-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
Lionees replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Czyli masz sunię,do której "bez kija nie podchodź":shake: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
Teraz to na bank się wszyscy za Diego obejrzą:razz: Chusteczka piękna-może przyniesie mu szczęście i Dieguś znajdzie domek?;) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
Weźcie nawet kawałek jakiegoś jednobarwnego materiału,zawiążcie pod szyją jak chusteczkę i napiszcie markerem "szukam domu".Może to trochę nie będzie za piękne,ale zawsze ktoś zwróci uwagę i może domek się znajdzie? -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
Lionees replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia'],jest transport ale kosztuje 900zł .[/quote] :crazyeye: to co on na koniec świata go chce zawieźć?:crazyeye: -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja mam w domu 6 psiaków(5 schroniskowych) w tym jeden dziadunio 13 letni i żaden nie sika w domu.Pani musiałaby z nim częściej wychodzić i myślę,że psiak nie sikałby w domku...no ale pewności nigdy nie ma -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Herspri(nie wiem czy dobrze napisałam)proponuje tymczas w domu,ale chyba starsze psy nie wchodzą w rachubę:shake:,ale pogadać można. Jeszcze Shell proponuje tymczas w domu.Do niej też warto uderzyć.Próbujcie,trzymam kciuki... -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W ogłoszeniach podawałam swoje imię,ale numer telefonu jak w pierwszym poście.Także niech się nie zdziwi ta osoba której jest telefon,jak potencjalny domek zadzwoni i powie moje imię;).Mail tez podawałam swój,więc jak ktoś do mnie napisze,to od razu podam numer telefonu ten 602....(kurna znam ten numer na pamięć:eviltong:).Oby Michałek-schroniskowa słodycz(tak zatytułowałam ogłoszenia)znalazł wreszcie swój domek:loveu: -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
Lionees replied to funia's topic in Już w nowym domu
Po prostu umarłam jak spojrzałam na to zdjęcie:placz: Jak dobrze,że psina już bezpieczna i że szykuje się domek:loveu: -
Każdy chciał Ci pomóc piesku,ale nie każdy niestety mógł..:placz: [*] [*] [*]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ehh...żeby tylko Szorstek :roll: Jeszcze sunia ze szczeniakiem na ul. Grodziskiej i suńka ze złamaną łapką na Mazowieckiej.[/quote] I na pewno wiele innych,które akurat gdzieś się pochowały,albo wyruszyły w poszukiwaniu jedzenia:placz: -
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
Ta niepewność jest najgorsza...:placz: -
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W południe tez bądź na pierwszej stronie:placz: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Miała allegro,ale nie wiem czy jeszcze aktualne:shake: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mru,mam trzymać miejsce dla jakiegoś psiaka? -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
Rybon założyła wątek,że chce przygarnąć dużą sunię i miała sporo propozycji.Może już wybrała psiaka? -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Lionees replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lisku... [*]:-( -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurna,porobiłam już wszystkie jakie mi się udało zrobić:mdleje:.Niektóre sa do odczytania na już,a niektóre muszą się aktywować:p.Mam nadzieję,że ktoś wypatrzy naszego syneczka:loveu: 66. www.petsy.pl 67. www.vendito.pl 68. www.e-zwierzak.pl 69. www.twoje-ogloszenia.pl 70. www.poszukiwane.pl 71. www.adpedia.pl 72. www.ogloszenia.aleokazja.pl 73. www.olx.pl 74. www.szybko-sprzedam.pl 75. www.sprzedasz.pl 76. www.tablica.com 77. www.pchlitarg.info.pl 78. www.ogloszenia.infoweb.pl 79. www.neeon.pl -
SBD:loveu: bierz tego staruszka jak najszybciej,bo serce pęka jak on na tym łańcuchu siedzi:placz:
-
Sochaczew - o Suzi która waży mniej niż piórko MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A czy wiadomo coś o nowych właścicielach Suzi? Może jakieś zdjęcia byłyby możliwe?:razz: -
On dzielnie walczy-zawalczmy i my o niego!!!:placz: Niech go chociaż otworzą i zobaczą "na żywo" jak się sprawa w środku ciałka przedstawia.Jeżeli lekarze uznają,że w środku jest miazga i psiaka nie da się poskładać,to wtedy niech go nie wybudzają z narkozy...Ale niech chociaż spróbują go ratować...:placz:.Eutanazję zawsze zdążą przeprowadzić,ale odwrotu już nie ma... Pieniążki są,niech więc próbują chociaż...
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
Lionees replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ludzie to sku...y.Wyrzucili mu poza blok kocyk i jedzonko,jedyne rzeczy które miał tak na prawdę tylko swoje...:placz:Gdzie ta bida będzie spała? :placz: