Foksio nasz radosny, cieszy się na widok wiosny. W ciasnej klatce już nie siedzi, nad swym losem się nie biedzi. Cotki o to zawalczyły Foksia z pudła wyciągnęły :)
  15. Dla kontrastu z wiosennym Bodziem zobaczcie co się u nas porobiło. Widok z okna po przebudzeniu :(
  16. Na jakie konto posłać pieniądze z bazarku? Potrzebne są na już, czy poczekać do zamknięcia bazarku? Dziewczyny :loveu: jesteście wielkie : ) Lenka, trzymaj się :) - koszmar się skończył. Coś nie wierzę, żeby on dawał jej tam jakieś leki:shake:
  17. Z bazarku, z którego połowa przeznaczona jest dla Lenki w tej chwili wychodzi na nią około 40zł. Proszę o konto to prześlę 50zł.
  18. Lenka nareszcie bezpieczna :) Wiecie czy tam jeszcze zostały jakieś psy?
  19. Poszło 50zł na naboje do karabinu ;)
  20. Kiniu, z bazarku będzie dla ciebie prawie 50zł - będzie może na jedno pływanko ;)
  21. Zaproszenia docierają, ciotki dzielnie przybiegają. Bo tyszaki już tak mają - swym urokiem przyciągają:) Niestety pomóc mogę tylko jednorazowo. Postaram się też sklecić jakiś bazarek. Póki co proszę o nr konta.
  22. Ta historia z gwałtami, w głowie się nie mieści. Jeżeli to okaże się prawdą, to nie wiem co sądzić o nas jako o gatunku. Choć dewianci i debile zdarzają się na wszystkich poziomach ewolucji - a im wyżej tym gorzej. Czekamy na wieści od Lenki. I co z nią dalej? Ona sobie w schronie nie poradzi:-(
×
×
  • Create New...