Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. To jednak prawda? :multi::multi::multi: Karmelku, żebyś już zawsze był szczęśliwy :)
  2. [quote name='Nikaragua']Powodzenia kochany Albinku :) Karmelek też dzisiaj w domku :)[/QUOTE] Szczęście się uśmiecha do malizn :) :) :)
  3. Moja stała ( 15zł) wychodziła około 15 każdego miesiąca. Zwiększyłam do 30, pójdzie dziewiątego września. Zeniu :) głowa do góry!!
  4. Już w drodze ?? Albinku powodzenia :)
  5. Cioteczki, nie kombinujcie :) Brunio to [B]kundel polski pospolity przesłodki[/B] ( KPPP) Zdjęcia cudowne - ten uśmiechnięty pychol i ta pozycja rozciągniętej żaby :) :) [url]http://images39.fotosik.pl/1041/e07499868c61a283med.jpg[/url]
  6. My się też dołożymy, ale gdzieś po piątym - jak mi pensja dojdzie ;)
  7. Na bazarku właśnie byłam ;) Zapisuję sobie biedaka :(.
  8. Wszystkie boksie, a jeszcze do tego Cezarki :), są mega dzielne :) :) ( mój Cezek z awatarka odszedł 2 lata temu i do końca walczył ). Ale najdzielniejszy boksio nie poradzi bez pomocy boksiowych Cioteczek [URL=http://smajliki.ru/smilie-406660647.html][IMG]http://s4.rimg.info/7d203952816137deb4f26f150d4084c0.gif[/IMG][/URL]
  9. To jeszcze tylko trzy dni :multi::multi::multi:
  10. :( :( Ona pokochała Funię i chyba nikogo więcej nie chce :(
  11. [quote name='Karina R']Posłałam zdjęcia fantów dla Brunasia z opisem na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ). Mam nadzieję ze się komuś spodobają na bazarku i je kupi, bo to były moje skarby ha, ha Życzę cioteczkom udanego popołudnia![/QUOTE] Zdjęcia pościągałam. Dzięki Karina :) - chyba sama coś kupię ( już mam coś na oku). Jeżeli ktoś jeszcze coś ma, to bardzo proszę [email][email protected][/email] - będzie więcej :) czekam do jutra wieczorem i ruszam :) I jeszcze raz zaproszę na Soni bazarek dla Bruna i Piracika [url]http://www.dogomania.pl/threads/213602-Du%C5%BCe-ciuchy-DEATH-metal-ksi%C4%85%C5%BCki-na-ratowanie-dw%C3%B3ch-oczek-6.09.2011r.-%29?p=17530276#post17530276[/url] Może by aktualne bazarki wkleić w pierwszy post??
  12. Cezarku :) śliczności :) Jakie dobre wieści o łapce. Czy jest w związku z tym szansa, że przeszczep nie będzie konieczny?
  13. Jeżeli macie coś do wystawienia, to mogę zrobić z tego bazarek. Sonka zrobiła z naszych fantów i ona się tym zajmuje, a ja mam luz ;) Jeżeli ktoś ma fanty do podesłania to proszę zdjątka na [email][email protected][/email]
  14. [quote name='Iza i Avanti']Przepiękny. I jaki wyczesany- portki na tyłku błyszczące, bielutkie i puchate! Cudownie :D[/QUOTE] ...i ten kwiat w zębach:evil_lol:
  15. Zaznaczę sobie. O ,,właścicielce" nic nie napiszę, bo szkoda słów:angryy: Sonka przewraca mieszkanie do góry nogami w celach bazarkowych, ale póki co postaramy się jutro podesłać jakiś grosz na weta .
  16. Moją deklarację ( sierpień - wrzesień ) dodam do przelewu z bazarku Sonii - myślę, że lada dzień wszystko pozbiera. A co do tekstu na bazarku, to sama prawda, los nie obszedł się z Lenką łaskawie. Dziewczyna zasługuje na nasze łzy i pomoc.
  17. Skoro mogą jechać, to zróbmy wszystko, żeby pojechały. Proszę też o nr konta, coś podeślę.
  18. Bidulek nasz :( Ale musi być coraz lepiej :) :)
×
×
  • Create New...