Szkoda suni,ale dt nie może się zmarnować,tym bardziej,że jest tylko do lutego...Poker,jak masz jakąś bidę na oku,to wieź ją do Dark.Dark,proszę porób naszej suni wszystkie ogłoszenia jakie umiesz.Traperek w expresowym tempie znalazł domek,może masz szczęśliwą rękę i naszej suni tez się uda?