Przepraszam, że pozwolę sobie poofować, ale boksio pilnie szuka domu a widzę tu sporo boksiolubnych cioteczek :)
Medorowa, znasz Fidela - dostałam wieczorem smesa od Izy, że musi go pilnie oddać :(. Nie znam do końca sytuacji, Iza przebywa za granicą. Wątek Fidelka - [url]http://www.dogomania.pl/threads/26956-Galeria-s%C5%82odziak%C3%B3w-boksera-Fidela-i-Kici/page48[/url]
Może ktoś ma jakiś pomysł ?