Dokładnie.I proszę je ogłaszać NATENTYCHMIAST,bo jeszcze trochę,a serce mi pęknie jak będę je musiała oddać:placz:
Tosieńce rana pięknie się goi,szwy ma rozpuszczalne,także odchodzi nam stres ze zdejmowaniem ich:multi:
Perełka prawdopodobnie pod koniec tygodnia idzie...:-(