Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. A Morwiś ciągle czeka...:-( Dobrze,że nie ma mrozów...:shake:
  2. ASTRA-bardzo ładne imię i jak zmienicie A na O,to wypisz wymaluj imię odda charakterek suni...:razz:
  3. [ Ludzie Cię zawiedli,a Twoje oczka tak ufnie patrzyły i prosiły o ratunek... :-( :-( .....Brak słów..... Żal,straszny żal...:-(
  4. Trochę ciemne zdjęcie,bo nocne... Zabrzańskie przytulaki...:loveu:Maleńkiej przez ten brak ząbków języczek "wylata":shake:
  5. Dokładnie.I proszę je ogłaszać NATENTYCHMIAST,bo jeszcze trochę,a serce mi pęknie jak będę je musiała oddać:placz: Tosieńce rana pięknie się goi,szwy ma rozpuszczalne,także odchodzi nam stres ze zdejmowaniem ich:multi: Perełka prawdopodobnie pod koniec tygodnia idzie...:-(
  6. Nie no!!! Super budka,super Ewcia,SUPER tabliczka z imieniem. EWA PL.:terazpol:
  7. [quote name='funia']Wacek [cholera śmiać mi się chce z tego imienia kojarzy mi się z czym innym......][/quote] Taaak? A z czym???:razz:
  8. Pamiętam o Tobie maleńka...
  9. Witaj Ewuniu w to niedzielne przedpołudnie...dobrze,że chociaż ciepło na dworze
  10. Ale numer.....:evil_lol: Wacek,hmm....nasze imię ładniejsze-Rolf:loveu: To dopiero pies-powsinoga:evil_lol:
  11. :-(:-(:-(:-( nie mogę pomóc,podniosę tylko...
  12. Rybciu ile latek może mieć Mila? Wkleiłam ją na wątek do pani poszukującej yoreczka.Może Mila się spodoba;)...
  13. No to czekamy na fotki księżniczki i pora chyba zmienić tytuł;)
  14. Już nikt suni nie odwiedza?:-(
  15. Jacy znajomi?:hmmmm: Jesteśmy cioteczkami Morwisia:loveu:
  16. Ewuniu ile jeszcze będziesz czekała?:placz:
  17. Taki trochę do Maksika [*] podobny,pomóżmy mu,żeby nie skończył jak Maksik w schronisku:placz:
×
×
  • Create New...