Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Brawo Fiera :lol::lol: Brawo Aza :multi::multi:
  2. Pieski proszą o stałe deklaracje :( [url=http://www.picturesanimations.com/dogs][img]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/160.gif[/img][/url]
  3. Smieszny mały z latającym ogonkiem :) :) Od cioteczki Izy z jakiegoś starego bazarku zostało mi 20zł z przeznaczeniem dla dowolnej biedy - podajcie proszę nr konta, to poślę dla Paluszka.
  4. Jestem na zaproszenie edek. Trzysta zł na oba psiaki to naprawdę nie dużo, a dla nich szansa na życie. Wprawdzie miałam przystopować stałe deklaracje, ale.... postaram się po 20zł miesięcznie wpłacać.
  5. [quote name='Fiera']Ja mam autko z dużym silnikiem , dlatego paliwa chla jak smok, może za te 50 zł dałby radę pojechać ktoś z autkiem bardziej ekonomicznym?[/QUOTE] Czyli 50zł na transport jest? Ile jeszcze brakuje - może dałoby się zebrać??
  6. Fanty Owieczki dodane :) Jeszcze raz zapraszam na bazarek, z którego znaczna część dochodu przeznaczona jest dla Azy i Barta [url]http://www.dogomania.pl/threads/209001-Czego-tu-nie-ma-%29-nowe-fanty-na-d%C5%82ugi-do-15.06[/url]
  7. Zapraszam na bazarek na długi - pół na pół dla Azy i Barta i dla Ulvhedinn [url]http://www.dogomania.pl/threads/209001-Czego-tu-nie-ma-%29-na-d%C5%82ugi-do-15.06?p=17008953#post17008953[/url] Mam jeszcze dwa posty wolne - mogę coś dorzucić z zaznaczeniem, że to już tylko dla AzoBarta :evil_lol:.
  8. [quote name='Owieczka']..... Ja mogę dac rzeczy na bazarek oby tylko ktos wystawił i poprowadził. Przeslę zdjęcia i opisy i powysyłam. ......... [/QUOTE] Coś próbuję tworzyć. Zostawię ze dwa posty na dodatkowe fanty? Zdjęcia na pw?
  9. Czekamy na niedzielę i wieści z odwiedzin :)
  10. Obiecałam sobie, ze nie będę się odzywać, ale chyba nie potrafię. Nie rozumiem co się dzieje. Dlaczego wątki zostały usunięte? Wyciszanie sprawy czy cenzura??? Można się gdzieś dowiedzieć gdzie i kiedy będzie rozprawa? Czy w ogóle poznamy jej finał? Może przydała by się jakaś pikieta, petycja? Mam wrażenie, że sprawa przycicha. Pan G pewnie dalej legalnie przyjmuje. Czy wobec tego, że nie było umowy adopcyjnej właścicielem Heidi jest nadal Borysus?? Może jakoś by go ściągnąć na wątek. Boję się, że panu się upiecze :( Może sprawa cywilna o zagarnięcie psa i zaległości finansowe? Cały czas myślę o Heidi i tych pozostałych nieszczęśnikach, których skazałyśmy na jego opiekę :( Heidi wyczuła co ją czeka i uciekła, w ,,nagrodę" pewnie wtedy ją uśpił.
  11. Widać że ma już swoje lata, ale jest rzeczywiście piekny :) :)
  12. Stawiam się grzecznie na wezwanie Dominiki :) Teraz to jestem na minusie, ale po wypłacie cos wpłacę albo zrobię bazarek przez sobotę.
  13. Spryciula Maksiu :) i jak pięknie się zaokrąglił :crazyeye:.
  14. Pękne maluchy :) Dołożę jakiś grosz, ale dopiero na początku czerwca.
  15. Rufusku, pokaż się w sobotnie popołudnie :)
  16. Z bazarku Sonek666 będzie dla Bezia 88zł. Proszę o nr konta to wieczorem przeleję ( i doczytam, bo ostatni nie zaglądałam, a widzę, że coś się porobiło:-o )
  17. Fox czołgista :crazyeye::crazyeye: Z zakończonego bazarku dla Foksa przypada 88zł. Przeleję wieczorem, ale chcę się upewnić, czy na to samo konto co na początku.
  18. Smutno, że Krisowi [*] się nie udało :-(. Dostałam pw w sprawie finansów. Nie jestem pewna, czy miałam w nich jakiś udział, ale jeżeli tak, to zgadzam się z propozycją Wykrywki.
  19. Czarek, miałeś prawdziwe szczęście w nieszczęściu, że trafiłeś na Panią Toffina :) Zdrowiej psiaku szybko. Nie doczytałam chyba dokładnie - po kastracji nie było szycia, czy Czarek wyciągnął szwy korzystając z braku zabezpieczenia?
  20. Oczy coś mi zwilgotniały, chyba będzie padać :evil_lol: Piękny widok takie trzy potworki :) :)
  21. Mogę tylko podnieść i trzymać kciuki - więc podnoszę !!! i trzymam:thumbs::thumbs: Szkoda go :shake: Dobrze, że przynajmniej jest już ciepło.
  22. Zespół przedsionkowy http://www.portalweterynaryjny.pl/artykuly/neurologia/zespol-przedsionkowy-u-psow-i-kotow-5.html Montasku, szybko zdrowiej :), nie strasz nas.
  23. Dziewiątego maja posłałam 50zł z bazarku, dziś poszła reszta - 35zł + 20zł stała deklaracja za maj. Śliczne zdjęcia, bo śliczna panienka :) :)
×
×
  • Create New...