Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Wpadam zobaczyc co u Rufusa i życzyć Ani udanego wyjazdu :) :)
  2. Guła - to takie pieszczotliwe okreslenie ;)
  3. [quote name='Maruda666']To przynajmniej podniosę !! Za kilka dni wpłacę swoją marcowo - kwietniową wpłatę.[/QUOTE] Przegapiłam guła gapiowata i dopiero teraz posłałam za marzec, kwiecień ( ale dodałam 10zł - poszło 50). Lenka trzymaj się. Cieszę się, że czuje się lepiej :)
  4. Co u Vikuni? Oby ta cisza była dobrym znakiem.
  5. [quote name='AnnaA']Proszę przeznaczyc moją wpłatę na innego psiaka wg.Waszego uznania. Bardzo się ciesze, że Gorka tak świetnie sobie radzi.[/QUOTE] Co do mnie, to też jak wyżej :)
  6. A mój się już skńczył - przelałam dla Alika 80zł. Proszę o potwierdzenie na bazarku, jak dojdzie [url]http://www.dogomania.pl/threads/203982-S%C5%82odycze-kawa-i-inne-na-operacj%C4%99-Lili-i-Alika-do-25-marca-22.00[/url]
  7. Dziękuje za zaproszenie. Niewiele mogę pomóc, ale jak dojdzie co do czego jednorazowo coś poślę. Szkoda psiaka. On jest ,,średniak"? - na zdjęciach wygląda na dużego.
  8. Czy Boston już wie :) ?? Spakowany ? Ale Ci się udało chudziaku :) :)
  9. Moje 20zł poszło. Piegowaty stworze, do góry!!
  10. A ja proszę o nr konta - skonczył się mój bazarek - połowa dla Alika. Po cichutku zaproszę też na bazardk dla pokrycia długu u weta tymczasów ulvhedinn [url]http://www.dogomania.pl/threads/205187-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-wszelakie-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-u-weta-do-10-kwietnia[/url]. ;) - znalazłam już konto na pierwszej.
  11. Też pozwolę sobie zaprosić ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205187-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-wszelakie-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-u-weta-do-10-kwietnia./page3[/url] Może Kra próbuje dać do zrozumienia, że chce swoją prywatną lodówkę ??
  12. Mam nadzieję, ze się nie pogniewacie, jak po cichutku zaproszę na bazarek na dług tymczasów ulvhedinn [url]http://www.dogomania.pl/threads/205187-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-wszelakie-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-u-weta-do-10-kwietnia./page3[/url] Viki to imię które już miała, czy na nową drogę życia dostała nowe?
  13. Te deklarowane na ogłoszenia 30zł poślę dla psiaków - tylko konto proszę.
  14. Śliczny sierściuszek :)
  15. Szkielet obciągnięty skórą i wielki przeraźliwie smutny pychol :( Ona z twarzy taka do doga trochę podobna?
  16. Co się dzieje z tymi ludźmi :shake:??? Czy to zawsze tak było ??
  17. Bazarek pól na pół dla Liluchy i Alika skończony. Jak tylko pozbieram wszystko zrobię przelew. Tylko gdzie - na SOS czy bezpośrednio dla Lili? Przy okazji, zajrzujcie boksiowe cioteczki na bazarek w moim podpisie - może coś się przyda, a każda złotówka jest ważna ( dług u weta ponad 5 tys).
  18. Nie wiem co napisać... rodzaj ludzki schodzi na....
  19. Tak :) teraz będzie się chować za kotem :evil_lol:
  20. Mogę tylko podnieść i zazgrzytać zębami :angryy:
  21. Pomysł świetny - warto taką zbiórkę zrobić ( tez się dorzucę). Dobrze też popytać weta o zamienniki. Niestety, nic nowego nie wymyślę.
  22. Czy pieniądze sa zbierane na już, czy mogę zrobić stały przelew po pierwszym?
  23. Cieszę się, że Piegusia znalazła już swoje stałe miejsce na ziemi :) :) - i to takie miejsce i takich DUŻYCH:loveu: Jeżeli pozwolicie, to swoją deklarację wycofam - chciałabym przeznaczyć te pieniążki też na Pieguskę z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/198828-Piegusia-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-DT.-Nie-ma-gdzie-si%C4%99-podzia%C4%87-pomocy[/url]!!!
  24. Wspaniale się czyta takie wieści :)
×
×
  • Create New...