Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Ale dobrze,że są kochane i w super warunkach.No ale co swój domek,to swój domek...
  2. A jak sobie ogólnie mała radzi w schronie? Jest w boksie z innymi psiakami?
  3. Redi...znajdź sobie w schronie jakiegoś kumpla;).Będzie Ci raźniej,a w mrozy na pewno cieplej;)
  4. Mikołaju-sprężaj się! Domek Morwisiowi potrzebny,bo chłopak marnieje:shake:
  5. [quote name='Estera']Wczoraj dostałam informację, że Foksia nadal szuka swojego domku :([/quote] Taka śliczna i maleńka i nikt nie chce jej dać domku:shake:
  6. [quote name='luka1'] Wiecie , niestety one nie wszystkie przeżyją. Widziałam maleńkiego szczeniaczka zwinietego w kłębuszek, apatycznego, -patrzył smutno. Ech, .............................[/quote] :-(bezradność i ogrom nieszczęścia jest przerażająca:-(:shake:
  7. Satka jest bardzo grzeczna i mądra,gdyby trzymała kupkę,to by była idealna do mieszkania,mimo,że duża.Jakoś tak mi się trafiły same idealne psiaki na tymczasy:lol:.Jak jutro nie przyjedzie do Sati kolega,to sama porobię jej fotki;)
  8. [quote name='Poker'] Renata,to może Twoja ciocia tę zarazę weźmie jak już była przyzwyczajona do takiej.[/quote] Wzięli już jakiś czas temu bidę spod bloku...
  9. Po prostu brak słów...:shake:
  10. [quote name='Ziutka']A Kacperek dostał ode mnie w poniedziałek piłkę z niespodzianką...ale miał ją głęboko w doopie :diabloti: [/quote] Hmm...ciekawe,mówię,ciekawe...:hmmmm: a jak głęboko?:evil_lol:
  11. U nas wszystko dobrze,Tosi zdjęłam kubraczek,rana ładnie zagojona,Tosia taka jakby radośniejsza,troszkę zmizerniała chyba,ale już nadrabia...apetyt ma lepszy niż przed zabiegiem.No niedługo Perełka się szykuje:shake: A Fela jak to Fela-cud,miód i orzeszki Aha...Tosia nie cierpi kotów.Naszego jak by mogła,to by zjadła i to tak na poważnie.Bo Perła to szczeka,ale tylko po to,żeby sobie poszczekać,natomiast Felci jest wsio rawno.
  12. A na Elię nic nie działa,żadna pogoda jej nie zniechęci do jedzenia.Zje swoje i jeszcze po chłopakach dojada:cool1:.Dupka urosła,muszę jej zmniejszyć porcje,bo już zaczyna się kwadratowa robić.Ma chude łapki,a plecy aż prostokątne.Sierść do tego ma napuszoną,więc zaczyna wyglądać trochę komicznie ;) Morwisiu,jak znajdziesz domek,to też Ci dupka urośnie...zobaczysz:razz:
  13. No nie wiem....ale jakoś tak bardziej...poważnie.A tu się okazuje,że Ty taka drobniutka jesteś,taka delikatna,taka Mysia prawdziwa:razz:
  14. No hej! Zaraz wkleję zdjęcia.A gumki to takie jakie komu bardziej pasują.Ja jak bym wygrała,to wzięłabym te "drugie",bo od tych "pierwszych" to plomby wypadają:eviltong: Mysia wiem jak wyglądasz...widziałam Cię w galerii dgm.Jeju zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam:eviltong::razz:
  15. Łaciatku a co tu tak cichutko u Ciebie:shake:...a gdzie cioteczki?
  16. Starszaki pokazujcie się bo czasu macie nie za dużo niestety...:-(
  17. Morwisiu kochany wytrzymaj jeszcze troszkę...
  18. Cioteczki,a coście się tak pochowały i do Ewci nie zajrzały?:cool3:
  19. Michałku,nie daj o sobie zapomnieć...
  20. No to Dark,wychodzi na to,że masz psa obronnego:evil_lol:.Żaden obcy pies do Ciebie nie podejdzie,a nawet żaden człowiek Cię nie zaczepi,bo Zaraza rzuci mu sie do gardła i tak zostanie uwieszona na potencjalnym zaczepnisiu.Ma ta Zaraza swoje dobre strony.Możesz chodzić ciemną nocą i nie straszni Ci są gwałciciele,bo Zaraza odgryzie mu jajka:cool3:
  21. Moja ciocia miała taką właśnie małą zarazę.Nie mieli dzieci,wiec ta sunia była "ich dzieckiem".Fakt-rozpaprana niesamowicie,ale jest pies "rozpaprany" i "rozpaprany".Ta ich sunia była rozpapraną zarazą.Darła mordę na każdego i zawsze.Nikt nie mógł cioci dotknąć(wujka już mógł ktoś dotknąć) nawet w geście powitania,bo rzucała się z zębami i szczekaniem.U nich w domu,jak ktoś usiadł,to już nie mógł się podnieść,bo leciała gryźć.Żadne zwierzę nie mogło do nich w gości przyjść-bo się rzucała.Jak ciocia poszła z nią w gości ,to na domowników i ich zwierzęta też kłapała zębami(nie w swoim domu!).Przeżyła 16 lat i cały czas była wredną małpą :diabloti:.Ale do cioci i wujka-słodziak. Dark,jak opisujesz zachowanie "swojej" Zarazy,to od razu mam przed oczami cioci Perłę.To takie są psy po prostu.Może jakieś profesjonalne szkolenie ją wyprostuje?Chociaż nie sadzę:shake:
  22. [quote name='Koperek']Więc dlaczego napisałaś [B]Renata[/B], że [B]ZARAZEK[/B] traktuje Dark jak przywódce i pana, skoro teraz uważasz, że jeszcze nie wie gówno małe, kto rządzi i jakie zasady tam panują??? Coś mi się tu nie zgadza...:eviltong:;)[/quote] No bo tak traktuje Dark,jak pana i władcę i wie kto rządzi,ale nie wie jaka jest hierarchia.Myśli sobie,że Dark jest jej i tylko jej,a inni -won.Dlatego trzeba jej pokazać,że ona jest na równi ze wszystkimi zwierzętami,a nie ponad nimi. Zresztą przecież wiemy o co chodzi,tylko czasami wysłowić się nie można;)
×
×
  • Create New...