Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Szkoda suni,ale dt nie może się zmarnować,tym bardziej,że jest tylko do lutego...Poker,jak masz jakąś bidę na oku,to wieź ją do Dark.Dark,proszę porób naszej suni wszystkie ogłoszenia jakie umiesz.Traperek w expresowym tempie znalazł domek,może masz szczęśliwą rękę i naszej suni tez się uda?
  2. [quote name='Ziutka']No i ja tutaj dotarłam :eviltong:[/quote] Ja też:eviltong: Co za wstrętna ciocia Luka,nie pochwaliła się,że jej psiak ma swój watek:mad: Sama musiałam znaleźć!:p Przeczytałam wątek od samego początku.Jak dobrze Luka,że wypatrzyłaś pięknotę.W schronie byłby bez szans:shake:,a teraz to całkiem inny pies:loveu:
  3. Pomóżcie szukać Szrekusia:placz:
  4. Redi psiaczku,ciocia Renatka musi Ci wystarczyć,może inne cioteczki też tu zajrzą?
  5. Żeby ten Mikołaj sprawił cud wszystkim psiakom....eh,nierealne:shake:
  6. Jak sunia się czuje po przeniesieniu do boksu z psiakami?
  7. Kurde Szrekuś gdzie jesteś piesku???:placz:
  8. Hej,hej jest tu kto? co robimy,bo czas leci...:shake:
  9. To nie babcia,to już wilk przebrany za babcię(nawet podobna do wilka):evil_lol:
  10. Cholerne posty przeskakują:angryy:
  11. Z Apsa się jeszcze nie kontaktowałam,więc może podaj mi na pw kontakt do siebie;)
  12. Ja też trzymam kciuki!!!
  13. Cholerka,dobrze byłoby sunie przebadać czy jest zdrowa i zrobić USG,czy nie jest w ciąży...tylko gdzie to USG zrobić:hmmmm:
  14. Nie,Perełka pod koniec tego tygodnia,albo w przyszłym,zależy jak wetom będzie pasować,bo to oni ustalają terminy.
  15. No to dobrze,że mamy info na temat Michałka...Wszędzie podaję numer telefonu jak w pierwszym poście,ale adres maila mój i imię też moje.Skontaktuję się z APSA(bo to chyba ona wystawiła allegro) i poproszę o jej imię i mail,wtedy jakiekolwiek zapytania o Michałka,będą już w całości kierowane do niej.Oby takich zapytań było jak najwięcej;)
  16. [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1263/zdjcie0984vu6.jpg[/IMG] No i kochana Tosieńka,jak widać czuje się dobrze:loveu: [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1958/zdjcie0980aj8.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6748/zdjcie0993uk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9599/zdjcie0990dc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3701/zdjcie0988ux6.jpg[/IMG]
  18. [quote name='togaa']Ach Renatko! Swoje sunieczki szykujesz na prawdziwe, forumowe gwiazdy..... To będzie "towar" pierwsza klasa..!!!![/quote] To JUŻ jest "towar"pierwsza klasa,sami zobaczcie... [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9024/zdjcie0981vd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9382/zdjcie0982fw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9080/zdjcie0996me5.jpg[/IMG]
  19. Niech Cię wreszcie ktoś dojrzy sunieczko kochana...
  20. Może Mikołaj sprawi,że nie będziesz musiał być w zimę w schronie...Tak bardzo bym tego chciała...
×
×
  • Create New...